registrering for lisensnummer : for sesongen.

Kjell Ivar Mesics

Spiller denne sesongen for Grenland BK i klasse C

Registreringer for sesongen 2019-2020

nr. Dato Turnering Hall Segment Plass Pinnefall Serier Snitt TPinnefall TSerier TSnitt
1 29.Jun-19 Tromsø Midnight Sun Bowling & Sq Qualification 33 823 6 137.17 823 6 137.17
2 29.Jun-19 Tromsø Midnight Sun Bowling & Sq Qualification 2 28 883 6 147.17 1706 12 142.17
3 15.Sep-19 Døveliga runde 1 Bergen - San Døveliga 663 4 165.75 2369 16 148.06
4 29.Sep-19 Døveliga runde 2 Down Town Døveliga 494 3 164.67 2863 19 150.68
5 20.Oct-19 Døveliga runde 3 Down Town Døveliga 699 4 174.75 3562 23 154.87
6 03.Nov-19 Døveliga runde 4 Down Town Døveliga 633 4 158.25 4195 27 155.37
7 03.Nov-19 Døveliga runde 4 Down Town Døveliga 817 4 204.25 5012 31 161.68
8 03.Nov-19 Døveliga runde 4 Down Town Døveliga 738 4 184.50 5750 35 164.29
  Totalt Hjemme Borte
Type Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnfall  Serier   Snitt  
Samlet 575035164,29 338119177,95 236916148,06
Turnering 170612142,17 000,00 170612142,17
Døveliga 404423175,83 338119177,95 6634165,75
Hall2010201120122013201420152016201720182019
Down Town134,00166,83178,27176,88178,97178,68180,36188,70177,52177,95
Bergen - Sandsli156,77181,00165,75
Bowling & Squash, Tromsø142,17
Lucky Bowl Lørenskog165,83182,00
Vallø Bowling147,62178,00185,96176,33175,00157,10175,73
Lucky Bowl Åsen202,17158,75172,09
Centrum Trondheim149,75179,00166,00
Lucky Bowl Kristiansand0,00202,25173,50186,46
Hannevika Bowling148,75177,50150,50
Mestern Larvik162,08142,83172,25181,67143,50
Lucky Bowl Veitvet140,42168,81157,50172,25163,00199,06
Bowling 1 Elverum185,60
Bowling 1 Moss172,25173,42
Arendal Bowling154,000,00163,00
Evje Bowling142,00
Vennesla Bowling0,00147,250,00
Bowling 1 Drammen166,50
Utenlands142,83160,86166,43
Lucky Bowl Kongsberg157,25
Panorama Bowling163,33
Sjøsenteret-Tønsberg140,67165,91
Lucky Bowl Drammen148,38
Metro Sandefjord134,17
Bowling 1 Hamar169,58
snitt