Resultater fra Ungdomslekene


Sgl finale - A

Plass Lisens Navn Klubb Score Ser Snitt
123546Jens MathiesenSolør BK2361236,00
222597Mathias ReinertsenTrondheim BK1931193,00

Sgl finale - Damer

Plass Lisens Navn Klubb Score Ser Snitt
124391Merethe Olsen GulløyMolde BK2121212,00
222755Celine LarsenSolli BK1781178,00

Sgl finale - Jr

Plass Lisens Navn Klubb Score Ser Snitt
125209Georg Skryten Cross BK2211221,00
224215Thomas Økland HinnaCross BK1711171,00

Sgl finale - Jr jenter

Plass Lisens Navn Klubb Score Ser Snitt
125672Helene Johanne JohnsrudRingerike BK1871187,00
225767Hanne Buran SpetsTrondheim BK1801180,00

Sgl innledende - A

Plass Lisens Navn Klubb Score Ser Snitt
122597Mathias ReinertsenTrondheim BK7063235,33
225465Martin HansenHaugesund BK6703223,33
323546Jens MathiesenSolør BK6553218,33
424221Patrick Gimmestad EmblemBriskebyen BK6473215,67
526033Tor Kenneth Halbakken HansenSolør BK6063202,00
621840John-Øyvind HafeldPolar Team BK5963198,67
720583Christer JakobsenVågan BK5823194,00
826645Mathias NelvikSkansen BK5773192,33
925085Even Skeie AndersenBrage BK5753191,67
1024614Jan Helge HagmansenGokstad BK5713190,33
1124019Ronny E. LygreMunken BK5613187,00
1224758Adrian KindervaagCross BK5443181,33
1322687Øyvin KulsengRingerike BK5433181,00
1426607Ruben Stubsve SetraHallingkast BK5353178,33
1522802Andreas Lyngra FaanesSofiemyr BK5353178,33
1626308Nikolai Buri JohnsenRed Crown BK5333177,67
1721168Thor Kristian Østlie SolbergSofiemyr BK5153171,67
1821986Kristoffer FjellstadRed Crown BK5153171,67
1926596Kristian HaugoHallingkast BK5143171,33
2026440Daniel RøssumRingerike BK5123170,67
2122258Marius NelvikSkansen BK4983166,00
2222301Remy Aleksander HalvorsenSofiemyr BK4653155,00
2324893Sindri Mar MagnussonCross BK4623154,00
2426700Guttorm HermansenSkansen BK4243141,33
2526442Magnus PedersenSkansen BK4233141,00
2626694Henrik HeggelienRingerike BK3613120,33

Sgl innledende - Damer

Plass Lisens Navn Klubb Score Ser Snitt
122371Sandra BakkenSolli BK6723224,00
222755Celine LarsenSolli BK6313210,33
323514Ronja Mørch PetersenMunken BK5143171,33
424391Merethe Olsen GulløyMolde BK5143171,33
524906Ida Stokke SneeggenMunken BK4933164,33
625365Marthe-Andrea Lundgren FremstadSofiemyr BK4723157,33

Sgl innledende - Jr

Plass Lisens Navn Klubb Score Ser Snitt
123545Jonas DammenSolør BK6363212,00
225209Georg Skryten Cross BK6223207,33
324215Thomas Økland HinnaCross BK6123204,00
426106Markus BjørøenHallingkast BK6073202,33
526119Jonas KarlstadSolør BK6063202,00
626451Halvar Hagen NilsenBlue Strike5933197,67
726183Anders JohansenTrondheim BK5923197,33
826056Thomas NilsenAskøy BK5763192,00
926267Andreas Engan AasOrkla BK5753191,67
1026198Martin NilsenRana BK5673189,00
1125487Benjamin BrendengenGlåmdal BK5503183,33
1224615Joachim Larsen EinarsrudSolør BK5433181,00
1325771Alex HuynhGokstad BK5313177,00
1425760Eirik Bjørnstad SkoglundSolør BK5293176,33
1526147William VålbekkenSolør BK5263175,33
1626293Reimon LøvsjøGrenland BK5183172,67
1725881Erik LyngvardGrenland BK5153171,67
1826146Vetle VålbekkenSolør BK5153171,67
1926197Max ØstberghRana BK5123170,67
2025691Jørgen HillestadStord BK5073169,00
2125737Håvar Wolden SkogPolar Team BK5023167,33
2225469Casper BrochmannCross BK4983166,00
2325787Sander Kastås-LindstadTrondheim BK4963165,33
2426378Gaute Øye MelstveitKvam BK4623154,00
2526270Fredrik Eik SøgnenGrenland BK4543151,33
2626319Marius HågensenRana BK4403146,67
2722300Torgeir LudvigsenMunken BK4333144,33
2826702René Andersen TronerudRingerike BK4303143,33
2924627Preben Hodel-Olsen ØrevikÅsane BK4213140,33
3026356Marcus Ericsson RolstadRingerike BK4173139,00
3124820Erik Andrew CookMunken BK3923130,67
3226742Sebastian JohnsenTrondheim BK3523117,33

