registrering for lisensnummer : for sesongen.

Oddgeir Hognestad

Spiller denne sesongen for Sandnes BK i klasse C

Registreringer for sesongen 2021-2022

nr. Dato Turnering Hall Segment Plass Pinnefall Serier Snitt TPinnefall TSerier TSnitt
  Totalt Hjemme Borte
Type Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnfall  Serier   Snitt  
Samlet 000,00 000,00 000,00
Hall2011201220132014201520162017201820192020
Sheiken Bowling & Biljard183,83184,24185,58175,05170,33196,83180,54195,88182,25
Stadion Bowling173,34174,61167,97164,32164,17
Lucky Bowl Åsen138,15182,96194,47192,95184,08178,83189,23178,11172,35163,33
Bergen - Sandsli187,50167,75
Bowl it183,88188,56188,58179,75182,25173,89
Lucky Bowl Veitvet174,08165,67
Lucky Bowl Hana150,86160,84182,72169,86162,38
Stord173,50
Sand Bowling124,25187,25
snitt