registrering for lisensnummer : for sesongen.

Kim Madsen Roiha

Spiller denne sesongen for Vennesla BK i klasse C-U23

Registreringer for sesongen 2020-2021

nr. Dato Turnering Hall Segment Plass Pinnefall Serier Snitt TPinnefall TSerier TSnitt
  Totalt Hjemme Borte
Type Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnfall  Serier   Snitt  
Samlet 000,00 000,00 000,00
Hall200820092010201120122013201420152016201720182019
Evje Bowling104,67119,00173,00195,33171,86198,33
Hannevika Bowling144,83152,53177,36178,38191,67181,77187,20195,50179,97
Down Town147,50189,25230,25214,38169,62
Arendal Bowling104,67132,22156,33157,10162,10183,00173,83166,10
Metro Sandefjord194,00217,50
Bowl it189,00
Lucky Bowl Kristiansand118,08120,89155,15174,67156,10169,00
Sheiken Bowling & Biljard163,00
Lucky Bowl Åsen125,830,00
Vennesla Bowling151,89149,33169,57183,75188,39191,20
Vallø Bowling210,00
Bowling 1 Hamar189,00
Mestern Larvik139,67188,50186,00
Lucky Bowl Veitvet172,08
Sjøsenteret-Tønsberg153,20
snitt