registrering for lisensnummer : for sesongen.

Runar Almestrand

Spiller denne sesongen for Norsia i klasse A

Registreringer for sesongen 2019-2020

nr. Dato Turnering Hall Segment Plass Pinnefall Serier Snitt TPinnefall TSerier TSnitt
1 16.Jun-19 Pers Sommertreff 201 Pers Hotell Innledende 3x3 20 635 3 211.67 635 3 211.67
2 16.Jun-19 Pers Sommertreff 201 Pers Hotell Innledende 3x3 20 595 3 198.33 1230 6 205.00
3 16.Jun-19 Pers Sommertreff 201 Pers Hotell Innledende 3x3 20 586 3 195.33 1816 9 201.78
4 16.Jun-19 Pers Sommertreff 201 Pers Hotell Innledende 3x3 20 576 3 192.00 2392 12 199.33
5 16.Jun-19 Pers Sommertreff 201 Pers Hotell Innledende 3x3 20 499 3 166.33 2891 15 192.73
6 16.Jun-19 Pers Sommertreff 201 Pers Hotell Finalesteg 1 1 915 4 228.75 3806 19 200.32
7 16.Jun-19 Pers Sommertreff 201 Pers Hotell Finalesteg 2 8 757 4 189.25 4563 23 198.39
8 16.Jun-19 Pers Sommertreff 201 Pers Hotell Innledende 3x3 20 2000 9 222.22 6563 32 205.09
9 16.Jun-19 Pers Sommertreff 201 Pers Hotell Innledende 3x3 20 640 3 213.33 7203 35 205.80
10 16.Jun-19 Pers Sommertreff 201 Pers Hotell Innledende 3x3 20 639 3 213.00 7842 38 206.37
11 16.Jun-19 Pers Sommertreff 201 Pers Hotell Innledende 3x3 20 636 3 212.00 8478 41 206.78
12 22.Aug-19 Ringerikscup 1 Hønefoss Bo Standard 13 973 5 194.60 9451 46 205.46
13 02.Sep-19 1. runde Hønefoss Bo Veteranliga 710 3 236.67 10161 49 207.37
14 05.Sep-19 Ringerikscup 2 Hønefoss Bo Standard 3 1148 5 229.60 11309 54 209.43
15 09.Sep-19 2. runde Hønefoss Bo Veteranliga 696 3 232.00 12005 57 210.61
16 16.Sep-19 3. runde Hønefoss Bo Veteranliga 644 3 214.67 12649 60 210.82
17 19.Sep-19 Ringerikscup 3 Hønefoss Bo Standard 9 1056 5 211.20 13705 65 210.85
18 30.Sep-19 4. runde Hønefoss Bo Veteranliga 728 3 242.67 14433 68 212.25
19 08.Oct-19 5. runde Hønefoss Bo Veteranliga 617 3 205.67 15050 71 211.97
20 10.Oct-19 Ringerikscup 4 Hønefoss Bo Standard 1 1138 5 227.60 16188 76 213.00
21 13.Oct-19 EBT 13 Norwegian Ope Lucky Bowl V Qualifying 132 1161 6 193.50 17349 82 211.57
22 13.Oct-19 EBT 13 Norwegian Ope Lucky Bowl V Qualifying 1130 6 188.33 18479 88 209.99
23 27.Oct-19 NM klubblag Veteran Bowlinghalle Innledende 82 501 3 167.00 18980 91 208.57
24 27.Oct-19 NM klubblag Veteran Bowlinghalle Mellomspill 53 468 3 156.00 19448 94 206.89
25 31.Oct-19 7. runde Hønefoss Bo Veteranliga 560 3 186.67 20008 97 206.27
26 04.Nov-19 8. runde Hønefoss Bo Veteranliga 629 3 209.67 20637 100 206.37
27 17.Nov-19 Ringerike Open 2019 Hønefoss Bo Inledande 11 1250 6 208.33 21887 106 206.48
28 17.Nov-19 Ringerike Open 2019 Hønefoss Bo Inledande 1231 6 205.17 23118 112 206.41
29 17.Nov-19 Ringerike Open 2019 Hønefoss Bo Inledande 1192 6 198.67 24310 118 206.02
30 17.Nov-19 Ringerike Open 2019 Hønefoss Bo Inledande 1160 6 193.33 25470 124 205.40
31 17.Nov-19 Ringerike Open 2019 Hønefoss Bo Inledande 1101 6 183.50 26571 130 204.39
32 17.Nov-19 Ringerike Open 2019 Hønefoss Bo Mellom spill 6 778 4 194.50 27349 134 204.10
33 28.Nov-19 9. runde Hønefoss Bo Veteranliga 582 3 194.00 27931 137 203.88
34 05.Dec-19 Ringerikscup 5 Hønefoss Bo Standard 9 1030 5 206.00 28961 142 203.95
35 08.Dec-19 Pers Veterantreff 50 Pers Hotell Finale 6 1406 7 200.86 30367 149 203.81
36 08.Dec-19 Pers Veterantreff 50 Pers Hotell Standard 8 867 4 216.75 31234 153 204.14
37 08.Dec-19 Pers Veterantreff 50 Pers Hotell Standard 839 4 209.75 32073 157 204.29
