registrering for lisensnummer : for sesongen.

Glenn Morten Pedersen

Spiller denne sesongen for Drammen Tigers BK i klasse A

Registreringer for sesongen 2019-2020

nr. Dato Turnering Hall Segment Plass Pinnefall Serier Snitt TPinnefall TSerier TSnitt
1 28.Jul-19 Oppdalstreffet Oppdal Bowli 1/4 - finale 7 628 3 209.33 628 3 209.33
2 28.Jul-19 Oppdalstreffet Oppdal Bowli Standard 10 2081 9 231.22 2709 12 225.75
3 28.Jul-19 Oppdalstreffet Oppdal Bowli Standard 10 679 3 226.33 3388 15 225.87
4 28.Jul-19 Oppdalstreffet Oppdal Bowli Standard 10 655 3 218.33 4043 18 224.61
5 28.Jul-19 Oppdalstreffet Oppdal Bowli Standard 10 655 3 218.33 4698 21 223.71
6 28.Jul-19 Oppdalstreffet Oppdal Bowli Standard 10 652 3 217.33 5350 24 222.92
7 28.Jul-19 Oppdalstreffet Oppdal Bowli Standard 10 620 3 206.67 5970 27 221.11
8 28.Jul-19 Oppdalstreffet Oppdal Bowli Standard 10 584 3 194.67 6554 30 218.47
9 28.Jul-19 Oppdalstreffet Oppdal Bowli Standard 10 575 3 191.67 7129 33 216.03
10 28.Jul-19 Oppdalstreffet Oppdal Bowli Standard 10 551 3 183.67 7680 36 213.33
11 11.Aug-19 Glåmdal Trippel`n Bowlingsente Finale 2 1136 5 227.20 8816 41 215.02
12 11.Aug-19 Glåmdal Trippel`n Bowlingsente Mellomspill 1 4 631 3 210.33 9447 44 214.70
13 11.Aug-19 Glåmdal Trippel`n Bowlingsente Standard 1 2006 9 222.89 11453 53 216.09
14 18.Aug-19 August treffet Kongsten Bow Finale 4 790 4 197.50 12243 57 214.79
15 18.Aug-19 August treffet Kongsten Bow Finale 2. runde 3 949 4 237.25 13192 61 216.26
16 18.Aug-19 August treffet Kongsten Bow Standard 3 2182 9 242.44 15374 70 219.63
17 18.Aug-19 August treffet Kongsten Bow Standard 3 645 3 215.00 16019 73 219.44
18 25.Aug-19 Mester`n Open Mestern Larv Standard 16 1243 6 207.17 17262 79 218.51
19 08.Sep-19 Tigers Open 2019 Bowling 1 Dr Standard 1 1842 8 230.25 19104 87 219.59
20 15.Sep-19 Macronliga runde 1 Dora Bowling NBF menn 698 3 232.67 19802 90 220.02
21 15.Sep-19 Macronliga runde 1 Centrum Tron NBF menn 639 3 213.00 20441 93 219.80
22 28.Sep-19 Macronliga runde 2 Lucky Bowl V NBF menn 561 3 187.00 21002 96 218.77
23 29.Sep-19 Macronliga runde 2 Bowling 1 Dr NBF menn 664 3 221.33 21666 99 218.85
24 13.Oct-19 EBT 13 Norwegian Ope Lucky Bowl V Final step 1 9 662 3 220.67 22328 102 218.90
25 13.Oct-19 EBT 13 Norwegian Ope Lucky Bowl V Qualifying 34 1365 6 227.50 23693 108 219.38
26 13.Oct-19 EBT 13 Norwegian Ope Lucky Bowl V Qualifying 1358 6 226.33 25051 114 219.75
27 13.Oct-19 EBT 13 Norwegian Ope Lucky Bowl V Qualifying 1353 6 225.50 26404 120 220.03
28 13.Oct-19 EBT 13 Norwegian Ope Lucky Bowl V Qualifying 1331 6 221.83 27735 126 220.12
29 13.Oct-19 EBT 13 Norwegian Ope Lucky Bowl V Semi Final 10 1336 6 222.67 29071 132 220.23
