registrering for lisensnummer : for sesongen.

Thor Kristian Østlie Solberg

Spilte den sesongen for Solli BK i klasse A

Registreringer for sesongen 2018-2019

nr. Dato Turnering Hall Segment Plass Pinnefall Serier Snitt TPinnefall TSerier TSnitt
1 12.Sep-18 1. runde Lucky Bowl V Osloliga 867 4 216.75 867 4 216.75
2 16.Sep-18 Macronliga runde 1 Centrum Tron NBF menn 574 3 191.33 1441 7 205.86
3 16.Sep-18 Macronliga runde 1 Dora Bowling NBF menn 662 3 220.67 2103 10 210.30
4 25.Sep-18 Tirsdags cupen 1 Lucky Bowl V Standard 7 1000 5 200.00 3103 15 206.87
5 26.Sep-18 2. runde Bowling 1 St Osloliga 840 4 210.00 3943 19 207.53
6 30.Sep-18 Macronliga runde 2 Lucky Bowl V NBF menn 608 3 202.67 4551 22 206.86
7 30.Sep-18 Macronliga runde 2 Lucky Bowl V NBF menn 643 3 214.33 5194 25 207.76
8 04.Oct-18 Torsdagscup 3 Bowling 1 Dr Standard 6 1017 5 203.40 6211 30 207.03
9 14.Oct-18 EBT 12 Norwegian Ope Lucky Bowl V Final step 1 3 676 3 225.33 6887 33 208.70
10 14.Oct-18 EBT 12 Norwegian Ope Lucky Bowl V Final step 2 12 626 3 208.67 7513 36 208.69
11 14.Oct-18 EBT 12 Norwegian Ope Lucky Bowl V Qualifying 27 1371 6 228.50 8884 42 211.52
12 14.Oct-18 EBT 12 Norwegian Ope Lucky Bowl V Qualifying 1312 6 218.67 10196 48 212.42
13 14.Oct-18 EBT 12 Norwegian Ope Lucky Bowl V Qualifying 1307 6 217.83 11503 54 213.02
14 14.Oct-18 EBT 12 Norwegian Ope Lucky Bowl V Qualifying 1268 6 211.33 12771 60 212.85
15 17.Oct-18 3. runde Lucky Bowl L Osloliga 738 4 184.50 13509 64 211.08
16 18.Oct-18 Ringerikscup 4 Hønefoss Bo Standard 6 1081 5 216.20 14590 69 211.45
17 20.Oct-18 Macronliga runde 3 Lucky Bowl V NBF menn 636 3 212.00 15226 72 211.47
18 25.Oct-18 Torsdagscup 4 Bowling 1 Dr Standard 6 1056 5 211.20 16282 77 211.45
19 31.Oct-18 4. runde Sandvika Bow Osloliga 912 4 228.00 17194 81 212.27
20 04.Nov-18 Macronliga runde 4 Bowling & Sq NBF menn 576 3 192.00 17770 84 211.55
21 06.Nov-18 Veitvet Dbl Tour Lucky Bowl V Standard 4 1050 5 210.00 18820 89 211.46
22 11.Nov-18 Høstmester`n 2018 Lucky Bowl V Standard 2 1651 8 206.38 20471 97 211.04
23 14.Nov-18 5. runde Lucky Bowl V Osloliga 765 4 191.25 21236 101 210.26
24 18.Nov-18 NM klubblag 2018 Bowling 1 He Innledende 117 567 3 189.00 21803 104 209.64
25 18.Nov-18 NM klubblag 2018 Bowling 1 He Kvartfinale 32 210 1 210.00 22013 105 209.65
26 18.Nov-18 NM klubblag 2018 Bowling 1 He PP-finale Herrer 6 1116 5 223.20 23129 110 210.26
27 18.Nov-18 NM klubblag 2018 Bowling 1 He Semifinale 16 631 3 210.33 23760 113 210.27
28 20.Nov-18 Tirsdags cupen 3 Lucky Bowl V Standard 1 1212 5 242.40 24972 118 211.63
29 24.Nov-18 Macronliga runde 5 Lucky Bowl V NBF menn 632 3 210.67 25604 121 211.60
30 25.Nov-18 Macronliga runde 5 Bowlingsente NBF menn 652 3 217.33 26256 124 211.74
31 28.Nov-18 6. runde Bowling 1 St Osloliga 778 4 194.50 27034 128 211.20
32 04.Dec-18 Veitvet Dbl Tour Lucky Bowl V Standard 3 1037 5 207.40 28071 133 211.06