Sgl innledende - Jr jenter

Plass Lisens Navn Klubb Score Ser Snitt
126167Nora KjellåsSolør BK6783226,00
225672Helene Johanne JohnsrudRingerike BK6343211,33
324548Silje KofstadVågan BK5793193,00
425767Hanne Buran SpetsTrondheim BK5063168,67
526201Ine Renathe IversenRingerike BK4903163,33
626298Camilla Eriksen GarborgHallingkast BK4853161,67
726166Andrea KvernhusløkkenSolør BK4773159,00
825975Cathrine HuynhGokstad BK3943131,33

Sgl kvart - A

Plass Lisens Navn Klubb Score Ser Snitt
122597Mathias ReinertsenTrondheim BK2291229,00
226645Mathias NelvikSkansen BK1591159,00
120583Christer JakobsenVågan BK1941194,00
225465Martin HansenHaugesund BK1601160,00
123546Jens MathiesenSolør BK2531253,00
221840John-Øyvind HafeldPolar Team BK2111211,00
126033Tor Kenneth Halbakken HansenSolør BK2121212,00
224221Patrick Gimmestad EmblemBriskebyen BK1611161,00

Sgl kvart - Jr

Plass Lisens Navn Klubb Score Ser Snitt
126056Thomas NilsenAskøy BK2131213,00
223545Jonas DammenSolør BK1761176,00
125209Georg Skryten Cross BK2121212,00
226183Anders JohansenTrondheim BK1791179,00
124215Thomas Økland HinnaCross BK2241224,00
226451Halvar Hagen NilsenBlue Strike2001200,00
126106Markus BjørøenHallingkast BK2321232,00
226119Jonas KarlstadSolør BK1751175,00

Sgl semi - A

Plass Lisens Navn Klubb Score Ser Snitt
122597Mathias ReinertsenTrondheim BK2321232,00
220583Christer JakobsenVågan BK2031203,00
123546Jens MathiesenSolør BK1891189,00
226033Tor Kenneth Halbakken HansenSolør BK1391139,00

Sgl semi - Damer

Plass Lisens Navn Klubb Score Ser Snitt
124391Merethe Olsen GulløyMolde BK1941194,00
222371Sandra BakkenSolli BK1711171,00
122755Celine LarsenSolli BK1711171,00
223514Ronja Mørch PetersenMunken BK1121112,00

Sgl semi - Jr

Plass Lisens Navn Klubb Score Ser Snitt
125209Georg Skryten Cross BK2131213,00
226056Thomas NilsenAskøy BK2111211,00
124215Thomas Økland HinnaCross BK2151215,00
226106Markus BjørøenHallingkast BK1911191,00

Sgl semi - Jr jenter

Plass Lisens Navn Klubb Score Ser Snitt
125767Hanne Buran SpetsTrondheim BK1881188,00
226167Nora KjellåsSolør BK1661166,00
125672Helene Johanne JohnsrudRingerike BK1921192,00
224548Silje KofstadVågan BK1571157,00

Trios finale - A

Plass Lisens Navn Klubb Score Ser Snitt
123545Jonas DammenSolør BK2551255,00
223546Jens MathiesenSolør BK2001200,00
326293Reimon LøvsjøGrenland BK1871187,00
424614Jan Helge HagmansenGokstad BK1811181,00
526033Tor Kenneth Halbakken HansenSolør BK1501150,00
626270Fredrik Eik SøgnenGrenland BK1291129,00

Trios finale - Jr

Plass Lisens Navn Klubb Score Ser Snitt
125209Georg Skryten Cross BK2571257,00
225760Eirik Bjørnstad SkoglundSolør BK2001200,00
326167Nora KjellåsSolør BK1921192,00
424215Thomas Økland HinnaCross BK1901190,00
525469Casper BrochmannCross BK1891189,00
626146Vetle VålbekkenSolør BK1441144,00

