registrering for lisensnummer : for sesongen.

Monita Lillelien

Spiller denne sesongen for Solli BK i klasse D

Registreringer for sesongen 2019-2020

nr. Dato Turnering Hall Segment Plass Pinnefall Serier Snitt TPinnefall TSerier TSnitt
1 28.Sep-19 Macron damer runde Centrum Tron NBF damer 707 4 176.75 707 4 176.75
2 29.Sep-19 Macron damer runde Panorama Bow NBF damer 634 4 158.50 1341 8 167.63
  Totalt Hjemme Borte
Type Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnfall  Serier   Snitt  
Samlet 13418167,62 000,00 13418167,62
NBF damer 13418167,62 000,00 13418167,62
Hall20032004200520062007200820092010201120122013201420152016201720182019
Centrum Trondheim170,90190,50188,00179,27176,75
Panorama Bowling158,50
Bowlingsenteret Kongsving166,50153,75168,75
Lucky Bowl Veitvet153,86162,62170,33169,00158,30166,33142,67
Lucky Bowl Drammen172,50167,170,00
Bergen - Sandsli135,00160,380,00
Mestern Larvik148,00152,00143,67171,14172,72182,22175,74177,23162,000,00
Hønefoss Bowling145,25181,42174,00
Dora Bowling169,00167,50
Arendal Bowling142,67155,67160,75
Lucky Bowl Kongsberg187,00183,25160,00
Bowling & Squash, Tromsø180,50162,00152,50
Bowling 1 Heimdal192,12
Down Town159,83189,83181,75
Åsnes160,33179,00183,50
Lucky Bowl Kristiansand170,50171,50
Askøy Bowling170,25
Lucky Bowl Åsen177,00160,00
Bowling 1 Gjøvik149,50157,75147,00
Sjøsenteret-Tønsberg136,62137,52146,68160,43159,33179,06165,17
Bowling 1 Drammen109,67139,53127,50155,75178,33182,21
Lucky Bowl Holmen160,67
Metro Sandefjord128,75141,79149,91167,19171,94
Bowling 1 Kongsvinger176,33
Lillestrøm Bowlingsenter167,00
Bowling 1 Elverum163,67
Evje Bowling163,33
Bowling 1 Moss145,67170,00167,67
Magic Bowling166,17
Uregistrert132,44155,00154,57162,08
snitt