Resultater fra NM sgl/dbl Junior 2020


Innledende - Eldre Gutt

Plass Lisens Navn Klubb Score Ser Snitt
126664Gaute Skar-HovdeMolde BK13276221,17
226183Anders JohansenMunken BK13236220,50
324263Jonas BøhaugenFossen BK13186219,67
425902Brage NeseÅsane BK12896214,83
526378Gaute Øye MelstveitKvam BK12556209,17
626795Henrik SvartholtSolør BK12276204,50
726451Halvar Hagen NilsenBlue Strike11606193,33
826687Henrik TvervågTrønderstrike BK11416190,17
925787Sander Kastås-LindstadMunken BK11366189,33
1027045Sindre SaastadVarna BK11256187,50
1124615Joachim Larsen EinarsrudMunken BK11026183,67
1226865Fredrik Myrvang ØdegårdLarvik BK10766179,33
1325986Joachim HinnaCross BK10586176,33
1427069Sebastian SkaarKvam BK10466174,33
1525124Thomas Hodel-Olsen ØrevikÅsane BK10146169,00
1625513Martin LarsenCross BK10146169,00
1727253Christoffer AndersenJarlsberg BK8566142,67
1827255Aleksander JørgensenLarvik BK8286138,00
1926908Sander Nilssen Ligaard Harstad BK5064126,50

Innledende - Eldre Jent

Plass Lisens Navn Klubb Score Ser Snitt
126166Andrea KvernhusløkkenSolør BK11536192,17
226167Nora KjellåsSolør BK11506191,67
325767Hanne Buran SpetsTrondheim BK10696178,17
425696Vilde HillestadTrondheim BK10096168,17

Innledende - Yngre Gutt

Plass Lisens Navn Klubb Score Ser Snitt
126267Andreas Engan AasTrondheim BK12356205,83
225417Sondre Talgø OlsenDrammen Tigers BK12346205,67
326736Adrian GarderJarlsberg BK12316205,17
426961Henrik Nordang LarsenSarpsborg BK11956199,17
525937Kristoffer Berg NilsenDrammen Tigers BK10966182,67
625224Marius OlsenSolør BK10666177,67
726585Emilian Revheim HauglandFyllingen BC9986166,33
826564Axel Eike EkangerCross BK9966166,00
926919Mathias Danielsen OttingMolde BK9516158,50
1027251Mathias Asbjørnsen StrandJarlsberg BK9106151,67
1126935Håvard GeliassenLarvik BK8116135,17
1226572Flemming Andre Seglen HenriksenCross BK8046134,00
1327298Marcus W PettersenTrondheim BK7906131,67
1426886Oddne NeseÅsane BK7806130,00
1526938Kristian Joboten DahlOrkla BK7006116,67
1627179Trygve KiellandTrondheim BK6536108,83

Innledende - Yngre Jent

Plass Lisens Navn Klubb Score Ser Snitt
125089Jenny MathiesenSolør BK10936182,17
226558Sanne ØrdalSofiemyr BK10146169,00
326207Rebecca LarsenCross BK9306155,00
426952Mia Linnea Waldahl LillegjæreOrkla BK9006150,00
527175Julie Undrum BakkeJarlsberg BK8146135,67
626934Mia GeliassenLarvik BK8056134,17
726957Ingvild Engan AasOrkla BK8026133,67
826652Tiril Joline Revheim HauglandFyllingen BC6266104,33

RR-finale - Eldre Gutt

Plass Lisens Navn Klubb Score Ser Snitt
126664Gaute Skar-HovdeMolde BK10055201,00
226183Anders JohansenMunken BK10155203,00
324263Jonas BøhaugenFossen BK9915198,20
425787Sander Kastås-LindstadMunken BK9155183,00
526378Gaute Øye MelstveitKvam BK9335186,60
625902Brage NeseÅsane BK8335166,60

RR-finale - Eldre Jent

Plass Lisens Navn Klubb Score Ser Snitt
126166Andrea KvernhusløkkenSolør BK11256187,50
226167Nora KjellåsSolør BK10796179,83
325696Vilde HillestadTrondheim BK9886164,67
425767Hanne Buran SpetsTrondheim BK000.00

