registrering for lisensnummer : for sesongen.

Jan Alexander Hansen

Spilte den sesongen for Jarlsberg BK i klasse B

Registreringer for sesongen 2019-2020

nr. Dato Turnering Hall Segment Plass Pinnefall Serier Snitt TPinnefall TSerier TSnitt
1 28.Sep-19 3.div Øst 3 Avd A Vallø Bowli NBF menn 763 4 190.75 763 4 190.75
2 28.Sep-19 3.div Øst 3 Avd A Vallø Bowli NBF menn 751 4 187.75 1514 8 189.25
3 02.Feb-20 Skjærgårdsspillet Vallø Bowli PP-Finale 5 1486 7 212.29 3000 15 200.00
4 02.Feb-20 Skjærgårdsspillet Vallø Bowli Standard 3 1876 8 234.50 4876 23 212.00
  Totalt Hjemme Borte
Type Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnfall  Serier   Snitt  
Samlet 487623212,00 487623212,00 000,00
Turnering 336215224,13 336215224,13 000,00
NBF menn 15148189,25 15148189,25 000,00
Hall200820092010201120122013201420152016201720182019
Vallø Bowling206,75174,67196,83212,00
Bowling 1 Hamar190,00199,88199,93
Uregistrert207,69218,50
Lucky Bowl Veitvet184,12169,62183,61192,30194,33
Bowling 1 Gjøvik192,40
Bowlinghallen Solør182,50
Mestern Larvik163,96188,11194,71192,55172,33
Bowlingsenteret Kongsving196,33
Metro Sandefjord234,67186,91192,00
Pers Hotell217,33228,00
Sjøsenteret-Tønsberg174,51180,95209,60204,84
Sheiken Bowling & Biljard203,33201,00
Lucky Bowl Kongsberg183,00178,75186,80200,00
Orkland Bowling197,00
Bowling 1 Drammen181,68189,18193,22192,78
Centrum Trondheim193,33
Vennesla Bowling187,67134,00190,88
Bowl it189,67187,50
Dora Bowling173,00188,56184,67
Hønefoss Bowling176,00196,96195,30
Bergen - Sandsli179,33186,67170,38
Down Town183,18190,60206,62164,38
Bowling 1 Moss208,33
Førtito Bar & Bowling162,20
Sarpsborg Bowlingsenter171,00177,40
Lucky Bowl Kristiansand171,00167,50
snitt