registrering for lisensnummer : for sesongen.

Arvid Espen

Spiller denne sesongen for Trondheim BK i klasse A

Registreringer for sesongen 2019-2020

nr. Dato Turnering Hall Segment Plass Pinnefall Serier Snitt TPinnefall TSerier TSnitt
1 01.Sep-19 Charles Minnecup - w Centrum Tron Kvartfinale 7 590 3 196.67 590 3 196.67
2 01.Sep-19 Charles Minnecup - w Centrum Tron Mellomspill 1 660 3 220.00 1250 6 208.33
3 01.Sep-19 Charles Minnecup - w Centrum Tron Standard 10 1206 6 201.00 2456 12 204.67
4 01.Sep-19 Charles Minnecup - w Centrum Tron Standard 1159 6 193.17 3615 18 200.83
5 15.Sep-19 Macronliga runde 1 Centrum Tron NBF menn 560 3 186.67 4175 21 198.81
6 15.Sep-19 Macronliga runde 1 Centrum Tron NBF menn 706 3 235.33 4881 24 203.38
7 22.Sep-19 NM sgl/dbl Ungdom 20 Dora Bowling Innledende 6 1232 6 205.33 6113 30 203.77
8 29.Sep-19 Macronliga runde 2 Centrum Tron NBF menn 762 3 254.00 6875 33 208.33
9 29.Sep-19 Macronliga runde 2 Centrum Tron NBF menn 687 3 229.00 7562 36 210.06
10 13.Oct-19 EBT 13 Norwegian Ope Lucky Bowl V Final step 3 11 639 3 213.00 8201 39 210.28
11 13.Oct-19 EBT 13 Norwegian Ope Lucky Bowl V Qualifying 9 1421 6 236.83 9622 45 213.82
12 13.Oct-19 EBT 13 Norwegian Ope Lucky Bowl V Qualifying 1311 6 218.50 10933 51 214.37
13 13.Oct-19 EBT 13 Norwegian Ope Lucky Bowl V Qualifying 1280 6 213.33 12213 57 214.26
14 19.Oct-19 Macronliga runde 3 Bowling 1 Ha NBF menn 584 3 194.67 12797 60 213.28
15 19.Oct-19 Macronliga runde 3 Bowlinghalle NBF menn 132 1 132.00 12929 61 211.95
16 20.Oct-19 Macronliga runde 3 Bowling & Sq NBF menn 576 3 192.00 13505 64 211.02
  Totalt Hjemme Borte
Type Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnfall  Serier   Snitt  
Samlet 1350564211,02 633030211,00 717534211,03
Turnering 949845211,07 361518200,83 588327217,89
NBF menn 400719210,89 271512226,25 12927184,57
Hall200520062007200820092010201120122013201420152016201720182019
Lucky Bowl Veitvet155,00171,75197,62192,11216,87210,03213,27209,62212,67226,00221,48
Dora Bowling0,000,00158,89172,08200,17195,15194,82206,86222,70209,94222,46212,31192,00208,75205,33
Centrum Trondheim178,00181,17168,33188,42202,59213,13208,26210,53208,63204,23211,53211,00
Bowling 1 Hamar185,00221,33191,43208,00224,67208,00246,00194,67
Bowling & Squash, Tromsø203,60217,00192,00
Bowlinghallen Solør203,00242,33203,00210,00132,00
Bowling 1 Vestkanten163,00225,67234,67205,33235,00254,67
Drammen Bowling225,06
Lucky Bowl Åsen185,71189,33191,69218,00
Bowling 1 Heimdal0,00167,54167,16180,37201,33194,33199,00206,96213,46209,31211,36
Bowlingsenteret Kongsving254,67192,00181,00191,07215,67220,33211,33
Hønefoss Bowling166,42182,85209,72207,00195,00208,67
Mestern Larvik214,67192,33
Lucky Bowl Drammen206,33161,00236,00
TP Bowlingsenter214,67
Utenlands204,68206,28198,12207,69
Bowling 1 Gjøvik196,83196,00196,00204,21
Bowling 1 Drammen205,00220,00235,00
Oppdal Bowling0,00168,67174,40185,67181,23202,62193,88211,61220,00
Levanger Bowling174,00187,83196,81215,43216,29214,81
Panorama Bowling161,39177,52176,50190,33206,33
Lucky Bowl Holmen186,50211,33203,33
Orkland Bowling155,69173,36181,61187,59196,86198,89209,60201,53
Metro Sandefjord177,33212,33205,33
Lucky Bowl Kongsberg194,00142,00
Vallø Bowling190,67
Åsnes190,50199,00
Rabalder0,00
GSK Bowling172,10
Sletterkulo Bowling166,33
Verdal Bowling174,50
Ørsta Bowling166,67
Bjugn Bowling154,58
Uregistrert142,50
snitt