RR-finale - Yngre Gutt

Plass Lisens Navn Klubb Score Ser Snitt
126267Andreas Engan AasTrondheim BK10875217,40
225417Sondre Talgø OlsenDrammen Tigers BK10225204,40
326961Henrik Nordang LarsenSarpsborg BK8585171,60
426919Mathias Danielsen OttingMolde BK9035180,60
525937Kristoffer Berg NilsenDrammen Tigers BK8385167,60
626736Adrian GarderJarlsberg BK7185143,60

RR-finale - Yngre Jent

Plass Lisens Navn Klubb Score Ser Snitt
125089Jenny MathiesenSolør BK10085201,60
226558Sanne ØrdalSofiemyr BK8755175,00
326952Mia Linnea Waldahl LillegjæreOrkla BK8915178,20
426207Rebecca LarsenCross BK7875157,40
527175Julie Undrum BakkeJarlsberg BK7455149,00
626957Ingvild Engan AasOrkla BK6975139,40

Semifinale - Eldre Gutt

Plass Lisens Navn Klubb Score Ser Snitt
126664Gaute Skar-HovdeMolde BK13576226,17
225787Sander Kastås-LindstadMunken BK13286221,33
324263Jonas BøhaugenFossen BK12706211,67
426451Halvar Hagen NilsenBlue Strike12276204,50
526183Anders JohansenMunken BK12196203,17
626378Gaute Øye MelstveitKvam BK12196203,17
726795Henrik SvartholtSolør BK11856197,50
825986Joachim HinnaCross BK11476191,17
924615Joachim Larsen EinarsrudMunken BK11366189,33
1025902Brage NeseÅsane BK11316188,50
1126865Fredrik Myrvang ØdegårdLarvik BK11016183,50
1227045Sindre SaastadVarna BK10816180,17
1325124Thomas Hodel-Olsen ØrevikÅsane BK10356172,50
1425513Martin LarsenCross BK10056167,50
1526687Henrik TvervågTrønderstrike BK9986166,33
1627069Sebastian SkaarKvam BK9436157,17

Semifinale - Eldre Jent

Plass Lisens Navn Klubb Score Ser Snitt
125696Vilde HillestadTrondheim BK11556192,50
226167Nora KjellåsSolør BK11206186,67
326166Andrea KvernhusløkkenSolør BK11136185,50
425767Hanne Buran SpetsTrondheim BK10416173,50

Semifinale - Yngre Gutt

Plass Lisens Navn Klubb Score Ser Snitt
126267Andreas Engan AasTrondheim BK12726212,00
226919Mathias Danielsen OttingMolde BK11346189,00
325417Sondre Talgø OlsenDrammen Tigers BK10906181,67
426961Henrik Nordang LarsenSarpsborg BK10886181,33
525937Kristoffer Berg NilsenDrammen Tigers BK10306171,67
626736Adrian GarderJarlsberg BK10146169,00
725224Marius OlsenSolør BK9576159,50
826585Emilian Revheim HauglandFyllingen BC9276154,50
926572Flemming Andre Seglen HenriksenCross BK8946149,00
1026564Axel Eike EkangerCross BK8446140,67
1126935Håvard GeliassenLarvik BK7886131,33
1227251Mathias Asbjørnsen StrandJarlsberg BK7866131,00

Semifinale - Yngre Jent

Plass Lisens Navn Klubb Score Ser Snitt
125089Jenny MathiesenSolør BK12526208,67
226558Sanne ØrdalSofiemyr BK10696178,17
326952Mia Linnea Waldahl LillegjæreOrkla BK9686161,33
427175Julie Undrum BakkeJarlsberg BK8686144,67
526957Ingvild Engan AasOrkla BK8206136,67
626207Rebecca LarsenCross BK8076134,50
726934Mia GeliassenLarvik BK7786129,67
826652Tiril Joline Revheim HauglandFyllingen BC6706111,67