registrering for lisensnummer : for sesongen.

Miriam Lindgaard Stivang

Spiller denne sesongen for Trondheim BK i klasse B

Registreringer for sesongen 2019-2020

nr. Dato Turnering Hall Segment Plass Pinnefall Serier Snitt TPinnefall TSerier TSnitt
  Totalt Hjemme Borte
Type Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnfall  Serier   Snitt  
Samlet 000,00 000,00 000,00
Hall2002200320042005200620072008200920102011201220132014201520162017
Bowling & Squash, Tromsø177,00235,00181,00185,36192,80184,33223,43
Bowlinghallen Solør200,50203,25199,43199,25
Orkland Bowling188,75193,67
Lucky Bowl Åsen146,58179,15184,91186,40192,67
Dora Bowling177,53196,71207,50172,68205,00197,64193,00192,43
Bowling 1 Heimdal158,33179,00171,57164,00178,00171,75195,78189,23
Hønefoss Bowling170,86163,17205,08190,56185,25
Centrum Trondheim184,81189,26185,17175,71187,86179,20181,42
Bowling 1 Hamar168,82190,20176,06189,00178,38
Bergen - Sandsli172,33184,75202,25174,75
Utenlands171,20174,21179,17169,20192,67188,74166,67
Lucky Bowl Veitvet158,76172,82177,25177,82169,40167,90193,74191,51196,54196,18184,35174,73
Oppdal Bowling166,41191,19194,82189,29
Panorama Bowling183,54184,08
Kongsten Bowling153,67218,10194,33225,67
Levanger Bowling147,50192,95
Bowlingsenteret Kongsving185,64183,90183,00181,75
Askøy Bowling180,50174,50174,00
Lucky Bowl Drammen184,83205,46192,09
Lucky Bowl Lørenskog169,50169,75186,71
Lucky Bowl Holmen167,40172,94179,27169,25203,87201,26179,12
Sarpsborg Bowlingsenter176,47202,83
Bowling 1 Strømmen164,94170,25197,50
Bowling 1 Drammen111,62123,45139,33142,10169,07172,30183,48184,59183,00196,91
Vallø Bowling180,00183,17
Bowling 1 Gjøvik153,00176,50
Bowling 1 Moss158,00173,04147,50170,50
Lucky Bowl Kongsberg134,86168,10166,69178,98187,06174,80178,07190,62
Arendal Bowling148,33170,50
Lucky Bowl Kristiansand190,38187,25
Mestern Larvik171,17186,75
Evje Bowling165,67173,93177,08180,50
Sjøsenteret-Tønsberg173,00
Bjugn Bowling172,04
Uregistrert149,44157,80162,42162,33
GSK Bowling158,29
Bowling 1 Elverum171,00168,33
Metro Sandefjord167,33
Lille Paris153,00162,38
Åsnes155,00158,33
Hannevika Bowling144,11145,67
Bowling 1 Kongsvinger131,67
Lillestrøm Bowlingsenter141,33
Vennesla Bowling131,67
snitt