30 27.Oct-19 ECC 2019 Utenlands 1 7250 32 226.56 36321 164 221.47
31 31.Oct-19 Torsdagscup 5 Bowling 1 Dr Standard 1 1160 5 232.00 37481 169 221.78
32 03.Nov-19 Macronliga runde 4 Bowling 1 Dr NBF menn 603 3 201.00 38084 172 221.42
33 03.Nov-19 Macronliga runde 4 Bowling 1 Dr NBF menn 635 3 211.67 38719 175 221.25
34 10.Nov-19 EBT 14 Kegel Aalborg Utenlands 1193 6 198.83 39912 181 220.51
35 10.Nov-19 EBT 14 Kegel Aalborg Utenlands 27 1324 6 220.67 41236 187 220.51
36 10.Nov-19 EBT 14 Kegel Aalborg Utenlands 770 4 192.50 42006 191 219.93
37 24.Nov-19 W-Cup 2019 Utenlands 27 4705 24 196.04 46711 215 217.26
38 28.Nov-19 Torsdagscup 6 Bowling 1 Dr Standard 1 1214 5 242.80 47925 220 217.84
39 01.Dec-19 Macronliga runde 5 Bowling 1 Dr NBF menn 764 3 254.67 48689 223 218.34
40 14.Dec-19 Macronliga runde 6 Bowling 1 Ve NBF menn 651 3 217.00 49340 226 218.32
41 15.Dec-19 Macronliga runde 6 Lucky Bowl NBF menn 611 3 203.67 49951 229 218.13
42 09.Jan-20 Torsdagscup 8 Bowling 1 Dr Standard 2 1140 5 228.00 51091 234 218.34
43 12.Jan-20 Macronliga runde 7 Bowling 1 Dr NBF menn 704 3 234.67 51795 237 218.54
44 12.Jan-20 Macronliga runde 7 Bowling 1 Dr NBF menn 731 3 243.67 52526 240 218.86
45 26.Jan-20 Drammen Open 2020 Bowling 1 Dr PP Finale herrer 8 s 1 1632 7 233.14 54158 247 219.26
46 26.Jan-20 Drammen Open 2020 Bowling 1 Dr Standard 1 1394 6 232.33 55552 253 219.57
47 02.Feb-20 Skjærgårdsspillet Vallø Bowli Standard 10 1832 8 229.00 57384 261 219.86
48 02.Feb-20 Skjærgårdsspillet Vallø Bowli Standard 1471 8 183.88 58855 269 218.79
49 08.Feb-20 Macronliga runde 8 Bowling & Sq NBF menn 625 3 208.33 59480 272 218.68
50 23.Feb-20 Munken Open - wc kva Dora Bowling Innledende 15 1314 6 219.00 60794 278 218.68
51 23.Feb-20 Munken Open - wc kva Dora Bowling Innledende 1256 6 209.33 62050 284 218.49
52 23.Feb-20 Munken Open - wc kva Dora Bowling Innledende 1129 6 188.17 63179 290 217.86
53 23.Feb-20 Munken Open - wc kva Dora Bowling Kvartfinale 1 922 4 230.50 64101 294 218.03
54 23.Feb-20 Munken Open - wc kva Dora Bowling Semifinale 7 827 4 206.75 64928 298 217.88
55 29.Feb-20 Macronliga runde 9 Bowlinghalle NBF menn 587 3 195.67 65515 301 217.66
56 29.Feb-20 Macronliga runde 9 Bowling 1 Ha NBF menn 651 3 217.00 66166 304 217.65
57 08.Mar-20 Briskebyen Open - wc Bowling 1 Ha Finale 1 5 655 3 218.33 66821 307 217.66
58 08.Mar-20 Briskebyen Open - wc Bowling 1 Ha Finale 2 1 675 3 225.00 67496 310 217.73
59 08.Mar-20 Briskebyen Open - wc Bowling 1 Ha Innledende 8 1338 6 223.00 68834 316 217.83
60 08.Mar-20 Briskebyen Open - wc Bowling 1 Ha Innledende 1336 6 222.67 70170 322 217.92
