registrering for lisensnummer : for sesongen.

Christer Aker

Spiller denne sesongen for Trondheim BK i klasse A

Registreringer for sesongen 2019-2020

nr. Dato Turnering Hall Segment Plass Pinnefall Serier Snitt TPinnefall TSerier TSnitt
1 21.Jun-19 EMC 2019 Utenlands 117 4478 24 186.58 4478 24 186.58
2 28.Jul-19 Oppdalstreffet Oppdal Bowli Finale 3 664 3 221.33 5142 27 190.44
3 28.Jul-19 Oppdalstreffet Oppdal Bowli Standard 1 2269 9 252.11 7411 36 205.86
4 28.Jul-19 Oppdalstreffet Oppdal Bowli Standard 1 663 3 221.00 8074 39 207.03
5 28.Jul-19 Oppdalstreffet Oppdal Bowli Standard 1 658 3 219.33 8732 42 207.90
6 28.Jul-19 Oppdalstreffet Oppdal Bowli Standard 1 635 3 211.67 9367 45 208.16
7 28.Jul-19 Oppdalstreffet Oppdal Bowli Standard 1 630 3 210.00 9997 48 208.27
8 28.Jul-19 Oppdalstreffet Oppdal Bowli Standard 1 628 3 209.33 10625 51 208.33
  Totalt Hjemme Borte
Type Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnfall  Serier   Snitt  
Samlet 1062551208,33 000,00 1062551208,33
Turnering 1062551208,33 000,00 1062551208,33
Hall2004200520062007200820092010201120122013201420152016201720182019
Oppdal Bowling225,69235,94210,40212,67197,73208,63220,45227,16219,02220,75200,75227,67
Utenlands220,38202,30190,04186,81198,92210,05195,69186,58
Bowling 1 Vestkanten226,33187,67235,00203,33222,00183,67214,33200,67221,00217,33213,00250,67
Levanger Bowling213,22213,07221,38215,70240,78
Dora Bowling218,71204,42219,32208,00208,86225,44220,70218,08226,10223,55228,84
Bowlingen Orkla170,00212,44203,51219,16226,33
Lucky Bowl Åsen159,11195,00187,67220,50238,00191,19222,33
Bowling 1 Hamar180,00186,59188,65222,05228,49228,49215,62217,60219,61211,00206,25202,33224,39215,46221,78
Bowling 1 Heimdal200,56194,86208,33208,67219,76196,30226,76233,00218,36
Bowling & Squash, Tromsø212,44236,00246,33187,67202,42217,67
Centrum Trondheim195,67199,83212,50215,67202,97200,76209,88211,57211,12223,47216,06
Lucky Bowl Veitvet158,62197,00206,50213,86212,67215,86210,56211,17203,60209,56215,42194,12201,26217,56
Bowlingsenteret Kongsving237,94229,27207,76214,13190,48207,67217,06215,67
Bowlinghallen Solør186,00177,33205,08229,67209,67
Aspmyra Bowling183,67205,47
Hønefoss Bowling211,83196,73224,21216,50210,84224,72218,33201,33
Panorama Bowling224,85221,00218,00211,85212,17199,00
TP Bowlingsenter205,33203,33
Mestern Larvik203,33227,50201,44224,75190,33199,33188,00
Lucky Bowl Drammen205,75216,33205,67
Bowling 1 Drammen171,75165,83194,72187,67223,65201,56224,33216,89213,33222,67265,00
Bowling 1 Elverum166,25186,65190,46221,45227,34202,36219,98232,46206,60225,30226,17
Lucky Bowl Lørenskog218,33194,33207,25204,07
Lucky Bowl Holmen182,68215,41193,33
Pers Hotell219,66229,67222,96
Bowling 1 Gjøvik172,64186,55196,07204,90227,50227,63217,81210,18205,48219,47
Sletterkulo Bowling166,67188,00200,33
Uregistrert169,06193,22202,84207,33229,37225,17214,82242,00196,75
Åsnes176,67187,00220,79232,67218,34191,00214,00
Karla`s Bowling217,12217,26
Kongsten Bowling203,92
Metro Sandefjord187,00189,62182,33201,73
Bowling 1 Kongsvinger172,33206,67219,68213,16
Sjøsenteret-Tønsberg223,27212,88
Evje Bowling145,33208,67216,19198,03209,03
GSK Bowling200,89202,00201,11191,92197,00
Svolvær Bowlingsenter176,67
Bergen - Sandsli196,38
Vennesla Bowling207,80
Sarpsborg Bowlingsenter175,33168,33203,26
Hannevika Bowling156,75196,64181,00175,67
Sheiken Bowling & Biljard190,33
Lille Paris195,50193,43
Lillestrøm Bowlingsenter191,67
Førtito Bar & Bowling181,67
Bowling 1 Moss163,33174,00
Magic Bowling165,67
Metro Egersund188,67
Arctic Bowling162,00
snitt