Resultater fra NM sgl/dbl Ungdom


Innledende - Gutt U-21

Plass Lisens Navn Klubb Score Ser Snitt
125209Georg Skryten Cross BK13586226,33
224449Alexander BeckSolør BK12696211,50
326795Henrik SvartholtSolør BK12036200,50
426197Max ØstberghRana BK11636193,83
525506Thomas Talgø OlsenCross BK11616193,50
626267Andreas Engan AasTrondheim BK11606193,33
723545Jonas DammenTrondheim BK11436190,50
826183Anders JohansenMunken BK11326188,67
923547Jørgen MathiesenSolør BK11066184,33
1025124Thomas Hodel-Olsen ØrevikÅsane BK11046184,00
1126664Gaute Skar-HovdeMolde BK10966182,67
1226378Gaute Øye MelstveitKvam BK10686178,00
1325787Sander Kastås-LindstadMunken BK10636177,17
1426919Mathias Danielsen OttingMolde BK10376172,83
1525224Marius OlsenSolør BK10356172,50
1624215Thomas Økland HinnaCross BK10136168,83
1725417Sondre Talgø OlsenDrammen Tigers BK9966166,00
1825902Brage NeseÅsane BK9806163,33
1925760Eirik Bjørnstad SkoglundMunken BK9786163,00
2026496Sander BendenGrenland BK9626160,33
2126574Viktor Brentebråten MortensenOslo BK9406156,67
2227350Håvard M. FosnesSølvkula BK9286154,67
2325937Kristoffer Berg NilsenDrammen Tigers BK9246154,00
2426961Henrik Nordang LarsenSarpsborg BK8716145,17
2526778Lars HerstadhagenSolør BK8606143,33
2627045Sindre SaastadVarna BK8586143,00
2725882Tobias Fransson-LarønningenGrenland BK8416140,17
2826938Kristian Joboten DahlOrkla BK8096134,83
2926336Petter HansenGrenland BK7566126,00

Innledende - Gutt U-26

Plass Lisens Navn Klubb Score Ser Snitt
124019Ronny E. LygreCross BK12456207,50
222385Arvid EspenTrondheim BK12216203,50
324758Adrian KindervaagCross BK11486191,33
424195Ruben Hansen SælenStord BK11046184,00
522778Stian HoffTrondheim BK10546175,67
624881Sindre Eike KarlsenCross BK9916165,17
725247Ådne EkrheimCross BK9806163,33
826440Daniel RøssumRingerike BK9536158,83
926293Reimon LøvsjøGrenland BK8756145,83
1024627Preben Hodel-Olsen ØrevikÅsane BK8306138,33
1126125Kristian HansenGrenland BK7876131,17
1227220Henning Johan HenriksenRingerike BK7126118,67

Innledende - Jente U-21

Plass Lisens Navn Klubb Score Ser Snitt
125696Vilde HillestadMolde BK10116168,50
225089Jenny MathiesenSolør BK9776162,83
325767Hanne Buran SpetsTrondheim BK9686161,33
426167Nora KjellåsSolør BK9556159,17
526166Andrea KvernhusløkkenSolør BK9436157,17
626558Sanne ØrdalOslo BK9116151,83
726957Ingvild Engan AasOrkla BK6566109,33
826952Mia Linnea Waldahl LillegjæreOrkla BK587697,83

Innledende - Jente U-26

Plass Lisens Navn Klubb Score Ser Snitt
123514Ronja Mørch PetersenTrondheim BK10746179,00
222377Andrea Eliassen HansenArctic Strike BK10476174,50
322367Line Berg AlmestrandTrondheim BK9856164,17

RR-Finale - Gutt U-21

Plass Lisens Navn Klubb Score Ser Snitt
123545Jonas DammenTrondheim BK11405228,00
225209Georg Skryten Cross BK9655193,00
324449Alexander BeckSolør BK9835196,60
426795Henrik SvartholtSolør BK10275205,40
526183Anders JohansenMunken BK9435188,60
626378Gaute Øye MelstveitKvam BK8795175,80

RR-Finale - Gutt U-26

Plass Lisens Navn Klubb Score Ser Snitt
124019Ronny E. LygreCross BK12326205,33
222385Arvid EspenTrondheim BK13276221,17
324195Ruben Hansen SælenStord BK11856197,50
424758Adrian KindervaagCross BK12226203,67

RR-Finale - Jente U-21

Plass Lisens Navn Klubb Score Ser Snitt
125089Jenny MathiesenSolør BK10566176,00
225696Vilde HillestadMolde BK10856180,83
325767Hanne Buran SpetsTrondheim BK9836163,83
426558Sanne ØrdalOslo BK10026167,00

Semifinale - Gutt U-21

Plass Lisens Navn Klubb Score Ser Snitt
126378Gaute Øye MelstveitKvam BK12216203,50
225209Georg Skryten Cross BK12106201,67
323545Jonas DammenTrondheim BK12066201,00
426183Anders JohansenMunken BK11906198,33
524449Alexander BeckSolør BK11796196,50
625124Thomas Hodel-Olsen ØrevikÅsane BK11396189,83
726795Henrik SvartholtSolør BK11396189,83
826197Max ØstberghRana BK10986183,00
923547Jørgen MathiesenSolør BK10606176,67
1026267Andreas Engan AasTrondheim BK10516175,17
1126664Gaute Skar-HovdeMolde BK10216170,17
1225506Thomas Talgø OlsenCross BK9256154,17

Semifinale - Gutt U-26

Plass Lisens Navn Klubb Score Ser Snitt
124019Ronny E. LygreCross BK13256220,83
224195Ruben Hansen SælenStord BK12356205,83
322385Arvid EspenTrondheim BK11706195,00
422778Stian HoffTrondheim BK11346189,00
524758Adrian KindervaagCross BK10986183,00
624881Sindre Eike KarlsenCross BK9486158,00
725247Ådne EkrheimCross BK9076151,17

Semifinale - Jente U-21

Plass Lisens Navn Klubb Score Ser Snitt
125089Jenny MathiesenSolør BK10796179,83
225767Hanne Buran SpetsTrondheim BK10376172,83
326558Sanne ØrdalOslo BK10116168,50
425696Vilde HillestadMolde BK9616160,17
526166Andrea KvernhusløkkenSolør BK9566159,33
626167Nora KjellåsSolør BK9456157,50

Semifinale - Jente U-26

Plass Lisens Navn Klubb Score Ser Snitt
122367Line Berg AlmestrandTrondheim BK11066184,33
222377Andrea Eliassen HansenArctic Strike BK10696178,17
323514Ronja Mørch PetersenTrondheim BK9916165,17

Stegfinale 1 - Jente U-26

Plass Lisens Navn Klubb Score Ser Snitt
122367Line Berg AlmestrandTrondheim BK1821182,00
223514Ronja Mørch PetersenTrondheim BK1491149,00

Stegfinale 2 - Jente U-26

Plass Lisens Navn Klubb Score Ser Snitt
122367Line Berg AlmestrandTrondheim BK3792189,50
222377Andrea Eliassen HansenArctic Strike BK3542177,00