registrering for lisensnummer : for sesongen.

Olav Gimse

Spiller denne sesongen for Trondheim BK i klasse B

Registreringer for sesongen 2019-2020

nr. Dato Turnering Hall Segment Plass Pinnefall Serier Snitt TPinnefall TSerier TSnitt
1 10.Jun-19 Sommerkjegla Levanger Bow Innledende 9 1258 6 209.67 1258 6 209.67
2 10.Jun-19 Sommerkjegla Levanger Bow Innledende 1213 6 202.17 2471 12 205.92
3 10.Jun-19 Sommerkjegla Levanger Bow Mellomspill 5 618 3 206.00 3089 15 205.93
4 28.Jul-19 Oppdalstreffet Oppdal Bowli Standard 22 606 3 202.00 3695 18 205.28
5 28.Jul-19 Oppdalstreffet Oppdal Bowli Standard 22 602 3 200.67 4297 21 204.62
6 28.Jul-19 Oppdalstreffet Oppdal Bowli Standard 22 582 3 194.00 4879 24 203.29
7 28.Jul-19 Oppdalstreffet Oppdal Bowli Standard 22 560 3 186.67 5439 27 201.44
8 28.Jul-19 Oppdalstreffet Oppdal Bowli Standard 22 533 3 177.67 5972 30 199.07
9 28.Jul-19 Oppdalstreffet Oppdal Bowli 1/16 - finale 3 621 3 207.00 6593 33 199.79
10 28.Jul-19 Oppdalstreffet Oppdal Bowli 1/8 - finale 7 585 3 195.00 7178 36 199.39
11 28.Jul-19 Oppdalstreffet Oppdal Bowli Standard 22 1998 9 222.00 9176 45 203.91
12 28.Jul-19 Oppdalstreffet Oppdal Bowli Standard 22 620 3 206.67 9796 48 204.08
13 28.Jul-19 Oppdalstreffet Oppdal Bowli Standard 22 615 3 205.00 10411 51 204.14
  Totalt Hjemme Borte
Type Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnfall  Serier   Snitt  
Samlet 1041151204,14 000,00 1041151204,14
Turnering 1041151204,14 000,00 1041151204,14
Hall200220032004200520062007200820092010201120122013201420152016201720182019
Levanger Bowling192,33214,00197,21192,42192,08184,84202,96188,13205,93
Oppdal Bowling172,33186,83197,58207,33193,27186,17188,87185,72210,87202,62191,62196,79190,97203,39
Bowling 1 Elverum186,00196,00225,28
Bowling 1 Drammen173,25182,67214,33
Panorama Bowling188,25191,96182,56209,61194,25212,50208,00194,93187,63212,00
Bowlingen Orkla178,33138,50197,70196,83188,07173,50174,80207,25197,25190,39210,61
Lucky Bowl Veitvet179,67164,00186,33203,33192,46207,73181,00195,44210,09
Hannevika Bowling202,33208,33
Bowling 1 Hamar201,40190,00196,33179,29190,50192,07206,78
Dora Bowling208,71205,36203,83214,27208,38206,20208,00215,51203,70196,18185,62201,09197,29205,43175,64209,80
Centrum Trondheim195,33197,67190,66191,65191,45190,60198,32199,58192,80194,71200,18
Bowling 1 Heimdal202,73208,20198,50204,45199,81200,72192,86195,37191,72197,33167,67182,42199,83191,25
Mestern Larvik203,00208,67191,00
Bowlinghallen Solør177,00181,67
Askøy Bowling187,67178,67
Bowl it186,67171,33
TP Bowlingsenter187,50198,00164,33
Lucky Bowl Åsen194,67193,33187,17
Karla`s Bowling210,00
Bowling 1 Gjøvik172,00159,50202,00
Brattvåg Bowling173,00197,250,00
Kongsten Bowling187,33
Bjugn Bowling198,00200,67182,25180,89
Bowlingsenteret Kongsving180,00
Rabalder167,67
Bowling & Squash, Tromsø173,67163,67202,33199,33
Evje Bowling192,14
Sletterkulo Bowling186,33182,00162,330,00
Aspmyra Bowling182,00
Lucky Bowl Holmen181,33217,00207,00
Bowling 1 Vestkanten206,00
Bowling 1 Strømmen201,50
Lucky Bowl Lørenskog170,33175,33
Magic Bowling173,50
Bowling 1 Brønnøy178,67
Lillestrøm Bowlingsenter160,67
Uregistrert
snitt