registrering for lisensnummer : for sesongen.

Jan Ivar Sparby

Spiller denne sesongen for Solør BK i klasse C-P

Registreringer for sesongen 2020-2021

nr. Dato Turnering Hall Segment Plass Pinnefall Serier Snitt TPinnefall TSerier TSnitt
1 26.Jul-20 Oppdalstreffet Oppdal Bowli Standard 39 1788 9 198.67 1788 9 198.67
2 26.Jul-20 Oppdalstreffet Oppdal Bowli Standard 39 584 3 194.67 2372 12 197.67
3 26.Jul-20 Oppdalstreffet Oppdal Bowli Standard 39 574 3 191.33 2946 15 196.40
4 26.Jul-20 Oppdalstreffet Oppdal Bowli Standard 39 558 3 186.00 3504 18 194.67
5 26.Jul-20 Oppdalstreffet Oppdal Bowli Standard 39 550 3 183.33 4054 21 193.05
6 26.Jul-20 Oppdalstreffet Oppdal Bowli Standard 39 542 3 180.67 4596 24 191.50
7 26.Jul-20 Oppdalstreffet Oppdal Bowli Standard 39 540 3 180.00 5136 27 190.22
8 26.Jul-20 Oppdalstreffet Oppdal Bowli Standard 39 528 3 176.00 5664 30 188.80
9 26.Jul-20 Oppdalstreffet Oppdal Bowli Standard 39 441 3 147.00 6105 33 185.00
10 23.Aug-20 August treffet Kongsten Bow Standard 31 1340 9 148.89 7445 42 177.26
11 23.Aug-20 August treffet Kongsten Bow Standard 31 366 3 122.00 7811 45 173.58
12 01.Sep-20 5`er cup nr 1 Solør Bowlinghalle Standard 14 946 6 157.67 8757 51 171.71
  Totalt Hjemme Borte
Type Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnfall  Serier   Snitt  
Samlet 875751171,71 9466157,67 781145173,58
Turnering 875751171,71 9466157,67 781145173,58
Hall200620072008200920102011201220132014201520162017201820192020
Oppdal Bowling171,67187,40187,06169,62170,67166,40176,20185,00
Bowlinghallen Solør176,16180,93167,46168,30165,39167,19162,94157,67
Kongsten Bowling149,33167,78166,17142,17
Bowling 1 Hamar160,07166,80170,94169,50163,67176,67166,36170,67180,33196,50160,25190,00177,83
Bowling 1 Elverum176,00179,67181,83161,17168,75164,67173,43187,62180,14170,40166,88170,33
Pers Hotell176,61162,39175,05190,14163,25
Vallø Bowling180,00183,33
Lucky Bowl Veitvet175,00178,25163,11160,00188,50172,00
Bowlingsenteret Kongsving203,25168,00167,50176,71182,12165,33
Uregistrert171,92173,08177,48170,00190,33175,17162,00193,33160,33
Lillestrøm Bowlingsenter166,33188,25151,62179,25170,50
Bowling 1 Gjøvik173,33198,00174,44180,00170,50165,25162,25
Sarpsborg Bowlingsenter193,84183,58
Bowling 1 Heimdal172,00180,67
Hønefoss Bowling157,17186,38184,83
Åsnes178,58165,30169,69173,66173,55188,03180,38175,83178,42
Bowling 1 Jessheim196,33185,00
Panorama Bowling164,67
Bowling 1 Kongsvinger138,00159,33152,58179,33163,00
Orkland Bowling150,67
Bowling 1 Moss160,83
Bowling 1 Drammen178,38
GSK Bowling169,17
Førtito Bar & Bowling150,33
snitt