Trios innledende - A

Plass Lisens Navn Klubb Score Ser Snitt
120583Christer JakobsenVågan BK9214230,25
222597Mathias ReinertsenTrondheim BK8904222,50
322687Øyvin KulsengRingerike BK8594214,75
426106Markus BjørøenHallingkast BK8514212,75
522755Celine LarsenSolli BK8044201,00
624758Adrian KindervaagCross BK8304207,50
722371Sandra BakkenSolli BK7934198,25
821840John-Øyvind HafeldPolar Team BK8244206,00
923545Jonas DammenSolør BK8164204,00
1022258Marius NelvikSkansen BK7944198,50
1125465Martin HansenHaugesund BK7934198,25
1224019Ronny E. LygreMunken BK7874196,75
1321168Thor Kristian Østlie SolbergSofiemyr BK7824195,50
1424614Jan Helge HagmansenGokstad BK7814195,25
1526183Anders JohansenTrondheim BK7704192,50
1626293Reimon LøvsjøGrenland BK7544188,50
1723546Jens MathiesenSolør BK7424185,50
1824906Ida Stokke SneeggenMunken BK6884172,00
1926308Nikolai Buri JohnsenRed Crown BK7174179,25
2022197Pål MastervikSyv Søstre BK7094177,25
2122802Andreas Lyngra FaanesSofiemyr BK6974174,25
2224893Sindri Mar MagnussonCross BK6964174,00
2326033Tor Kenneth Halbakken HansenSolør BK6904172,50
2426270Fredrik Eik SøgnenGrenland BK6884172,00
2526607Ruben Stubsve SetraHallingkast BK6854171,25
2626596Kristian HaugoHallingkast BK6754168,75
2721985Karoline FjellstadRed Crown BK6334158,25
2826440Daniel RøssumRingerike BK6654166,25
2926645Mathias NelvikSkansen BK6574164,25
3021986Kristoffer FjellstadRed Crown BK6484162,00
3122301Remy Aleksander HalvorsenSofiemyr BK6304157,50
3225085Even Skeie AndersenBrage BK6064151,50
3324391Merethe Olsen GulløyMolde BK5694142,25
3426442Magnus PedersenSkansen BK6004150,00
3525365Marthe-Andrea Lundgren FremstadSofiemyr BK5624140,50
3626694Henrik HeggelienRingerike BK5924148,00
3723514Ronja Mørch PetersenMunken BK5464136,50
3826700Guttorm HermansenSkansen BK5494137,25
3926356Marcus Ericsson RolstadRingerike BK5174129,25
4026702René Andersen TronerudRingerike BK4594114,75

Trios innledende - Jr

Plass Lisens Navn Klubb Score Ser Snitt
125209Georg Skryten Cross BK9594239,75
224215Thomas Økland HinnaCross BK7914197,75
326298Camilla Eriksen GarborgHallingkast BK7464186,50
424548Silje KofstadVågan BK7464186,50
525737Håvar Wolden SkogPolar Team BK7734193,25
625881Erik LyngvardGrenland BK7584189,50
725787Sander Kastås-LindstadTrondheim BK7554188,75
825760Eirik Bjørnstad SkoglundSolør BK7544188,50
926167Nora KjellåsSolør BK7214180,25
1026146Vetle VålbekkenSolør BK7524188,00
1124615Joachim Larsen EinarsrudSolør BK7444186,00
1226197Max ØstberghRana BK7404185,00
1326198Martin NilsenRana BK7394184,75
1425767Hanne Buran SpetsTrondheim BK7034175,75
1525672Helene Johanne JohnsrudRingerike BK7004175,00
1625469Casper BrochmannCross BK7264181,50
1726166Andrea KvernhusløkkenSolør BK6914172,75
1826201Ine Renathe IversenRingerike BK6774169,25
1926119Jonas KarlstadSolør BK7054176,25
2026267Andreas Engan AasOrkla BK6994174,75
2125975Cathrine HuynhGokstad BK6614165,25
2225487Benjamin BrendengenGlåmdal BK6794169,75
2325771Alex HuynhGokstad BK6584164,50
2425691Jørgen HillestadStord BK6414160,25
2526378Gaute Øye MelstveitKvam BK6404160,00
2626319Marius HågensenRana BK6364159,00
2726451Halvar Hagen NilsenBlue Strike6214155,25
2826147William VålbekkenSolør BK6164154,00
2926056Thomas NilsenAskøy BK6084152,00
3026503Robin KravSolør BK5914147,75
3122300Torgeir LudvigsenMunken BK5824145,50
3224820Erik Andrew CookMunken BK4724118,00
3326742Sebastian JohnsenTrondheim BK376494,00