33 08.Dec-18 Macronliga runde 6 Lucky Bowl V NBF menn 641 3 213.67 28712 136 211.12
34 12.Dec-18 7. runde Lucky Bowl L Osloliga 882 4 220.50 29594 140 211.39
35 18.Dec-18 Tirsdags cupen 4 Lucky Bowl V Standard 3 1134 5 226.80 30728 145 211.92
36 02.Jan-19 8. runde Sandvika Bow Osloliga 725 4 181.25 31453 149 211.09
37 12.Jan-19 Macronliga runde 7 Lucky Bowl V NBF menn 563 3 187.67 32016 152 210.63
38 16.Jan-19 9. runde Lucky Bowl V Osloliga 1007 4 251.75 33023 156 211.69
39 22.Jan-19 Tirsdags cupen 5 Lucky Bowl V Standard 9 982 5 196.40 34005 161 211.21
40 27.Jan-19 Drammen Open 2019 Bowling 1 Dr Innledende 5 1431 6 238.50 35436 167 212.19
41 27.Jan-19 Drammen Open 2019 Bowling 1 Dr Innledende 1401 6 233.50 36837 173 212.93
42 27.Jan-19 Drammen Open 2019 Bowling 1 Dr Semifinale herrer 3 11 614 3 204.67 37451 176 212.79
43 30.Jan-19 10. runde Bowling 1 St Osloliga 852 4 213.00 38303 180 212.79
44 13.Feb-19 11. runde Lucky Bowl L Osloliga 721 4 180.25 39024 184 212.09
45 19.Feb-19 Tirsdags cupen 6 Lucky Bowl V Standard 2 1012 5 202.40 40036 189 211.83
46 21.Feb-19 Torsdagscup 10 Bowling 1 Dr Standard 4 1123 5 224.60 41159 194 212.16
47 23.Feb-19 Macronliga runde 9 Lucky Bowl V NBF menn 705 3 235.00 41864 197 212.51
48 23.Feb-19 Macronliga runde 9 Lucky Bowl V NBF menn 711 3 237.00 42575 200 212.88
49 24.Feb-19 Macronliga runde 9 Lucky Bowl V NBF menn 665 3 221.67 43240 203 213.00
50 27.Feb-19 12. runde Sandvika Bow Osloliga 673 4 168.25 43913 207 212.14
51 05.Mar-19 Veitvet Dbl Tour Lucky Bowl V Standard 7 1027 5 205.40 44940 212 211.98
52 09.Mar-19 Macronliga runde 10 Bowling 1 Ve NBF menn 723 3 241.00 45663 215 212.39
53 10.Mar-19 Macronliga runde 10 Lucky Bowl NBF menn 545 3 181.67 46208 218 211.96
54 13.Mar-19 13. runde Lucky Bowl V Osloliga 924 4 231.00 47132 222 212.31
55 14.Mar-19 Ringerikscup 9 Hønefoss Bo Standard 16 890 5 178.00 48022 227 211.55
56 17.Mar-19 Macronliga runde 11 Bowling 1 Ha NBF menn 700 3 233.33 48722 230 211.83
57 17.Mar-19 Macronliga runde 11 Bowlinghalle NBF menn 648 3 216.00 49370 233 211.89
58 19.Mar-19 Tirsdags cupen 7 Lucky Bowl V Standard 3 1108 5 221.60 50478 238 212.09
59 24.Mar-19 KM Sgl/Dbl OBK Lucky Bowl V Standard 1 1859 8 232.38 52337 246 212.75
60 27.Mar-19 14. runde Bowling 1 St Osloliga 926 4 231.50 53263 250 213.05
61 31.Mar-19 Iwaki Open Lucky Bowl V Finale 3 441 2 220.50 53704 252 213.11
62 31.Mar-19 Iwaki Open Lucky Bowl V Kvart Finale 6 460 2 230.00 54164 254 213.24
63 31.Mar-19 Iwaki Open Lucky Bowl V Semifinale 1 460 2 230.00 54624 256 213.38
64 31.Mar-19 Iwaki Open Lucky Bowl V Standard 7 697 3 232.33 55321 259 213.59
65 31.Mar-19 Iwaki Open Lucky Bowl V Standard 638 3 212.67 55959 262 213.58
66 31.Mar-19 Iwaki Open Lucky Bowl V Standard 616 3 205.33 56575 265 213.49
67 02.Apr-19 Veitvet Dbl Tour Lucky Bowl V Standard 8 1056 5 211.20 57631 270 213.45
