Resultater fra NM sgl/dbl Junior 2019


Innledende - Eldre Gutt

Plass Lisens Navn Klubb Score Ser Snitt
123545Jonas DammenSolør BK12266204,33
226056Thomas NilsenAskøy BK11666194,33
325074Mikkel B. BerntsenBekkelaget BK11416190,17
426146Vetle VålbekkenSolør BK11286188,00
526119Jonas KarlstadSolør BK11186186,33
626574Viktor Brentebråten MortensenSofiemyr BK11056184,17
725760Eirik Bjørnstad SkoglundSolør BK10806180,00
825902Brage NeseAskøy BK10116168,50
925469Casper BrochmannCross BK9686161,33
1025691Jørgen HillestadStord BK9676161,17
1125506Thomas Talgø OlsenCross BK9586159,67
1224615Joachim Larsen EinarsrudSolør BK9456157,50
1326305Sigve Sandlie HoltetSolør BK9246154,00
1425480Johannes BottenHaugesund BK9236153,83
1525513Martin LarsenCross BK9156152,50
1626908Sander Nilssen Ligaard Harstad BK9086151,33
1726865Fredrik Myrvang ØdegårdLarvik BK8866147,67
1826496Sander BendenGrenland BK8846147,33
1926451Halvar Hagen NilsenBlue Strike8816146,83
2026503Robin KravSolør BK8686144,67
2127009Adrian Fallhei TronesRana BK8626143,67
2226638Ludvig Baumann KarlsenGokstad BK8436140,50
2326702René Andersen TronerudRingerike BK8366139,33
2426089Magnus Sandvik JakobsenGokstad BK8336138,83
2527007Jonas K GuttormsenRana BK8266137,67
2626742Sebastian JohnsenTrondheim BK7376122,83

Innledende - Eldre Jent

Plass Lisens Navn Klubb Score Ser Snitt
124794Sofia HultstedtNarvik BK11406190,00
225696Vilde HillestadHaugesund BK10886181,33
326167Nora KjellåsSolør BK10846180,67
426166Andrea KvernhusløkkenSolør BK10206170,00
525767Hanne Buran SpetsTrondheim BK9256154,17
626266Sofia ArenasGrenland BK6176102,83

Innledende - Yngre Gutt

Plass Lisens Navn Klubb Score Ser Snitt
125787Sander Kastås-LindstadMunken BK11076184,50
226664Gaute Skar-HovdeHaram BK10936182,17
326267Andreas Engan AasTrondheim BK10806180,00
425417Sondre Talgø OlsenCross BK10436173,83
526183Anders JohansenMunken BK10406173,33
626795Henrik SvartholtSolør BK10376172,83
724263Jonas BøhaugenFossen BK10266171,00
826378Gaute Øye MelstveitKvam BK9516158,50
925986Joachim HinnaCross BK9456157,50
1025124Thomas Hodel-Olsen ØrevikÅsane BK9356155,83
1126591Jonas SølandGokstad BK9246154,00
1225882Tobias Fransson-LarønningenGrenland BK9136152,17
1326147William VålbekkenSolør BK9066151,00
1426736Adrian GarderJarlsberg BK9016150,17
1525224Marius OlsenSolør BK8956149,17
1625977Bamo Kalik HamidGokstad BK8066134,33
1725883Mathias BallestadGrenland BK7976132,83
1826961Henrik Nordang LarsenSarpsborg BK7786129,67
1926336Petter HansenGrenland BK7656127,50
2025976Namo Kalik HamidGokstad BK7626127,00
2126833Christoffer Johnerud SchauRingerike BK7506125,00
2226571Edvin Martinsen BrynhildsenGrenland BK7366122,67
2326399Jonas Erlandsen LønningRingerike BK7356122,50
2426973Eirik Schau MikkelsenGokstad BK6786113,00
2527042Jan Willy RønningenGrenland BK6506108,33
2626947Simon Kallevik RøssehaugHaugesund BK6496108,17
2726920Benjamin JohnsenTrondheim BK577696,17

Innledende - Yngre Jent

Plass Lisens Navn Klubb Score Ser Snitt
125089Jenny MathiesenSolør BK10446174,00
226558Sanne ØrdalSofiemyr BK8476141,17
326565Vivill Sandlie HoltetSolør BK6626110,33
426207Rebecca LarsenCross BK589698,17
527047Mette Karoline RandenRingerike BK467677,83