38 08.Dec-19 Pers Veterantreff 50 Pers Hotell Standard 802 4 200.50 32875 161 204.19
39 08.Dec-19 Pers Veterantreff 50 Pers Hotell Standard 762 4 190.50 33637 165 203.86
40 19.Dec-19 Ringerikscup 6 Hønefoss Bo Standard 1 1196 5 239.20 34833 170 204.90
41 06.Jan-20 10. runde Hønefoss Bo Veteranliga 627 3 209.00 35460 173 204.97
42 14.Jan-20 11. runde Hønefoss Bo Veteranliga 652 3 217.33 36112 176 205.18
43 16.Jan-20 Ringerikscup 7 Hønefoss Bo Standard 7 966 5 193.20 37078 181 204.85
44 02.Feb-20 Bekkelaget 50+ Bowling 1 Ha Innledende 3 1459 6 243.17 38537 187 206.08
45 02.Feb-20 Bekkelaget 50+ Bowling 1 Ha Innledende 1236 6 206.00 39773 193 206.08
46 02.Feb-20 Bekkelaget 50+ Bowling 1 Ha Karusell 6 198 1 198.00 39971 194 206.04
47 02.Feb-20 Bekkelaget 50+ Bowling 1 Ha Mellomspill 5 656 3 218.67 40627 197 206.23
48 05.Feb-20 13. runde Hønefoss Bo Veteranliga 697 3 232.33 41324 200 206.62
49 13.Feb-20 Ringerikscup 8 Hønefoss Bo Standard 1 1197 5 239.40 42521 205 207.42
50 16.Feb-20 NM sgl/dbl Veteran 2 Bowling 1 Ha Innledende 16 1296 6 216.00 43817 211 207.66
51 17.Feb-20 14. runde Hønefoss Bo Veteranliga 595 3 198.33 44412 214 207.53
  Totalt Hjemme Borte
Type Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnfall  Serier   Snitt  
Samlet 44412214207,53 23153110210,48 21259104204,41
Turnering 36675178206,04 1541674208,32 21259104204,41
Veteranliga 773736214,92 773736214,92 000,00
Hall200220032004200520062007200820092010201120122013201420152016201720182019
Bowling 1 Hamar221,41212,11209,53214,45216,56215,79188,56193,33203,53220,78204,33221,00215,52204,83220,23
Hønefoss Bowling216,08201,00202,75210,04202,44195,31192,25225,12220,94223,91221,85218,57219,52213,84215,82210,48
Pers Hotell195,67213,59221,67222,25213,56218,64222,83227,68205,53
Lucky Bowl Veitvet177,43189,69193,41203,20204,03202,67205,25209,84211,27211,69201,35205,81193,05203,46197,84190,92
Bowlinghallen Solør183,00178,67196,62161,50
Bowling 1 Gjøvik220,74190,67232,00
Bowling 1 Heimdal184,50200,00209,33206,73
Bowling 1 Vestkanten196,67206,67198,67217,67251,67
Bowlingsenteret Kongsving210,19216,67221,67
Mestern Larvik184,33210,67197,00216,33
TP Bowlingsenter215,75182,00190,33
Utenlands194,35183,75208,12204,69203,57196,50205,50188,07
Dora Bowling212,00192,64165,00195,33209,67159,33145,00180,00
Centrum Trondheim209,33217,00186,00168,00
Lucky Bowl Drammen186,00206,75216,550,00206,58
Bowling 1 Drammen210,33190,85196,04200,18187,97210,61215,67217,51213,16227,44207,00230,67
Lucky Bowl Lørenskog204,50184,08196,75220,00218,88199,64193,50215,33210,75210,19207,560,00
Bowl it235,67
Bowling 1 Strømmen211,58176,22193,06208,25191,81216,83187,88200,25197,38195,50221,75
Uregistrert177,50208,50
Bowling & Squash, Tromsø205,160,00192,67245,50200,34
Metro Sandefjord177,67197,33
Lucky Bowl Holmen209,12198,61192,05209,94214,95190,85195,88198,06219,33225,55193,06
Arctic Bowling197,00
Aspmyra Bowling200,00178,00
Lucky Bowl Åsen185,67173,33226,00237,33
Åsnes169,20191,67176,00
Lucky Bowl Kongsberg210,78205,40
Evje Bowling198,50190,22179,04204,50
Bergen - Sandsli208,67215,83
Panorama Bowling237,67
Levanger Bowling204,00
Svolvær Bowlingsenter199,67
Sletterkulo Bowling194,00
Lucky Bowl Kristiansand221,67
Askøy Bowling215,00
Sjøsenteret-Tønsberg194,33
GSK Bowling215,81190,03172,22
Bergen Bowlingsenter165,67
Karla`s Bowling224,33
Lille Paris200,85198,83188,12
Bowling 1 Moss196,75
Sarpsborg Bowlingsenter174,50
Hannevika Bowling158,33
Vennesla Bowling200,25
snitt