61 08.Mar-20 Briskebyen Open - wc Bowling 1 Ha Semifinale 6 655 3 218.33 70825 325 217.92
  Totalt Hjemme Borte
Type Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnfall  Serier   Snitt  
Samlet 70825325217,92 1248354231,17 58342271215,28
Turnering 61701283218,02 838236232,83 53319247215,87
NBF menn 912442217,24 410118227,83 502324209,29
Hall200220032004200520062007200820092010201120122013201420152016201720182019
Bowling 1 Drammen201,00192,44210,86220,09216,79218,73208,51218,00234,79233,98222,80253,75215,95229,16231,17
Kongsten Bowling192,33220,48227,93213,90228,30
Lucky Bowl Veitvet223,21183,30203,67202,77220,08216,21215,43209,07224,19220,09216,60220,51217,96227,85213,94214,68217,83221,28
Bowlingsenteret Kongsving241,37225,08219,65218,00227,00217,40221,94
Bowling 1 Hamar218,82210,00177,00234,22224,26225,59199,90220,59226,33225,60239,47234,36221,25
Bowling 1 Vestkanten159,50204,67221,67208,00232,33238,00228,67217,00
Oppdal Bowling204,67211,88215,65231,83234,10205,33213,33
Centrum Trondheim221,11211,00221,33207,33226,33237,00214,83213,00
Utenlands206,97201,17205,50205,04210,06204,93194,05216,91204,16212,27208,36217,46217,68198,42211,69
Dora Bowling236,33205,77194,00226,86208,00227,00237,67208,65219,67231,67212,30211,93
Bowling & Squash, Tromsø210,00216,00186,00213,34222,97208,33
Mestern Larvik180,75205,00220,00211,16217,82228,33229,33207,17
Vallø Bowling213,57231,64225,69206,44
Lucky Bowl Åsen217,83197,33221,33217,77200,00203,67
Bowlinghallen Solør191,33201,67195,67
Lucky Bowl Lørenskog200,83203,21204,68210,20222,09194,41240,50
Pers Hotell227,40228,68230,09239,88
Bowling 1 Moss206,33209,08219,09195,50222,80
TP Bowlingsenter206,00232,67
Hønefoss Bowling204,58191,08226,00224,40214,04223,88201,18
Bowling 1 Heimdal192,00232,33212,03208,00226,97
Arctic Bowling219,31
Bowling 1 Gjøvik215,00213,52237,50
Lucky Bowl Drammen204,29221,55221,75230,30211,14
Metro Sandefjord204,33191,40219,00240,00
Down Town214,25
Bowl it204,67
Bowling 1 Strømmen220,67261,00213,66208,32208,27216,08200,50
Lucky Bowl Holmen205,57194,67225,31207,48215,88211,08205,50225,19
Lucky Bowl Kongsberg225,50219,07162,67
Sjøsenteret-Tønsberg188,75226,15210,71
Åsnes189,27
Bergen - Sandsli215,67220,69
Evje Bowling169,33200,37212,81233,43
Vennesla Bowling225,80233,40
Hannevika Bowling177,00226,33176,67219,75213,00
GSK Bowling200,00
Sheiken Bowling & Biljard181,00191,00154,33
Arendal Bowling233,00
Aspmyra Bowling198,89206,65
Magic Bowling185,38202,82187,68211,00
Uregistrert210,05208,38
Sarpsborg Bowlingsenter203,89192,00
Drammen Bowling194,65223,60
Førtito Bar & Bowling231,00
Stadion Bowling197,33
Lille Paris193,88
Åsane Bowlingsenter174,67
snitt