Trios kvart - A

Plass Lisens Navn Klubb Score Ser Snitt
122197Pål MastervikSyv Søstre BK2651265,00
223545Jonas DammenSolør BK2471247,00
323546Jens MathiesenSolør BK2231223,00
424758Adrian KindervaagCross BK2221222,00
524893Sindri Mar MagnussonCross BK2161216,00
621840John-Øyvind HafeldPolar Team BK2151215,00
722802Andreas Lyngra FaanesSofiemyr BK2021202,00
822755Celine LarsenSolli BK1931193,00
924614Jan Helge HagmansenGokstad BK2001200,00
1026033Tor Kenneth Halbakken HansenSolør BK1961196,00
1120583Christer JakobsenVågan BK1791179,00
1226293Reimon LøvsjøGrenland BK1711171,00
1322371Sandra BakkenSolli BK1631163,00
1425465Martin HansenHaugesund BK1681168,00
1526106Markus BjørøenHallingkast BK1671167,00
1625085Even Skeie AndersenBrage BK1671167,00
1726183Anders JohansenTrondheim BK1621162,00
1825365Marthe-Andrea Lundgren FremstadSofiemyr BK1471147,00
1922687Øyvin KulsengRingerike BK1471147,00
2021168Thor Kristian Østlie SolbergSofiemyr BK1461146,00
2122597Mathias ReinertsenTrondheim BK1431143,00
2222301Remy Aleksander HalvorsenSofiemyr BK1411141,00
2324019Ronny E. LygreMunken BK1381138,00
2426270Fredrik Eik SøgnenGrenland BK1381138,00

Trios kvart - Jr

Plass Lisens Navn Klubb Score Ser Snitt
126167Nora KjellåsSolør BK3001300,00
225672Helene Johanne JohnsrudRingerike BK2291229,00
324615Joachim Larsen EinarsrudSolør BK2251225,00
425469Casper BrochmannCross BK2231223,00
525487Benjamin BrendengenGlåmdal BK2151215,00
626197Max ØstberghRana BK2111211,00
724548Silje KofstadVågan BK2011201,00
826267Andreas Engan AasOrkla BK2031203,00
926198Martin NilsenRana BK1961196,00
1024215Thomas Økland HinnaCross BK1951195,00
1126119Jonas KarlstadSolør BK1951195,00
1225209Georg Skryten Cross BK1931193,00
1325737Håvar Wolden SkogPolar Team BK1931193,00
1425787Sander Kastås-LindstadTrondheim BK1801180,00
1526146Vetle VålbekkenSolør BK1791179,00
1625767Hanne Buran SpetsTrondheim BK1701170,00
1726298Camilla Eriksen GarborgHallingkast BK1651165,00
1826319Marius HågensenRana BK1681168,00
1925771Alex HuynhGokstad BK1631163,00
2026201Ine Renathe IversenRingerike BK1421142,00
2126451Halvar Hagen NilsenBlue Strike1301130,00
2225881Erik LyngvardGrenland BK1301130,00
2325760Eirik Bjørnstad SkoglundSolør BK1131113,00
2425975Cathrine HuynhGokstad BK99199,00

Trios semi - A

Plass Lisens Navn Klubb Score Ser Snitt
123545Jonas DammenSolør BK2671267,00
226293Reimon LøvsjøGrenland BK2421242,00
322371Sandra BakkenSolli BK1971197,00
420583Christer JakobsenVågan BK2001200,00
526033Tor Kenneth Halbakken HansenSolør BK1941194,00
621840John-Øyvind HafeldPolar Team BK1891189,00
724614Jan Helge HagmansenGokstad BK1841184,00
825365Marthe-Andrea Lundgren FremstadSofiemyr BK1701170,00
923546Jens MathiesenSolør BK1781178,00
1022197Pål MastervikSyv Søstre BK1661166,00
1122755Celine LarsenSolli BK1511151,00
1226270Fredrik Eik SøgnenGrenland BK1391139,00

Trios semi - Jr

Plass Lisens Navn Klubb Score Ser Snitt
125760Eirik Bjørnstad SkoglundSolør BK2341234,00
225767Hanne Buran SpetsTrondheim BK2241224,00
326167Nora KjellåsSolør BK2131213,00
425209Georg Skryten Cross BK2001200,00
525469Casper BrochmannCross BK1981198,00
626267Andreas Engan AasOrkla BK1861186,00
725787Sander Kastås-LindstadTrondheim BK1711171,00
826119Jonas KarlstadSolør BK1611161,00
924615Joachim Larsen EinarsrudSolør BK1601160,00
1024215Thomas Økland HinnaCross BK1581158,00
1126146Vetle VålbekkenSolør BK1441144,00
1225487Benjamin BrendengenGlåmdal BK1371137,00