68 07.Apr-19 Macronliga runde 12 Hønefoss Bo NBF menn 579 3 193.00 58210 273 213.22
69 09.Apr-19 Tirsdags cupen 8 Lucky Bowl V Standard 1 1143 5 228.60 59353 278 213.50
70 30.Apr-19 Tirsdags cupen - fin Lucky Bowl V Standard 8 1346 7 192.29 60699 285 212.98
71 05.May-19 NM sgl/dbl 2019 Bowling 1 Ha Innledende 2 1470 6 245.00 62169 291 213.64
72 05.May-19 NM sgl/dbl 2019 Bowling 1 Ha Mellomspill 6 1358 6 226.33 63527 297 213.90
73 05.May-19 NM sgl/dbl 2019 Bowling 1 Ha PP-Finale 3 2526 11 229.64 66053 308 214.46
74 05.May-19 NM sgl/dbl 2019 Bowling 1 Ha Semifinale 19 1268 6 211.33 67321 314 214.40
  Totalt Hjemme Borte
Type Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnfall  Serier   Snitt  
Samlet 67321314214,40 35856166216,00 31465148212,60
Turnering 44248204216,90 26489123215,36 1775981219,25
NBF menn 1146354212,28 580427214,96 565927209,59
Osloliga 1161056207,32 356316222,69 804740201,18
Hall2003200420052006200720082009201020112012201320142015201620172018
Bowling 1 Vestkanten258,00180,33241,00
Bowling 1 Hamar187,18191,17192,73186,67185,33213,52218,67207,88223,80228,81
Bowling 1 Drammen113,50150,50151,65172,55167,47201,36186,67161,83238,67221,40
Dora Bowling179,83177,17195,81202,87199,23211,50168,33220,67
Bowlingsenteret Kongsving195,05210,33226,59217,85217,33
Bowlinghallen Solør195,00213,33216,00
Lucky Bowl Veitvet128,21140,50160,35184,37196,18207,64212,95213,49212,72217,28215,12221,32225,37208,89205,27216,00
Bowling 1 Strømmen158,75179,59180,08194,57197,38191,54205,56194,42210,00218,58231,38197,08220,17212,25
Bowling 1 Heimdal205,00218,50206,17210,33
Hønefoss Bowling187,21186,85241,67193,83196,15
Lucky Bowl Lørenskog184,12165,09196,80183,50209,33200,25194,92177,75191,21190,33193,25210,83195,08
Sandvika Bowling192,50
Bowling & Squash, Tromsø195,28210,33215,67179,67175,33186,67187,00223,00192,00
Centrum Trondheim174,50212,00222,33191,33
Lucky Bowl Åsen153,50136,67191,83194,00180,08181,67
Lucky Bowl Holmen162,17167,67175,50208,13204,20189,25193,56209,83205,67209,14214,82191,12196,08207,17
Mestern Larvik169,50182,00195,00209,00227,67181,33169,33190,00179,67
TP Bowlingsenter209,33156,33
Bowling 1 Moss141,50210,17179,00191,38220,67
Panorama Bowling199,65196,00
Pers Hotell229,95189,83
Kongsten Bowling197,83205,33188,00
Lucky Bowl Drammen178,50166,56190,47192,43194,83
Hannevika Bowling136,00172,67194,00
Bowl it222,67186,67
Bowling 1 Gjøvik142,83213,67194,83212,33226,67
Metro Sandefjord236,67189,33193,33198,33
Lucky Bowl Kongsberg201,50161,00211,33
Sletterkulo Bowling163,67
Åsnes170,50206,50
Evje Bowling168,33189,83178,00187,17198,33
Utenlands190,47192,06194,93
Uregistrert146,08188,53198,55198,64181,20
Bowlingen Orkla0,00
Bowling 1 Elverum166,60233,00
Bergen - Sandsli183,17
Sheiken Bowling & Biljard182,00
Arendal Bowling181,00
Sarpsborg Bowlingsenter178,56
Lille Paris148,50136,19164,00
GSK Bowling149,38148,50
Vennesla Bowling137,83
snitt