registrering for lisensnummer : for sesongen.

Andreas Skoglund

Spiller denne sesongen for Solør BK i klasse A

Registreringer for sesongen 2021-2022

nr. Dato Turnering Hall Segment Plass Pinnefall Serier Snitt TPinnefall TSerier TSnitt
  Totalt Hjemme Borte
Type Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnfall  Serier   Snitt  
Samlet 000,00 000,00 000,00
Hall20052006200720082009201020112012201320142015201620172018
Bowling 1 Vestkanten212,33222,33243,67207,67230,00
Lucky Bowl Åsen196,33215,83198,00225,67198,33
Bowlinghallen Solør217,10201,20218,23216,58212,18188,92
Bowling 1 Hamar164,56180,80186,43209,93220,22217,88209,52208,33191,83220,56
Bowlingsenteret Kongsving239,90213,25198,95245,33183,78214,00209,38
Dora Bowling187,14258,50215,80189,67209,95218,54206,36223,33208,67
Mestern Skreppestadveien229,17199,33191,00240,33206,67207,67
Lucky Bowl Drammen222,89205,17
Centrum Trondheim219,67186,39211,71211,91191,67203,67
Hønefoss Bowling181,08180,00194,75237,33201,33
Bowling 1 Elverum159,73174,00187,83187,64199,89214,92238,86200,67
TP Bowlingsenter192,67206,33196,67
Lucky Bowl Veitvet159,00183,38182,65215,71211,18200,96207,68209,67215,33220,94206,54188,00
Bowling 1 Heimdal208,75225,33226,00
Uregistrert190,27208,57217,02213,81212,75192,58228,50209,83
Panorama Bowling227,33230,33
Hannevika Bowling210,00
Kongsten Bowling230,33207,67
Tromsø Bowling & Biljard229,00215,00191,33207,67
Bowl it203,33
Bowling 1 Drammen199,33183,33201,00201,64208,67219,67236,33
Åsnes137,20176,15173,50187,20213,37209,57210,07218,70199,17221,29
Sletterkulo Bowling167,33203,00
Utenlands203,97192,23209,75
Oppdal Bowling197,67
Metro Sandefjord193,33192,00211,67206,33
Orkland Bowling159,33
Evje Bowling173,67211,93
Svolvær Bowlingsenter196,00
Bowling 1 Gjøvik139,00210,83206,50
GSK Bowling166,00190,67198,50
Lucky Bowl Lørenskog195,00
Bergen - Sandsli233,00165,33
Bowling 1 Kongsvinger155,67180,50204,55
Lucky Bowl Kongsberg189,33
Sheiken Bowling & Biljard178,33
Bowling 1 Moss137,67
snitt