Resultater fra NM Junior Sgl/Dbl


Finale - Eldre Gutt

Plass Lisens Navn Klubb Score Ser Snitt
122385Arvid EspenTrondheim BK10915218,20
222687Øyvin KulsengLarvik BK10675213,40
324700Martin Moen StikbakkeRingerike BK11275225,40
423609Lars KofstadVågan BK10795215,80
525265Brian KjærMascot BK10015200,20
624849Karsten Normann NørbergJarlsberg BK9985199,60

Finale - Eldre Jent

Plass Lisens Navn Klubb Score Ser Snitt
122755Celine LarsenAskøy BK9565191,20
223259Line SandRyfylke Bowlingklubb9575191,40
325386Lise Marie JohnsrudRingerike BK7785155,60
423441Jalmika Da SilvaVerdal BK8635172,60
525566Linda Kathrine FengsrudGlåmdal BK7855157,00
623596Hanne HoffOrkla BK8225164,40

Finale - Yngre Gutt

Plass Lisens Navn Klubb Score Ser Snitt
123546Jens MathiesenSolør BK10815216,20
223545Jonas DammenSolør BK10605212,00
324449Alexander BeckGlåmdal BK9545190,80
425737Håvar Wolden SkogRana BK9165183,20
524756John Fredrik KindervaagCross BK9495189,80
624578Vemund Rye HolmboeArctic Strike BK8255165,00

Finale - Yngre Jent

Plass Lisens Navn Klubb Score Ser Snitt
125175Emilie MathisenLarvik BK8005160,00
224548Silje KofstadVågan BK8055161,00
324794Sofia HultstedtNarvik BK8925178,40
425844Julianne WangsvikVågan BK7705154,00
525672Helene Johanne JohnsrudRingerike BK7595151,80
625879Emilie DahleSofiemyr BK5505110,00

Semifinale eldre - Eldre Gutt

Plass Lisens Navn Klubb Score Ser Snitt
122687Øyvin KulsengLarvik BK13586226,33
222385Arvid EspenTrondheim BK13496224,83
323609Lars KofstadVågan BK12856214,17
422383Ingve Kristoffer HalvorsenMetro BK12846214,00
524054Marcus Soddano JordeFyllingen BC12466207,67
624700Martin Moen StikbakkeRingerike BK12246204,00
724055Henrik HansenRana BK11966199,33
824195Ruben Hansen SælenMascot BK11696194,83
925812Torry LauritsenAskøy BK11646194,00
1024849Karsten Normann NørbergJarlsberg BK11516191,83
1125265Brian KjærMascot BK11456190,83
1225659Trym SivesindtajetGjøvik BK11096184,83
1324438Kim Madsen RoihaVennesla BK10866181,00
1425542Tor Andrè Håbrekke FosseKvam BK10776179,50
1525798Aleksander LienLarvik BK10606176,67
1624554Vegard RobstadVennesla BK10556175,83

Semifinale eldre - Eldre Jent

Plass Lisens Navn Klubb Score Ser Snitt
122755Celine LarsenAskøy BK11686194,67
225386Lise Marie JohnsrudRingerike BK11176186,17
323259Line SandRyfylke Bowlingklubb10876181,17
425566Linda Kathrine FengsrudGlåmdal BK10296171,50
523441Jalmika Da SilvaVerdal BK10026167,00
623596Hanne HoffOrkla BK9936165,50
723514Ronja Mørch PetersenMunken BK8526142,00
825496Cindy Veronica EriksenGlåmdal BK8436140,50

Semifinale yngre - Yngre Gutt

Plass Lisens Navn Klubb Score Ser Snitt
123546Jens MathiesenSolør BK14616243,50
223545Jonas DammenSolør BK13436223,83
324449Alexander BeckGlåmdal BK12096201,50
424578Vemund Rye HolmboeArctic Strike BK11596193,17
525737Håvar Wolden SkogRana BK11456190,83
624756John Fredrik KindervaagCross BK11356189,17
725209Georg Skryten Stavanger BK11196186,50
824465Emil MelingStavanger BK11066184,33
924881Sindre Eike KarlsenCross BK10496174,83
1025328Vincent SantosMetro BK10296171,50
1126033Tor Kenneth Halbakken HansenSolør BK10116168,50
1223547Jørgen MathiesenSolør BK9806163,33
1325085Even Skeie AndersenBrage BK9116151,83
1424215Thomas Økland HinnaStavanger BK8836147,17
1525958Anders GalterudhøgdaGrenland BK8456140,83
1624207Reidar SandRyfylke Bowlingklubb7866131,00

Semifinale yngre - Yngre Jent

Plass Lisens Navn Klubb Score Ser Snitt
125844Julianne WangsvikVågan BK10756179,17
224548Silje KofstadVågan BK10306171,67
325175Emilie MathisenLarvik BK10056167,50
424794Sofia HultstedtNarvik BK9896164,83
525672Helene Johanne JohnsrudRingerike BK8206136,67
625879Emilie DahleSofiemyr BK7596126,50
726054Maria AndersenVågan BK7036117,17
825726Silje Nordby-ThommesenGlåmdal BK6506108,33

