registrering for lisensnummer : for sesongen.

Terje Berget Kristiansen

Spilte den sesongen for Hallingkast BK i klasse A

Registreringer for sesongen 2018-2019

nr. Dato Turnering Hall Segment Plass Pinnefall Serier Snitt TPinnefall TSerier TSnitt
1 17.Jun-18 Pers Sommertreff 201 Pers Hotell Finalesteg 3 2 941 4 235.25 941 4 235.25
2 17.Jun-18 Pers Sommertreff 201 Pers Hotell Innledende 3x3 4 769 3 256.33 1710 7 244.29
3 17.Jun-18 Pers Sommertreff 201 Pers Hotell Innledende 3x3 723 3 241.00 2433 10 243.30
4 17.Jun-18 Pers Sommertreff 201 Pers Hotell Innledende 3x3 715 3 238.33 3148 13 242.15
5 17.Jun-18 Pers Sommertreff 201 Pers Hotell Innledende 3x3 685 3 228.33 3833 16 239.56
6 25.Oct-18 Torsdagscup nr.3 Pers Hotell Standard 5 947 4 236.75 4780 20 239.00
7 08.Nov-18 Torsdagscup nr.4 Pers Hotell Standard 3 971 4 242.75 5751 24 239.63
8 11.Nov-18 Hallingkastet Pers Hotell Matchplay 1 1 488 2 244.00 6239 26 239.96
9 11.Nov-18 Hallingkastet Pers Hotell Matchplay 2 1 503 2 251.50 6742 28 240.79
10 11.Nov-18 Hallingkastet Pers Hotell Matcplay Finale 1 586 3 195.33 7328 31 236.39
11 11.Nov-18 Hallingkastet Pers Hotell Standard 4 1342 6 223.67 8670 37 234.32
12 22.Nov-18 Torsdagscup nr.5 Pers Hotell Standard 6 904 4 226.00 9574 41 233.51
13 06.Dec-18 Torsdagscup nr.6 Pers Hotell Standard 1 1040 4 260.00 10614 45 235.87
14 13.Dec-18 Torsdagscup nr.7 Pers Hotell Standard 11 824 4 206.00 11438 49 233.43
15 10.Jan-19 Torsdagscup nr.8 Pers Hotell Standard 8 883 4 220.75 12321 53 232.47
16 31.Jan-19 Torsdagscup nr.9 Pers Hotell Standard 10 783 4 195.75 13104 57 229.89
17 02.Feb-19 2.div avd B runde 8 Pers Hotell NBF menn 827 4 206.75 13931 61 228.38
18 02.Feb-19 2.div avd B runde 8 Pers Hotell NBF menn 875 4 218.75 14806 65 227.78
19 07.Feb-19 Torsdagscup nr.10 Pers Hotell Standard 6 880 4 220.00 15686 69 227.33
20 10.Feb-19 Pers Open 2019 Pers Hotell Finale Herrer 1 1684 7 240.57 17370 76 228.55
21 10.Feb-19 Pers Open 2019 Pers Hotell Standard 1 1427 6 237.83 18797 82 229.23
22 21.Feb-19 Torsdagscup nr.11 Pers Hotell Standard 1 910 4 227.50 19707 86 229.15
23 24.Feb-19 2.div avd B runde 9 Pers Hotell NBF menn 939 4 234.75 20646 90 229.40
24 28.Feb-19 Torsdagscup nr.12 Pers Hotell Standard 11 819 4 204.75 21465 94 228.35
25 10.Mar-19 2.div avd B runde 1 Hønefoss Bo NBF menn 921 4 230.25 22386 98 228.43
26 28.Mar-19 Torsdagscup nr.14 Pers Hotell Standard 12 779 4 194.75 23165 102 227.11
  Totalt Hjemme Borte
Type Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnfall  Serier   Snitt  
Samlet 23165102227,11 2224498226,98 9214230,25
Turnering 1960386227,94 1960386227,94 000,00
NBF menn 356216222,62 264112220,08 9214230,25
Hall2004200520062007200820092010201120122013201420152016201720182019
Pers Hotell139,85152,15156,26185,55187,25195,10210,38217,70215,98224,50219,38225,79229,23226,98222,00
Hønefoss Bowling180,50183,14200,53224,10211,45206,17214,70183,24230,25
Karla`s Bowling169,00171,38203,33187,08186,48214,12210,06223,00220,62
Bowling 1 Hamar176,92157,17180,17209,25226,33216,89
Mestern Larvik217,19208,44
Dora Bowling181,83193,67220,67181,50197,33
Bowlinghallen Solør173,33193,67
Lucky Bowl Veitvet192,70192,54201,53189,50193,17
Centrum Trondheim219,33212,33182,33
Bowlingsenteret Kongsving223,00222,67
Lucky Bowl Drammen181,80181,00205,08233,46208,00191,67
Bowling 1 Gjøvik159,25208,67
Oppdal Bowling182,89189,92206,72
Utenlands204,33
Bowling & Squash, Tromsø196,41
Bowling 1 Drammen147,80182,17216,50187,33209,33
Lucky Bowl Kongsberg206,50
Vallø Bowling196,00
Metro Sandefjord173,75
Panorama Bowling172,62
Bowl it162,50
Sheiken Bowling & Biljard153,00
Bowling 1 Elverum192,00
Lucky Bowl Holmen156,17
Lille Paris138,90147,40
Uregistrert160,00
snitt