registrering for lisensnummer : for sesongen.

Kjell Ivar Mesics

Spiller denne sesongen for Grenland BK i klasse C

Registreringer for sesongen 2020-2021

nr. Dato Turnering Hall Segment Plass Pinnefall Serier Snitt TPinnefall TSerier TSnitt
  Totalt Hjemme Borte
Type Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnfall  Serier   Snitt  
Samlet 000,00 000,00 000,00
Hall2010201120122013201420152016201720182019
Lucky Bowl Veitvet140,42168,81157,50172,25163,00199,06190,50
Vallø Bowling147,62178,00185,96176,33175,00157,10175,73189,57
Lucky Bowl Åsen202,17158,75172,09183,25
Down Town134,00166,83178,27176,88178,97178,68180,36188,70177,52180,18
Bergen - Sandsli156,77181,00180,00
Lucky Bowl Lørenskog165,83182,00176,38
Bowling 1 Hamar169,58172,75
Bowling & Squash, Tromsø142,17
Centrum Trondheim149,75179,00166,00
Lucky Bowl Kristiansand0,00202,25173,50186,46
Hannevika Bowling148,75177,50150,50
Mestern Larvik162,08142,83172,25181,67143,50
Bowling 1 Elverum185,60
Bowling 1 Moss172,25173,42
Arendal Bowling154,000,00163,00
Evje Bowling142,00
Vennesla Bowling0,00147,250,00
Bowling 1 Drammen166,50
Utenlands142,83160,86166,43
Lucky Bowl Kongsberg157,25
Panorama Bowling163,33
Sjøsenteret-Tønsberg140,67165,91
Lucky Bowl Drammen148,38
Metro Sandefjord134,17
snitt