Standard - Eldre Gutt

Plass Lisens Navn Klubb Score Ser Snitt
122385Arvid EspenTrondheim BK13866231,00
225265Brian KjærMascot BK13736228,83
324700Martin Moen StikbakkeRingerike BK13486224,67
422687Øyvin KulsengLarvik BK13386223,00
523609Lars KofstadVågan BK13146219,00
624849Karsten Normann NørbergJarlsberg BK13066217,67
725659Trym SivesindtajetGjøvik BK12376206,17
824054Marcus Soddano JordeFyllingen BC11886198,00
924554Vegard RobstadVennesla BK11836197,17
1024055Henrik HansenRana BK11456190,83
1125542Tor Andrè Håbrekke FosseKvam BK11196186,50
1224195Ruben Hansen SælenMascot BK11076184,50
1325798Aleksander LienLarvik BK10236170,50
1425812Torry LauritsenAskøy BK10096168,17
1522383Ingve Kristoffer HalvorsenMetro BK9876164,50
1624438Kim Madsen RoihaVennesla BK9796163,17
1725660Brage Bjerke SivesindtajetGjøvik BK9536158,83
1824521Mats Hjemstad VatneBrage BK9246154,00
1925773Magnus RotnesGokstad BK9076151,17
2025730Henrik Schau MikkelsenGokstad BK8686144,67
2126075Timmy GundersenGlåmdal BK8636143,83
2226062Julian KarlsenLarvik BK8196136,50
2326086Marius GybergVennesla BK7846130,67
2425891Mohammad JafariGokstad BK7726128,67
2525800Christian Løkka KarlsenLarvik BK6896114,83
2625729Jon Aleksander GulliksenGokstad BK6516108,50
2726064Christian SætreLarvik BK6476107,83

Standard - Eldre Jent

Plass Lisens Navn Klubb Score Ser Snitt
122755Celine LarsenAskøy BK12356205,83
225386Lise Marie JohnsrudRingerike BK10736178,83
323259Line SandRyfylke Bowlingklubb10336172,17
423441Jalmika Da SilvaVerdal BK9936165,50
525566Linda Kathrine FengsrudGlåmdal BK9676161,17
623596Hanne HoffOrkla BK9316155,17
725496Cindy Veronica EriksenGlåmdal BK8426140,33
823514Ronja Mørch PetersenMunken BK8146135,67

Standard - Yngre Gutt

Plass Lisens Navn Klubb Score Ser Snitt
123545Jonas DammenSolør BK12946215,67
223546Jens MathiesenSolør BK12736212,17
324449Alexander BeckGlåmdal BK12066201,00
425737Håvar Wolden SkogRana BK12026200,33
524756John Fredrik KindervaagCross BK11476191,17
624881Sindre Eike KarlsenCross BK11106185,00
725209Georg Skryten Stavanger BK10916181,83
824578Vemund Rye HolmboeArctic Strike BK10666177,67
924465Emil MelingStavanger BK10556175,83
1026033Tor Kenneth Halbakken HansenSolør BK10546175,67
1123547Jørgen MathiesenSolør BK9936165,50
1224207Reidar SandRyfylke Bowlingklubb9856164,17
1325328Vincent SantosMetro BK9726162,00
1425958Anders GalterudhøgdaGrenland BK9606160,00
1525085Even Skeie AndersenBrage BK9126152,00
1624215Thomas Økland HinnaStavanger BK9066151,00
1725469Casper BrochmannHaugesund BK8706145,00
1825738Henning Wolden SkogRana BK8686144,67
1924873Eirik Aasheim AndersenVennesla BK8616143,50
2024522Stian Hjemstad VatneBrage BK8556142,50
2126076Preben OlsenLarvik BK8266137,67
2225546Brage WannbergHaugesund BK8246137,33
2325162Niclas NordhagenGjøvik BK8186136,33
2425662Minh Christian TranMetro BK8146135,67
2525881Erik LyngvardGrenland BK7296121,50
2626026Joakim Schau MikkelsenGokstad BK7246120,67
2724994Deniz Braathen HasancebiMetro BK7166119,33
2824426Sondre MalerudMetro BK7026117,00
2926102Tor Richard EdvardsenLarvik BK6146102,33

Standard - Yngre Jent

Plass Lisens Navn Klubb Score Ser Snitt
125175Emilie MathisenLarvik BK10396173,17
224548Silje KofstadVågan BK10096168,17
325844Julianne WangsvikVågan BK9726162,00
424794Sofia HultstedtNarvik BK9416156,83
525879Emilie DahleSofiemyr BK7816130,17
625672Helene Johanne JohnsrudRingerike BK7556125,83
726054Maria AndersenVågan BK6856114,17
825726Silje Nordby-ThommesenGlåmdal BK6036100,50
925890Andrea Brenne StandalGrenland BK588698,00
1026018Celine HaugenSofiemyr BK462677,00