registrering for lisensnummer : for sesongen.

Runar Almestrand

Spiller denne sesongen for Norsia i klasse A

Registreringer for sesongen 2019-2020

nr. Dato Turnering Hall Segment Plass Pinnefall Serier Snitt TPinnefall TSerier TSnitt
1 16.Jun-19 Pers Sommertreff 201 Pers Hotell Innledende 3x3 20 499 3 166.33 499 3 166.33
2 16.Jun-19 Pers Sommertreff 201 Pers Hotell Finalesteg 1 1 915 4 228.75 1414 7 202.00
3 16.Jun-19 Pers Sommertreff 201 Pers Hotell Finalesteg 2 8 757 4 189.25 2171 11 197.36
4 16.Jun-19 Pers Sommertreff 201 Pers Hotell Innledende 3x3 20 2000 9 222.22 4171 20 208.55
5 16.Jun-19 Pers Sommertreff 201 Pers Hotell Innledende 3x3 20 640 3 213.33 4811 23 209.17
6 16.Jun-19 Pers Sommertreff 201 Pers Hotell Innledende 3x3 20 639 3 213.00 5450 26 209.62
7 16.Jun-19 Pers Sommertreff 201 Pers Hotell Innledende 3x3 20 636 3 212.00 6086 29 209.86
8 16.Jun-19 Pers Sommertreff 201 Pers Hotell Innledende 3x3 20 635 3 211.67 6721 32 210.03
9 16.Jun-19 Pers Sommertreff 201 Pers Hotell Innledende 3x3 20 595 3 198.33 7316 35 209.03
10 16.Jun-19 Pers Sommertreff 201 Pers Hotell Innledende 3x3 20 586 3 195.33 7902 38 207.95
11 16.Jun-19 Pers Sommertreff 201 Pers Hotell Innledende 3x3 20 576 3 192.00 8478 41 206.78
12 22.Aug-19 Ringerikscup 1 Hønefoss Bo Standard 13 973 5 194.60 9451 46 205.46
  Totalt Hjemme Borte
Type Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnfall  Serier   Snitt  
Samlet 945146205,46 9735194,60 847841206,78
Turnering 945146205,46 9735194,60 847841206,78
Hall200220032004200520062007200820092010201120122013201420152016201720182019
Pers Hotell195,67213,59221,67222,25213,56218,64222,83227,68206,78
Hønefoss Bowling216,08201,00202,75210,04202,44195,31192,25225,12220,94223,91221,85218,57219,52213,84215,82194,60
Bowling 1 Gjøvik220,74190,67232,00
Bowling 1 Heimdal184,50200,00209,33206,73
Bowling 1 Hamar221,41212,11209,53214,45216,56215,79188,56193,33203,53220,78204,33221,00215,52204,83
Lucky Bowl Veitvet177,43189,69193,41203,20204,03202,67205,25209,84211,27211,69201,35205,81193,05203,46197,84
Bowlinghallen Solør183,00178,67196,62
Bowling 1 Vestkanten196,67206,67198,67217,67251,67
Bowlingsenteret Kongsving210,19216,67221,67
Mestern Larvik184,33210,67197,00216,33
TP Bowlingsenter215,75182,00190,33
Utenlands194,35183,75208,12204,69203,57196,50205,50188,07
Dora Bowling212,00192,64165,00195,33209,67159,33145,00180,00
Centrum Trondheim209,33217,00186,00168,00
Lucky Bowl Drammen186,00206,75216,550,00206,58
Bowling 1 Drammen210,33190,85196,04200,18187,97210,61215,67217,51213,16227,44207,00230,67
Lucky Bowl Lørenskog204,50184,08196,75220,00218,88199,64193,50215,33210,75210,19207,560,00
Bowl it235,67
Bowling 1 Strømmen211,58176,22193,06208,25191,81216,83187,88200,25197,38195,50221,75
Uregistrert177,50208,50
Bowling & Squash, Tromsø205,160,00192,67245,50200,34
Metro Sandefjord177,67197,33
Lucky Bowl Holmen209,12198,61192,05209,94214,95190,85195,88198,06219,33225,55193,06
Arctic Bowling197,00
Aspmyra Bowling200,00178,00
Lucky Bowl Åsen185,67173,33226,00237,33
Åsnes169,20191,67176,00
Lucky Bowl Kongsberg210,78205,40
Evje Bowling198,50190,22179,04204,50
Bergen - Sandsli208,67215,83
Panorama Bowling237,67
Levanger Bowling204,00
Svolvær Bowlingsenter199,67
Sletterkulo Bowling194,00
Lucky Bowl Kristiansand221,67
Askøy Bowling215,00
Sjøsenteret-Tønsberg194,33
GSK Bowling215,81190,03172,22
Bergen Bowlingsenter165,67
Karla`s Bowling224,33
Lille Paris200,85198,83188,12
Bowling 1 Moss196,75
Sarpsborg Bowlingsenter174,50
Hannevika Bowling158,33
Vennesla Bowling200,25
snitt