registrering for lisensnummer : for sesongen.

Raymond Takle

Spiller denne sesongen for Mascot BK i klasse A

Registreringer for sesongen 2020-2021

nr. Dato Turnering Hall Segment Plass Pinnefall Serier Snitt TPinnefall TSerier TSnitt
1 26.Jul-20 Oppdalstreffet Oppdal Bowli 1/2 - finale 1 708 3 236.00 708 3 236.00
2 26.Jul-20 Oppdalstreffet Oppdal Bowli 1/4 - finale 1 734 3 244.67 1442 6 240.33
3 26.Jul-20 Oppdalstreffet Oppdal Bowli 1/8 - finale 4 659 3 219.67 2101 9 233.44
4 26.Jul-20 Oppdalstreffet Oppdal Bowli Finale 6 661 3 220.33 2762 12 230.17
5 26.Jul-20 Oppdalstreffet Oppdal Bowli Standard 14 2134 9 237.11 4896 21 233.14
6 26.Jul-20 Oppdalstreffet Oppdal Bowli Standard 14 650 3 216.67 5546 24 231.08
7 26.Jul-20 Oppdalstreffet Oppdal Bowli Standard 14 629 3 209.67 6175 27 228.70
8 26.Jul-20 Oppdalstreffet Oppdal Bowli Standard 14 612 3 204.00 6787 30 226.23
9 01.Aug-20 Midtsommer striken Bergen - San Standard 16 1966 10 196.60 8753 40 218.83
10 17.Aug-20 1. runde Bowling 1 Ve Lokalliga BBK 987 4 246.75 9740 44 221.36
11 22.Aug-20 Mascot Cup Bergen - San Innledende Cup 1 596 3 198.67 10336 47 219.91
12 22.Aug-20 Mascot Cup Bergen - San Vinner Cup 2 582 3 194.00 10918 50 218.36
13 30.Aug-20 Bowl it Open Bowl it Standard 20 1156 6 192.67 12074 56 215.61
14 31.Aug-20 2. runde Bergen - San Lokalliga BBK 874 4 218.50 12948 60 215.80
15 07.Sep-20 1. runde Bowling 1 Ve Veteranliga 660 3 220.00 13608 63 216.00
16 13.Sep-20 Åsane Striken Bergen - San Standard 14 1280 6 213.33 14888 69 215.77
17 13.Sep-20 Åsane Striken Bergen - San Standard 1177 6 196.17 16065 75 214.20
18 14.Sep-20 2. runde Bowling 1 Ve Veteranliga 652 3 217.33 16717 78 214.32
19 14.Sep-20 3. runde Hardanger Bo Lokalliga BBK 809 4 202.25 17526 82 213.73
20 21.Sep-20 3. runde Bowling 1 Ve Veteranliga 648 3 216.00 18174 85 213.81
21 26.Sep-20 Macronliga runde 1 Bowling 1 Ve NBF menn 686 3 228.67 18860 88 214.32
22 27.Sep-20 Macronliga runde 1 Bowling 1 Ve NBF menn 603 3 201.00 19463 91 213.88
23 28.Sep-20 4. runde Bowling 1 Ve Lokalliga BBK 863 4 215.75 20326 95 213.96
24 03.Oct-20 Macronliga runde 2 Lucky Bowl V NBF menn 592 3 197.33 20918 98 213.45
25 03.Oct-20 Macronliga runde 2 Bowling 1 Dr NBF menn 631 3 210.33 21549 101 213.36
26 05.Oct-20 4. runde Bowling 1 Ve Veteranliga 770 3 256.67 22319 104 214.61
27 11.Oct-20 Sandsli Open 2020 Bergen - San Innledende 14 1244 6 207.33 23563 110 214.21
28 12.Oct-20 5. runde Bowling 1 Ve Veteranliga 386 2 193.00 23949 112 213.83
29 12.Oct-20 5. runde Bergen - San Lokalliga BBK 848 4 212.00 24797 116 213.77
30 26.Oct-20 6. runde Bowling 1 Ve Veteranliga 619 3 206.33 25416 119 213.58
31 02.Nov-20 7. runde Bowling 1 Ve Veteranliga 627 3 209.00 26043 122 213.47
32 09.Nov-20 8. runde Bowling 1 Ve Veteranliga 650 3 216.67 26693 125 213.54
33 23.Nov-20 9. runde Bowling 1 Ve Veteranliga 616 3 205.33 27309 128 213.35
34 30.Nov-20 10. runde Bowling 1 Ve Veteranliga 0 0 0.00 27309 128 213.35
  Totalt Hjemme Borte
Type Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnfall  Serier   Snitt  
Samlet 27309128213,35 876740219,18 1854288210,70
Turnering 1478870211,26 000,00 1478870211,26
NBF menn 251212209,33 12896214,83 12236203,83
Veteranliga 562826216,46 562826216,46 000,00
Lokalliga BBK 438120219,05 18508231,25 253112210,92
Hall20042005200620072008200920102011201220132014201520162017201820192020
Oppdal Bowling204,60182,93211,40226,23
Bowling 1 Vestkanten209,03210,12206,30209,26217,79223,67230,73220,59215,56216,77208,54219,18
Bowling 1 Drammen190,33180,00181,67151,00210,33228,67203,33215,00229,00180,33210,33
Hardanger Bowling208,22199,20200,75202,55202,25
Bergen - Sandsli186,79191,38191,62203,16196,50197,61202,10178,50212,15221,46213,56219,20216,55203,64210,80210,18203,98
Lucky Bowl Veitvet190,17167,50212,67175,33172,50188,89201,33201,23162,00184,54193,00196,00197,33
Bowl it194,42194,08196,25217,87195,67214,43194,88201,42215,00192,67
Dora Bowling197,83195,00194,33203,78191,67185,20195,67201,33
Bowling 1 Hamar162,00206,00209,89177,00197,67176,22197,33203,00202,00198,67201,33
Bowlinghallen Solør191,33179,00186,00166,00178,00194,33
Centrum Trondheim196,00217,67175,00170,00191,67
Tromsø Bowling & Biljard173,80221,50209,67188,33190,67189,33
Askøy Bowling217,00208,75189,00170,47201,80210,20204,17182,92
Bowlingsenteret Kongsving171,33197,67222,67208,000,00186,67
Hønefoss Bowling166,00172,67184,00205,67178,67
Bowling 1 Heimdal192,00176,50
TP Bowlingsenter195,67
Lucky Bowl Åsen186,50155,67191,67168,00198,25163,33202,17189,22192,62195,33
Uregistrert186,02200,69191,74199,94206,12208,75202,67197,90211,26218,04212,70223,70
Lucky Bowl Drammen200,33
Panorama Bowling218,00178,00
Sletterkulo Bowling193,67
Mestern Larvik210,00182,00199,67202,00152,00
Bowling 1 Os204,75191,00
Åsnes169,50173,50214,33170,67160,67
Orkland Bowling202,33
Svolvær Bowlingsenter174,67
Metro Sandefjord196,00164,00
Bergen Bowlingsenter202,67
Lucky Bowl Kongsberg202,00207,00196,67166,50
Evje Bowling177,50191,00
Sheiken Bowling & Biljard175,60
Lucky Bowl Kristiansand168,50
Sjøsenteret-Tønsberg161,00
Åsane Bowlingsenter193,67202,00
Kongsten Bowling181,00
Lucky Bowl Lørenskog119,00
Hannevika Bowling204,33
Arendal Bowling173,00
Aspmyra Bowling196,00
snitt