registrering for lisensnummer : for sesongen.

Trygve Ø Johansen

Spiller denne sesongen for Evje BK i klasse A

Registreringer for sesongen 2019-2020

nr. Dato Turnering Hall Segment Plass Pinnefall Serier Snitt TPinnefall TSerier TSnitt
1 15.Sep-19 3.div Øst 3 Avd A Evje Bowling NBF menn 815 4 203.75 815 4 203.75
2 01.Oct-19 Hevelsen 2 Hannevika Bo Standard 1 1457 6 242.83 2272 10 227.20
3 10.Oct-19 1. runde Hannevika Bo Sørlandsliga 645 3 215.00 2917 13 224.38
4 10.Oct-19 1. runde Hannevika Bo Sørlandsliga 676 3 225.33 3593 16 224.56
5 20.Oct-19 3.div Øst 3 Avd A Evje Bowling NBF menn 782 4 195.50 4375 20 218.75
6 20.Oct-19 3.div Øst 3 Avd A Evje Bowling NBF menn 668 3 222.67 5043 23 219.26
7 02.Nov-19 3.div Øst 3 Avd A Hannevika Bo NBF menn 730 4 182.50 5773 27 213.81
8 02.Nov-19 3.div Øst 3 Avd A Hannevika Bo NBF menn 825 4 206.25 6598 31 212.84
9 05.Nov-19 Hevelsen 3 Hannevika Bo Standard 6 1195 6 199.17 7793 37 210.62
10 10.Nov-19 Jarlsberg Cup Vallø Bowli PP-finale 6 1433 7 204.71 9226 44 209.68
11 10.Nov-19 Jarlsberg Cup Vallø Bowli Standard 4 1366 6 227.67 10592 50 211.84
12 10.Nov-19 Jarlsberg Cup Vallø Bowli Standard 1330 6 221.67 11922 56 212.89
13 17.Nov-19 Larvik Open 2019 Mestern Larv Standard 6 1320 6 220.00 13242 62 213.58
14 17.Nov-19 Larvik Open 2019 Mestern Larv PP finale 2 1500 7 214.29 14742 69 213.65
15 19.Nov-19 Arendal`s cup 3 Arendal Bowl Standard 2 1179 6 196.50 15921 75 212.28
16 24.Nov-19 NM klubblag 2019 Lucky Bowl V Innledende 16 653 3 217.67 16574 78 212.49
17 24.Nov-19 NM klubblag 2019 Lucky Bowl V Kvartfinale 79 546 3 182.00 17120 81 211.36
18 25.Nov-19 5. runde Evje Bowling Sørlandsliga 685 3 228.33 17805 84 211.96
19 03.Dec-19 Hevelsen 4 Hannevika Bo Standard 2 1316 6 219.33 19121 90 212.46
20 07.Jan-20 Hevelsen 5 Hannevika Bo Standard 1 1254 6 209.00 20375 96 212.24
21 12.Jan-20 3.div Øst 3 Avd A Arendal Bowl NBF menn 800 4 200.00 21175 100 211.75
22 19.Jan-20 Søndagscup 8 Vallø Bowli Standard 1 1347 6 224.50 22522 106 212.47
23 21.Jan-20 Arendal`s cup 5 Arendal Bowl Standard 4 1149 6 191.50 23671 112 211.35
24 26.Jan-20 Drammen Open 2020 Bowling 1 Dr Semifinale herrer 3 12 533 3 177.67 24204 115 210.47
25 26.Jan-20 Drammen Open 2020 Bowling 1 Dr Standard 15 1223 6 203.83 25427 121 210.14
26 26.Jan-20 Drammen Open 2020 Bowling 1 Dr Standard 1127 6 187.83 26554 127 209.09
27 26.Jan-20 Drammen Open 2020 Bowling 1 Dr Standard 1146 6 191.00 27700 133 208.27
28 26.Jan-20 Drammen Open 2020 Bowling 1 Dr Standard 1100 6 183.33 28800 139 207.19
29 28.Jan-20 8. runde Arendal Bowl Sørlandsliga 620 3 206.67 29420 142 207.18
30 28.Jan-20 8. runde Arendal Bowl Sørlandsliga 594 3 198.00 30014 145 206.99
31 04.Feb-20 Hevelsen 6 Hannevika Bo Standard 10 1185 6 197.50 31199 151 206.62
32 09.Feb-20 3.div Øst 3 Avd A Evje Bowling NBF menn 169 1 169.00 31368 152 206.37
33 09.Feb-20 3.div Øst 3 Avd A Evje Bowling NBF menn 711 3 237.00 32079 155 206.96
  Totalt Hjemme Borte
Type Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnfall  Serier   Snitt  
Samlet 32079155206,96 383018212,78 28249137206,20
Turnering 23359113206,72 000,00 23359113206,72
NBF menn 550027203,70 314515209,67 235512196,25
Sørlandsliga 322015214,67 6853228,33 253512211,25
Hall2004200520062007200820092010201120122013201420152016201720182019
Vallø Bowling188,50192,57192,58219,04
Mestern Larvik145,00193,93197,14193,42201,77179,58216,92
Hannevika Bowling164,12192,07208,53213,48195,21209,83194,67210,98
Evje Bowling136,33148,29177,23171,11181,90170,17179,98179,65184,35212,78
Lucky Bowl Veitvet178,12193,42180,00198,93199,83
Arendal Bowling176,50181,88179,17197,84175,33197,36
Bowling 1 Drammen143,67171,33200,42189,96
Bowling 1 Moss159,00204,60205,50212,77
Bowling 1 Vestkanten225,57
Bowling 1 Hamar162,83211,61
Bowlinghallen Solør203,00
Centrum Trondheim197,00
TP Bowlingsenter196,67
Kongsten Bowling201,56196,06
Bergen - Sandsli193,00
Dora Bowling111,00180,00
Hønefoss Bowling193,12180,17208,42175,39
Bowlingsenteret Kongsving211,04
Bowling 1 Heimdal195,67
Down Town216,69194,62
Lucky Bowl Drammen203,17207,56
Lucky Bowl Kongsberg175,33171,33204,00
Vennesla Bowling157,00177,50170,94175,20217,25206,33
Sheiken Bowling & Biljard190,67
Kilden Bowling,Tønsberg190,12
Lucky Bowl Kristiansand142,67185,19174,00189,22176,54129,50
Bowling & Squash, Tromsø197,42
Lucky Bowl Åsen184,670,00
Bjugn Bowling161,33
Uregistrert154,69
snitt