registrering for lisensnummer : for sesongen.

Glenn Morten Pedersen

Spiller denne sesongen for Drammen Tigers BK i klasse A

Registreringer for sesongen 2019-2020

nr. Dato Turnering Hall Segment Plass Pinnefall Serier Snitt TPinnefall TSerier TSnitt
1 28.Jul-19 Oppdalstreffet Oppdal Bowli 1/4 - finale 7 628 3 209.33 628 3 209.33
2 28.Jul-19 Oppdalstreffet Oppdal Bowli Standard 10 2081 9 231.22 2709 12 225.75
3 28.Jul-19 Oppdalstreffet Oppdal Bowli Standard 10 679 3 226.33 3388 15 225.87
4 28.Jul-19 Oppdalstreffet Oppdal Bowli Standard 10 655 3 218.33 4043 18 224.61
5 28.Jul-19 Oppdalstreffet Oppdal Bowli Standard 10 655 3 218.33 4698 21 223.71
6 28.Jul-19 Oppdalstreffet Oppdal Bowli Standard 10 652 3 217.33 5350 24 222.92
7 28.Jul-19 Oppdalstreffet Oppdal Bowli Standard 10 620 3 206.67 5970 27 221.11
8 28.Jul-19 Oppdalstreffet Oppdal Bowli Standard 10 584 3 194.67 6554 30 218.47
9 28.Jul-19 Oppdalstreffet Oppdal Bowli Standard 10 575 3 191.67 7129 33 216.03
10 28.Jul-19 Oppdalstreffet Oppdal Bowli Standard 10 551 3 183.67 7680 36 213.33
11 11.Aug-19 Glåmdal Trippel`n Bowlingsente Finale 2 1136 5 227.20 8816 41 215.02
12 11.Aug-19 Glåmdal Trippel`n Bowlingsente Mellomspill 1 4 631 3 210.33 9447 44 214.70
13 11.Aug-19 Glåmdal Trippel`n Bowlingsente Standard 1 2006 9 222.89 11453 53 216.09
14 18.Aug-19 August treffet Kongsten Bow Finale 4 790 4 197.50 12243 57 214.79
15 18.Aug-19 August treffet Kongsten Bow Finale 2. runde 3 949 4 237.25 13192 61 216.26
16 18.Aug-19 August treffet Kongsten Bow Standard 3 2182 9 242.44 15374 70 219.63
17 18.Aug-19 August treffet Kongsten Bow Standard 3 645 3 215.00 16019 73 219.44
18 25.Aug-19 Mester`n Open Mestern Larv Standard 16 1243 6 207.17 17262 79 218.51
19 08.Sep-19 Tigers Open 2019 Bowling 1 Dr Standard 1 1842 8 230.25 19104 87 219.59
20 15.Sep-19 Macronliga runde 1 Dora Bowling NBF menn 698 3 232.67 19802 90 220.02
21 15.Sep-19 Macronliga runde 1 Centrum Tron NBF menn 639 3 213.00 20441 93 219.80
22 28.Sep-19 Macronliga runde 2 Lucky Bowl V NBF menn 561 3 187.00 21002 96 218.77
23 29.Sep-19 Macronliga runde 2 Bowling 1 Dr NBF menn 664 3 221.33 21666 99 218.85
24 13.Oct-19 EBT 13 Norwegian Ope Lucky Bowl V Final step 1 9 662 3 220.67 22328 102 218.90
25 13.Oct-19 EBT 13 Norwegian Ope Lucky Bowl V Qualifying 34 1365 6 227.50 23693 108 219.38
26 13.Oct-19 EBT 13 Norwegian Ope Lucky Bowl V Qualifying 1358 6 226.33 25051 114 219.75
27 13.Oct-19 EBT 13 Norwegian Ope Lucky Bowl V Qualifying 1353 6 225.50 26404 120 220.03
28 13.Oct-19 EBT 13 Norwegian Ope Lucky Bowl V Qualifying 1331 6 221.83 27735 126 220.12
29 13.Oct-19 EBT 13 Norwegian Ope Lucky Bowl V Semi Final 10 1336 6 222.67 29071 132 220.23
  Totalt Hjemme Borte
Type Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnfall  Serier   Snitt  
Samlet 29071132220,23 250611227,82 26565121219,55
Turnering 26509120220,91 18428230,25 24667112220,24
NBF menn 256212213,50 6643221,33 18989210,89
Hall200220032004200520062007200820092010201120122013201420152016201720182019
Dora Bowling236,33205,77194,00226,86208,00227,00237,67208,65219,67231,67212,30232,67
Bowling 1 Drammen201,00192,44210,86220,09216,79218,73208,51218,00234,79233,98222,80253,75215,95229,16227,82
Kongsten Bowling192,33220,48227,93213,90228,30
Lucky Bowl Veitvet223,21183,30203,67202,77220,08216,21215,43209,07224,19220,09216,60220,51217,96227,85213,94214,68217,83221,28
Bowlingsenteret Kongsving241,37225,08219,65218,00227,00217,40221,94
Oppdal Bowling204,67211,88215,65231,83234,10205,33213,33
Centrum Trondheim221,11211,00221,33207,33226,33237,00214,83213,00
Mestern Larvik180,75205,00220,00211,16217,82228,33229,33207,17
Lucky Bowl Lørenskog200,83203,21204,68210,20222,09194,41240,50
Pers Hotell227,40228,68230,09239,88
Bowling 1 Hamar218,82210,00177,00234,22224,26225,59199,90220,59226,33225,60239,47234,36
Vallø Bowling213,57231,64225,69
Bowling 1 Moss206,33209,08219,09195,50222,80
TP Bowlingsenter206,00232,67
Bowling 1 Vestkanten159,50204,67221,67208,00232,33238,00228,67
Hønefoss Bowling204,58191,08226,00224,40214,04223,88201,18
Bowlinghallen Solør191,33201,67
Utenlands206,97201,17205,50205,04210,06204,93194,05216,91204,16212,27208,36217,46217,68198,42
Bowling 1 Heimdal192,00232,33212,03208,00226,97
Arctic Bowling219,31
Bowling 1 Gjøvik215,00213,52237,50
Lucky Bowl Drammen204,29221,55221,75230,30211,14
Metro Sandefjord204,33191,40219,00240,00
Bowling & Squash, Tromsø210,00216,00186,00213,34222,97
Down Town214,25
Bowl it204,67
Bowling 1 Strømmen220,67261,00213,66208,32208,27216,08200,50
Lucky Bowl Holmen205,57194,67225,31207,48215,88211,08205,50225,19
Lucky Bowl Kongsberg225,50219,07162,67
Lucky Bowl Åsen217,83197,33221,33217,77200,00
Sjøsenteret-Tønsberg188,75226,15210,71
Åsnes189,27
Bergen - Sandsli215,67220,69
Evje Bowling169,33200,37212,81233,43
Vennesla Bowling225,80233,40
Hannevika Bowling177,00226,33176,67219,75213,00
GSK Bowling200,00
Sheiken Bowling & Biljard181,00191,00154,33
Arendal Bowling233,00
Aspmyra Bowling198,89206,65
Magic Bowling185,38202,82187,68211,00
Uregistrert210,05208,38
Sarpsborg Bowlingsenter203,89192,00
Drammen Bowling194,65223,60
Førtito Bar & Bowling231,00
Stadion Bowling197,33
Lille Paris193,88
Åsane Bowlingsenter174,67
snitt