Resultater fra NM sgl/dbl Junior


Finale - Eldre Gutt

Plass Lisens Navn Klubb Score Ser Snitt
126664Gaute Skar-HovdeMolde BK8985179,60
226378Gaute Øye MelstveitKvam BK9335186,60
326451Halvar Hagen NilsenBlue Strike9465189,20
426267Andreas Engan AasOrkla BK8785175,60
525787Sander Kastås-LindstadMunken BK8575171,40
625986Joachim Herigstad HinnaOslo BK8055161,00

Finale - Yngre Gutt

Plass Lisens Navn Klubb Score Ser Snitt
126919Mathias Danielsen OttingMolde BK9665193,20
227035Magnus Haram MittetMunken BK8315166,20
325224Marius Olsen WoxenSolør BK8535170,60
426585Emilian Revheim HauglandÅsane BK6835136,60
526886Oddne NeseÅsane BK5825116,40
627188Vigfus Alexander RobertssonMolde BK5835116,60

Finale - Yngre Jent

Plass Lisens Navn Klubb Score Ser Snitt
125089Jenny MathiesenSolør BK9135182,60
226558Sanne ØrdalOslo BK8285165,60
326952Mia Linnea Waldahl LillegjæreOrkla BK7615152,20
427151Madelen Thorsrudhagen DanielsenMolde BK7155143,00
526951Emilie Marie AasOrkla BK7815156,20
627021Marte MalmMunken BK7115142,20

Innledende - Eldre Gutt

Plass Lisens Navn Klubb Score Ser Snitt
126961Henrik Nordang LarsenSarpsborg BK11466191,00
226664Gaute Skar-HovdeMolde BK11406190,00
325986Joachim Herigstad HinnaOslo BK11276187,83
425787Sander Kastås-LindstadMunken BK11246187,33
526451Halvar Hagen NilsenBlue Strike10906181,67
626267Andreas Engan AasOrkla BK10766179,33
725417Sondre Talgø OlsenDrammen Tigers BK10706178,33
826183Anders JohansenMunken BK10586176,33
926795Henrik SvartholtSolør BK10376172,83
1026378Gaute Øye MelstveitKvam BK10296171,50
1126736Adrian GarderJarlsberg BK10226170,33
1227372Thomas NormannsethJarlsberg BK9776162,83
1325124Thomas Hodel-Olsen ØrevikÅsane BK9196153,17
1425882Tobias Fransson-LarønningenGrenland BK8446140,67
1525937Kristoffer Berg NilsenDrammen Tigers BK8326138,67
1627251Mathias Asbjørnsen StrandJarlsberg BK8146135,67
1726938Kristian Joboten DahlOrkla BK7906131,67

Innledende - Yngre Gutt

Plass Lisens Navn Klubb Score Ser Snitt
125224Marius Olsen WoxenSolør BK11636193,83
226919Mathias Danielsen OttingMolde BK10416173,50
327035Magnus Haram MittetMunken BK9876164,50
426585Emilian Revheim HauglandÅsane BK8946149,00
526886Oddne NeseÅsane BK7756129,17
627188Vigfus Alexander RobertssonMolde BK7096118,17

Innledende - Yngre Jent

Plass Lisens Navn Klubb Score Ser Snitt
126558Sanne ØrdalOslo BK10726178,67
225089Jenny MathiesenSolør BK10396173,17
327151Madelen Thorsrudhagen DanielsenMolde BK9246154,00
426952Mia Linnea Waldahl LillegjæreOrkla BK8456140,83
526957Ingvild Engan AasOrkla BK8246137,33
627175Julie Undrum BakkeJarlsberg BK7916131,83
727021Marte MalmMunken BK7756129,17
826951Emilie Marie AasOrkla BK7436123,83

Semifinale - Eldre Gutt

Plass Lisens Navn Klubb Score Ser Snitt
126378Gaute Øye MelstveitKvam BK11616193,50
225787Sander Kastås-LindstadMunken BK11506191,67
326267Andreas Engan AasOrkla BK11496191,50
426664Gaute Skar-HovdeMolde BK11186186,33
525986Joachim Herigstad HinnaOslo BK11116185,17
626183Anders JohansenMunken BK10996183,17
726795Henrik SvartholtSolør BK10886181,33
826451Halvar Hagen NilsenBlue Strike10766179,33
925417Sondre Talgø OlsenDrammen Tigers BK10516175,17
1026736Adrian GarderJarlsberg BK10406173,33
1125124Thomas Hodel-Olsen ØrevikÅsane BK10396173,17
1226961Henrik Nordang LarsenSarpsborg BK9966166,00
1325882Tobias Fransson-LarønningenGrenland BK8866147,67
1425937Kristoffer Berg NilsenDrammen Tigers BK8746145,67
1526938Kristian Joboten DahlOrkla BK8456140,83
1627372Thomas NormannsethJarlsberg BK8446140,67
1727251Mathias Asbjørnsen StrandJarlsberg BK7426123,67

Semifinale - Yngre Gutt

Plass Lisens Navn Klubb Score Ser Snitt
127035Magnus Haram MittetMunken BK12096201,50
226919Mathias Danielsen OttingMolde BK11506191,67
325224Marius Olsen WoxenSolør BK10096168,17
426585Emilian Revheim HauglandÅsane BK9566159,33
526886Oddne NeseÅsane BK8156135,83
627188Vigfus Alexander RobertssonMolde BK6736112,17

Semifinale - Yngre Jent

Plass Lisens Navn Klubb Score Ser Snitt
125089Jenny MathiesenSolør BK12756212,50
226558Sanne ØrdalOslo BK9906165,00
326952Mia Linnea Waldahl LillegjæreOrkla BK8876147,83
427151Madelen Thorsrudhagen DanielsenMolde BK8766146,00
526951Emilie Marie AasOrkla BK8706145,00
627021Marte MalmMunken BK8706145,00
726957Ingvild Engan AasOrkla BK7766129,33
827175Julie Undrum BakkeJarlsberg BK7656127,50