registrering for lisensnummer : for sesongen.

Stian Hoff

Spiller denne sesongen for Orkla BK i klasse B

Registreringer for sesongen 2019-2020

nr. Dato Turnering Hall Segment Plass Pinnefall Serier Snitt TPinnefall TSerier TSnitt
1 01.Sep-19 Charles Minnecup - w Centrum Tron Semifinale 8 539 3 179.67 539 3 179.67
2 01.Sep-19 Charles Minnecup - w Centrum Tron Standard 1 1308 6 218.00 1847 9 205.22
3 01.Sep-19 Charles Minnecup - w Centrum Tron Standard 1133 6 188.83 2980 15 198.67
4 08.Sep-19 Kjægleknuser'n Dora Bowling Karusell Herrer 1 434 2 217.00 3414 17 200.82
5 08.Sep-19 Kjægleknuser'n Dora Bowling Standard 2 1400 6 233.33 4814 23 209.30
6 08.Sep-19 Kjægleknuser'n Dora Bowling Standard 1294 6 215.67 6108 29 210.62
7 10.Sep-19 3.div Midt Avd B ru Orkland Bowl NBF menn 536 3 178.67 6644 32 207.63
8 22.Sep-19 NM sgl/dbl Ungdom 20 Dora Bowling Innledende 7 1228 6 204.67 7872 38 207.16
9 22.Sep-19 Da Vinci Tuben Centrum Tron Standard 2 1793 8 224.13 9665 46 210.11
10 28.Sep-19 3.div Midt Avd B ru Orkland Bowl NBF menn 752 4 188.00 10417 50 208.34
11 29.Sep-19 3.div Midt Avd B ru Orkland Bowl NBF menn 702 4 175.50 11119 54 205.91
12 06.Oct-19 Høststormen Panorama Bow Mellomspill 7 615 3 205.00 11734 57 205.86
13 06.Oct-19 Høststormen Panorama Bow Standard 3 1406 6 234.33 13140 63 208.57
14 06.Oct-19 Høststormen Panorama Bow Standard 1366 6 227.67 14506 69 210.23
15 06.Oct-19 Høststormen Panorama Bow Standard 1363 6 227.17 15869 75 211.59
16 13.Oct-19 Krystallkjegla Dora Bowling Standard 20 1055 6 175.83 16924 81 208.94
17 20.Oct-19 3.div Midt Avd B ru Fun Park NBF menn 804 4 201.00 17728 85 208.56
18 20.Oct-19 3.div Midt Avd B ru Fun Park NBF menn 764 4 191.00 18492 89 207.78
19 02.Nov-19 3.div Midt Avd B ru Dora Bowling NBF menn 828 4 207.00 19320 93 207.74
20 10.Nov-19 KM Lag TBKr 2019 Oppdal Bowli Herrefinale 4 1111 5 222.20 20431 98 208.48
21 10.Nov-19 KM Lag TBKr 2019 Oppdal Bowli Innledende 13 806 4 201.50 21237 102 208.21
22 17.Nov-19 Ringerike Open 2019 Hønefoss Bo Final 1 1340 6 223.33 22577 108 209.05
23 17.Nov-19 Ringerike Open 2019 Hønefoss Bo Inledande 3 1300 6 216.67 23877 114 209.45
24 17.Nov-19 Ringerike Open 2019 Hønefoss Bo Inledande 1248 6 208.00 25125 120 209.38
25 17.Nov-19 Ringerike Open 2019 Hønefoss Bo Inledande 1072 6 178.67 26197 126 207.91
26 17.Nov-19 Dovresno Oppdal Bowli Standard 2 1678 8 209.75 27875 134 208.02
27 30.Nov-19 3.div Midt Avd B ru Oppdal Bowli NBF menn 776 4 194.00 28651 138 207.62
28 30.Nov-19 3.div Midt Avd B ru Oppdal Bowli NBF menn 841 4 210.25 29492 142 207.69
  Totalt Hjemme Borte
Type Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnfall  Serier   Snitt  
Samlet 29492142207,69 199011180,91 27502131209,94
Turnering 23489111211,61 000,00 23489111211,61
NBF menn 600331193,65 199011180,91 401320200,65
Hall200520062007200820092010201120122013201420152016201720182019
Panorama Bowling151,33201,00174,75196,570,00189,33226,19
Oppdal Bowling162,00163,00175,83218,92187,33190,83176,22210,92192,47208,48
Dora Bowling0,00161,33159,78197,55202,74204,13202,08207,97
Centrum Trondheim198,00196,92190,00190,06188,07207,52
Hønefoss Bowling177,91206,67
Fun Park196,00
Orkland Bowling154,09169,26189,55186,92183,000,00201,62195,65180,91
Bowling 1 Heimdal156,33188,65190,24199,38184,00181,83224,77
Levanger Bowling192,38195,28210,53200,92
Bowling 1 Gjøvik200,17214,00
Lucky Bowl Kongsberg211,67
Metro Sandefjord206,67
Bowling 1 Hamar148,00216,67203,33
Lucky Bowl Veitvet190,75182,56197,54202,00197,48
Vallø Bowling190,33
Lucky Bowl Åsen196,67182,54
Bowlingsenteret Kongsving178,00
Utenlands215,00
Kongsten Bowling196,25
Åsnes185,67
GSK Bowling180,73
Bowling & Squash, Tromsø163,00201,00
Lucky Bowl Lørenskog180,38
Arctic Bowling178,00
Svolvær Bowlingsenter177,33
Bowling 1 Elverum177,00
Sletterkulo Bowling173,00
Uregistrert205,50169,67
Verdal Bowling185,22
Ørsta Bowling146,00
Bjugn Bowling172,67
Ulsteinvik Bowling160,67
snitt