PP-finale - Eldre Gutt

Plass Lisens Navn Klubb Score Ser Snitt
123545Jonas DammenSolør BK10185203,60
226056Thomas NilsenAskøy BK9995199,80
325760Eirik Bjørnstad SkoglundSolør BK9405188,00
426146Vetle VålbekkenSolør BK9965199,20
526574Viktor Brentebråten MortensenSofiemyr BK9065181,20
625074Mikkel B. BerntsenBekkelaget BK8395167,80

PP-finale - Eldre Jent

Plass Lisens Navn Klubb Score Ser Snitt
124794Sofia HultstedtNarvik BK8425168,40
225696Vilde HillestadHaugesund BK8605172,00
326166Andrea KvernhusløkkenSolør BK8455169,00
426167Nora KjellåsSolør BK7835156,60
525767Hanne Buran SpetsTrondheim BK8035160,60
626266Sofia ArenasGrenland BK5865117,20

PP-finale - Yngre Gutt

Plass Lisens Navn Klubb Score Ser Snitt
126664Gaute Skar-HovdeHaram BK9755195,00
226267Andreas Engan AasTrondheim BK9865197,20
326795Henrik SvartholtSolør BK9405188,00
426183Anders JohansenMunken BK9675193,40
525787Sander Kastås-LindstadMunken BK8635172,60
624263Jonas BøhaugenFossen BK8035160,60

PP-finale - Yngre Jent

Plass Lisens Navn Klubb Score Ser Snitt
125089Jenny MathiesenSolør BK8815176,20
226558Sanne ØrdalSofiemyr BK7095141,80
326565Vivill Sandlie HoltetSolør BK5755115,00
426207Rebecca LarsenCross BK6145122,80
527047Mette Karoline RandenRingerike BK413582,60

Semifinale - Eldre Gutt

Plass Lisens Navn Klubb Score Ser Snitt
123545Jonas DammenSolør BK12216203,50
225760Eirik Bjørnstad SkoglundSolør BK11926198,67
326056Thomas NilsenAskøy BK11436190,50
426574Viktor Brentebråten MortensenSofiemyr BK11256187,50
525469Casper BrochmannCross BK10646177,33
626146Vetle VålbekkenSolør BK10636177,17
725506Thomas Talgø OlsenCross BK10326172,00
826119Jonas KarlstadSolør BK10026167,00
925074Mikkel B. BerntsenBekkelaget BK9906165,00
1025691Jørgen HillestadStord BK9686161,33
1124615Joachim Larsen EinarsrudSolør BK9626160,33
1226305Sigve Sandlie HoltetSolør BK8896148,17
1325902Brage NeseAskøy BK8806146,67
1425480Johannes BottenHaugesund BK8636143,83

Semifinale - Eldre Jent

Plass Lisens Navn Klubb Score Ser Snitt
124794Sofia HultstedtNarvik BK11016183,50
225696Vilde HillestadHaugesund BK10346172,33
326167Nora KjellåsSolør BK9946165,67
426166Andrea KvernhusløkkenSolør BK9846164,00
525767Hanne Buran SpetsTrondheim BK9756162,50
626266Sofia ArenasGrenland BK6546109,00

Semifinale - Yngre Gutt

Plass Lisens Navn Klubb Score Ser Snitt
126795Henrik SvartholtSolør BK11676194,50
226267Andreas Engan AasTrondheim BK11196186,50
326664Gaute Skar-HovdeHaram BK11076184,50
424263Jonas BøhaugenFossen BK10886181,33
526147William VålbekkenSolør BK10856180,83
625787Sander Kastås-LindstadMunken BK10486174,67
726378Gaute Øye MelstveitKvam BK10406173,33
826183Anders JohansenMunken BK10296171,50
925417Sondre Talgø OlsenCross BK10206170,00
1025882Tobias Fransson-LarønningenGrenland BK9906165,00
1125224Marius OlsenSolør BK9096151,50
1226736Adrian GarderJarlsberg BK8936148,83
1325124Thomas Hodel-Olsen ØrevikÅsane BK8806146,67
1425986Joachim HinnaCross BK8506141,67
1526591Jonas SølandGokstad BK7706128,33

Semifinale - Yngre Jent

Plass Lisens Navn Klubb Score Ser Snitt
125089Jenny MathiesenSolør BK10176169,50
226558Sanne ØrdalSofiemyr BK9396156,50
326207Rebecca LarsenCross BK6966116,00
426565Vivill Sandlie HoltetSolør BK6496108,17
527047Mette Karoline RandenRingerike BK6136102,17