Resultater fra NM Junior Sgl/Dbl 2018


Innledende - Eldre Gutt

Plass Lisens Navn Klubb Score Ser Snitt
126197Max ØstberghRana BK14286238,00
223545Jonas DammenSolør BK13166219,33
326543Philip Andre Skogen ChristiansenBriskebyen BK12996216,50
424449Alexander BeckSolør BK12936215,50
525209Georg Skryten Cross BK12776212,83
623547Jørgen MathiesenSolør BK12506208,33
724215Thomas Økland HinnaCross BK12486208,00
826574Viktor Brentebråten MortensenSofiemyr BK11686194,67
925760Eirik Bjørnstad SkoglundSolør BK11376189,50
1025691Jørgen HillestadStord BK11366189,33
1125469Casper BrochmannHaugesund BK11096184,83
1226146Vetle VålbekkenSolør BK10746179,00
1326270Fredrik Eik SøgnenGrenland BK10726178,67
1426496Sander BendenGrenland BK10536175,50
1526796Andreas Bjørge ÅsulfsenLarvik BK9846164,00
1625480Johannes BottenHaugesund BK9726162,00
1725861Niklas Myhren KalfossSolør BK9546159,00
1826089Magnus Sandvik JakobsenGokstad BK9426157,00
1926932Magnus HansenLarvik BK9426157,00
2026742Sebastian JohnsenTrondheim BK9376156,17
2126933Robin ThorkildsenLarvik BK9366156,00
2225074Mikkel B. BerntsenBekkelaget BK9046150,67
2326923Dennis MyhreRingerike BK7916131,83
2426780Jonas OmarkhelGokstad BK7816130,17
2526728Simen BuggeLarvik BK6826113,67

Innledende - Eldre Jent

Plass Lisens Navn Klubb Score Ser Snitt
124794Sofia HultstedtNarvik BK12776212,83
226167Nora KjellåsSolør BK12596209,83
324548Silje KofstadVågan BK10546175,67
426166Andrea KvernhusløkkenSolør BK10196169,83
525767Hanne Buran SpetsTrondheim BK9816163,50
626298Camilla Eriksen GarborgHallingkast BK9426157,00
726600Linn Cecilie MoeRana BK8286138,00

Innledende - Yngre Gutt

Plass Lisens Navn Klubb Score Ser Snitt
126056Thomas NilsenMascot BK13036217,17
226451Halvar Hagen NilsenBlue Strike12726212,00
326147William VålbekkenSolør BK12416206,83
426378Gaute Øye MelstveitKvam BK12226203,67
526795Henrik SvartholtSolør BK11916198,50
624263Jonas BøhaugenFossen BK11876197,83
725417Sondre Talgø OlsenCross BK11776196,17
826119Jonas KarlstadSolør BK11686194,67
926664Gaute Skar-HovdeHaram BK11586193,00
1024615Joachim Larsen EinarsrudSolør BK11136185,50
1125787Sander Kastås-LindstadTrondheim BK11006183,33
1225771Alex HuynhGokstad BK10816180,17
1326183Anders JohansenTrondheim BK10656177,50
1426267Andreas Engan AasTrondheim BK10606176,67
1526123Olav Andre LeivestadCross BK10456174,17
1626503Robin KravSolør BK10436173,83
1726778Lars HerstadhagenSolør BK10296171,50
1825882Tobias Fransson LarønningenGrenland BK10126168,67
1926865Fredrik Myrvang ØdegårdLarvik BK9836163,83
2025902Brage NeseAskøy BK9736162,17
2125224Marius OlsenSolør BK9726162,00
2225513Martin LarsenCross BK9666161,00
2325124Thomas Hodel-Olsen ØrevikÅsane BK9496158,17
2426591Jonas SølandGokstad BK9306155,00
2526736Adrian GarderJarlsberg BK9266154,33
2626638Ludvig Baumann KarlsenGokstad BK9256154,17
2725976Namo Kalik HamidGokstad BK9196153,17
2826553Marius Olafsen LautenSolør BK8426140,33
2926740Henrik DragesetGrenland BK8256137,50
3025986Joachim HinnaCross BK8066134,33
3126336Petter HansenGrenland BK7706128,33
3225883Mathias BallestadGrenland BK7106118,33
3326571Edvin Martinsen BrynhildsenGrenland BK7016116,83
3426305Sigve Sandlie HoltetSolør BK6986116,33
3526833Christoffer Johnerud SchauRingerike BK6916115,17
3626702René Andersen TronerudRingerike BK6846114,00
3725977Bamo Kalik HamidGokstad BK6596109,83
3826920Benjamin JohnsenTrondheim BK6116101,83
3926399Jonas Erlandsen LønningRingerike BK499683,17

Innledende - Yngre Jent

Plass Lisens Navn Klubb Score Ser Snitt
125089Jenny MathiesenSolør BK11246187,33
225696Vilde HillestadHaugesund BK10686178,00
325975Cathrine HuynhGokstad BK8996149,83
426558Sanne ØrdalSofiemyr BK8736145,50
526565Vivill Sandlie HoltetSolør BK7046117,33

