registrering for lisensnummer : for sesongen.

Andrea Eliassen Hansen

Spiller denne sesongen for Arctic Strike BK i klasse A

Registreringer for sesongen 2019-2020

nr. Dato Turnering Hall Segment Plass Pinnefall Serier Snitt TPinnefall TSerier TSnitt
1 10.Jun-19 Nordland Tournament Bowling 1 So KARUSELL Finale 1 571 3 190.33 571 3 190.33
2 10.Jun-19 Nordland Tournament Bowling 1 So MASTERS 1.runde Dame 2 535 3 178.33 1106 6 184.33
3 10.Jun-19 Nordland Tournament Bowling 1 So MASTERS CJ-Finale Da 1 597 3 199.00 1703 9 189.22
4 10.Jun-19 Nordland Tournament Bowling 1 So MASTERS Kvartfinale 3 511 3 170.33 2214 12 184.50
5 10.Jun-19 Nordland Tournament Bowling 1 So MASTERS Semifinale D 1 606 3 202.00 2820 15 188.00
6 10.Jun-19 Nordland Tournament Bowling 1 So Semifinale Damer 1 604 3 201.33 3424 18 190.22
7 10.Jun-19 Nordland Tournament Bowling 1 So Standard 1 1161 6 193.50 4585 24 191.04
  Totalt Hjemme Borte
Type Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnfall  Serier   Snitt  
Samlet 458524191,04 000,00 458524191,04
Turnering 458524191,04 000,00 458524191,04
Hall2007200820092010201120122013201420152016201720182019
Bowling 1 Sortland142,33182,73179,91203,30191,04
Bowling 1 Vestkanten0,00241,67
Lucky Bowl Veitvet145,59167,52183,81177,38207,74200,70207,08207,06216,38189,75222,45
Bowling 1 Hamar191,92220,92231,40216,28
Bowlinghallen Solør163,67181,00189,50210,75
Bowling & Squash, Tromsø181,33196,07188,71182,26194,74184,17200,38205,43200,64213,02205,31
Lucky Bowl Åsen194,290,00224,00201,33
Svolvær Bowlingsenter142,24165,57171,78177,36201,96189,64180,94207,50192,17
Hønefoss Bowling192,88191,21205,36212,75191,67
Bowlingsenteret Kongsving180,88175,50182,460,00181,75
Kongsten Bowling0,00
Utenlands183,50201,94193,31199,20204,77198,00195,08
Bowling 1 Gjøvik190,25215,00194,71
Centrum Trondheim206,00208,02201,62192,35190,54
Mestern Larvik0,00
Bergen - Sandsli203,75
Dora Bowling180,35184,67194,68197,16203,35
Askøy Bowling179,50195,75
Levanger Bowling174,67174,33227,46189,50
Bowling 1 Heimdal152,00168,33182,54206,64
Oppdal Bowling187,19197,00
Bowlingen Orkla189,53
Lucky Bowl Drammen191,00178,00
TP Bowlingsenter207,17
Lucky Bowl Holmen200,53199,00
Arctic Bowling176,95213,83198,46
Aspmyra Bowling164,42173,49185,04171,33190,68181,76186,44
Uregistrert158,87184,67234,00
Harstad Bowling155,00151,75160,52194,20204,00213,83
Narvik Bowling193,48193,10171,54
Åsnes211,00
Bowling 1 Kongsvinger201,67
Evje Bowling181,41197,19
Arendal Bowling176,33
Lucky Bowl Lørenskog178,12
Fauske Bowling161,67172,67
Sletterkulo Bowling176,33
Steinkjer Bowling163,83
Bowling 1 Drammen155,00
snitt