PP-finale - Eldre Gutt

Plass Lisens Navn Klubb Score Ser Snitt
125209Georg Skryten Cross BK11445228,80
226197Max ØstberghRana BK9865197,20
323545Jonas DammenSolør BK10785215,60
423547Jørgen MathiesenSolør BK10425208,40
526543Philip Andre Skogen ChristiansenBriskebyen BK9385187,60
624449Alexander BeckSolør BK9245184,80

PP-finale - Eldre Jent

Plass Lisens Navn Klubb Score Ser Snitt
126167Nora KjellåsSolør BK10255205,00
224794Sofia HultstedtNarvik BK10475209,40
326166Andrea KvernhusløkkenSolør BK10515210,20
425767Hanne Buran SpetsTrondheim BK9885197,60
524548Silje KofstadVågan BK9355187,00
626298Camilla Eriksen GarborgHallingkast BK8825176,40

PP-finale - Yngre Gutt

Plass Lisens Navn Klubb Score Ser Snitt
126056Thomas NilsenMascot BK10735214,60
226147William VålbekkenSolør BK10615212,20
326119Jonas KarlstadSolør BK10725214,40
424263Jonas BøhaugenFossen BK9625192,40
526451Halvar Hagen NilsenBlue Strike8385167,60
626795Henrik SvartholtSolør BK7135142,60

PP-finale - Yngre Jent

Plass Lisens Navn Klubb Score Ser Snitt
125089Jenny MathiesenSolør BK9235184,60
225696Vilde HillestadHaugesund BK9295185,80
325975Cathrine HuynhGokstad BK7955159,00
426558Sanne ØrdalSofiemyr BK6465129,20
526565Vivill Sandlie HoltetSolør BK6355127,00

Semifinale - Eldre Gutt

Plass Lisens Navn Klubb Score Ser Snitt
125209Georg Skryten Cross BK14496241,50
226197Max ØstberghRana BK14236237,17
323545Jonas DammenSolør BK13636227,17
423547Jørgen MathiesenSolør BK13376222,83
524215Thomas Økland HinnaCross BK12966216,00
624449Alexander BeckSolør BK12746212,33
726543Philip Andre Skogen ChristiansenBriskebyen BK12666211,00
826146Vetle VålbekkenSolør BK12466207,67
926574Viktor Brentebråten MortensenSofiemyr BK12316205,17
1025469Casper BrochmannHaugesund BK11516191,83
1125691Jørgen HillestadStord BK11386189,67
1225760Eirik Bjørnstad SkoglundSolør BK11296188,17
1326270Fredrik Eik SøgnenGrenland BK11266187,67
1426496Sander BendenGrenland BK11146185,67
1525861Niklas Myhren KalfossSolør BK9446157,33
1626796Andreas Bjørge ÅsulfsenLarvik BK9196153,17
1725480Johannes BottenHaugesund BK8686144,67

Semifinale - Eldre Jent

Plass Lisens Navn Klubb Score Ser Snitt
126167Nora KjellåsSolør BK12476207,83
226166Andrea KvernhusløkkenSolør BK11666194,33
324794Sofia HultstedtNarvik BK11246187,33
425767Hanne Buran SpetsTrondheim BK11206186,67
524548Silje KofstadVågan BK10306171,67
626298Camilla Eriksen GarborgHallingkast BK9636160,50
726600Linn Cecilie MoeRana BK8576142,83

Semifinale - Yngre Gutt

Plass Lisens Navn Klubb Score Ser Snitt
126056Thomas NilsenMascot BK12686211,33
224263Jonas BøhaugenFossen BK12166202,67
326119Jonas KarlstadSolør BK11906198,33
425787Sander Kastås-LindstadTrondheim BK11446190,67
526267Andreas Engan AasTrondheim BK11366189,33
626664Gaute Skar-HovdeHaram BK11256187,50
725417Sondre Talgø OlsenCross BK11216186,83
826795Henrik SvartholtSolør BK11186186,33
925902Brage NeseAskøy BK11176186,17
1026147William VålbekkenSolør BK11126185,33
1124615Joachim Larsen EinarsrudSolør BK10906181,67
1226378Gaute Øye MelstveitKvam BK10746179,00
1325224Marius OlsenSolør BK10746179,00
1426451Halvar Hagen NilsenBlue Strike10716178,50
1526123Olav Andre LeivestadCross BK10566176,00
1626183Anders JohansenTrondheim BK10426173,67
1725882Tobias Fransson LarønningenGrenland BK10286171,33
1826503Robin KravSolør BK10056167,50
1925771Alex HuynhGokstad BK9916165,17
2026865Fredrik Myrvang ØdegårdLarvik BK9746162,33
2125124Thomas Hodel-Olsen ØrevikÅsane BK9356155,83
2225513Martin LarsenCross BK8986149,67
2326778Lars HerstadhagenSolør BK8706145,00

Semifinale - Yngre Jent

Plass Lisens Navn Klubb Score Ser Snitt
125089Jenny MathiesenSolør BK11846197,33
225696Vilde HillestadHaugesund BK10396173,17
325975Cathrine HuynhGokstad BK9856164,17
426565Vivill Sandlie HoltetSolør BK8866147,67
526558Sanne ØrdalSofiemyr BK8486141,33