registrering for lisensnummer : for sesongen.

Øyvind Skoglund

Spiller denne sesongen for Ringerike BK i klasse A

Registreringer for sesongen 2018-2019

nr. Dato Turnering Hall Segment Plass Pinnefall Serier Snitt TPinnefall TSerier TSnitt
1 03.Sep-18 1. runde Mestern Larv Veteranliga 752 3 250.67 752 3 250.67
2 06.Sep-18 Ringerikscup 2 Hønefoss Bo Standard 3 1185 5 237.00 1937 8 242.13
3 10.Sep-18 2. runde Hønefoss Bo Veteranliga 770 3 256.67 2707 11 246.09
4 17.Sep-18 3. runde Hønefoss Bo Veteranliga 691 3 230.33 3398 14 242.71
5 01.Oct-18 4. runde Hønefoss Bo Veteranliga 747 3 249.00 4145 17 243.82
6 09.Oct-18 5. runde Hønefoss Bo Veteranliga 570 3 190.00 4715 20 235.75
7 18.Oct-18 Ringerikscup 4 Hønefoss Bo Standard 15 901 5 180.20 5616 25 224.64
8 22.Oct-18 6. runde Hønefoss Bo Veteranliga 592 3 197.33 6208 28 221.71
9 28.Oct-18 NM klubblag Veteran Lucky Bowl V Innledende 3 663 3 221.00 6871 31 221.65
10 28.Oct-18 NM klubblag Veteran Lucky Bowl V Mellomspill 8 635 3 211.67 7506 34 220.76
11 01.Nov-18 Ringerikscup 5 Hønefoss Bo Standard 12 1004 5 200.80 8510 39 218.21
12 12.Nov-18 8. runde Hønefoss Bo Veteranliga 697 3 232.33 9207 42 219.21
13 19.Nov-18 9. runde Hønefoss Bo Veteranliga 656 3 218.67 9863 45 219.18
14 02.Dec-18 Ringerike Open 2018 Hønefoss Bo Semifinale 16 795 4 198.75 10658 49 217.51
15 02.Dec-18 Ringerike Open 2018 Hønefoss Bo Standard 9 1400 6 233.33 12058 55 219.24
16 02.Dec-18 Ringerike Open 2018 Hønefoss Bo Standard 1276 6 212.67 13334 61 218.59
17 09.Dec-18 2.div avd B runde 6 Hønefoss Bo NBF menn 861 4 215.25 14195 65 218.38
18 16.Dec-18 Pers Veterantreff 50 Pers Hotell Standard 19 770 4 192.50 14965 69 216.88
19 16.Dec-18 Pers Veterantreff 50 Pers Hotell Standard 764 4 191.00 15729 73 215.47
20 07.Jan-19 10. runde Hønefoss Bo Veteranliga 664 3 221.33 16393 76 215.70
21 14.Jan-19 11. runde Hønefoss Bo Veteranliga 722 3 240.67 17115 79 216.65
22 28.Jan-19 12. runde Hønefoss Bo Veteranliga 600 3 200.00 17715 82 216.04
23 03.Feb-19 2.div avd B runde 8 Hønefoss Bo NBF menn 639 4 159.75 18354 86 213.42
24 03.Feb-19 2.div avd B runde 8 Hønefoss Bo NBF menn 784 4 196.00 19138 90 212.64
25 04.Feb-19 13. runde Hønefoss Bo Veteranliga 638 3 212.67 19776 93 212.65
26 14.Feb-19 Ringerikscup 8 Hønefoss Bo Standard 8 1013 5 202.60 20789 98 212.13
27 18.Feb-19 14. runde Hønefoss Bo Veteranliga 702 3 234.00 21491 101 212.78
28 24.Feb-19 2.div avd B runde 9 Hønefoss Bo NBF menn 805 4 201.25 22296 105 212.34
29 03.Mar-19 50+ Glåmdal Bowlingsente Standard 26 1145 6 190.83 23441 111 211.18
30 04.Mar-19 15. runde Hønefoss Bo Veteranliga 660 3 220.00 24101 114 211.41
31 10.Mar-19 2.div avd B runde 1 Hønefoss Bo NBF menn 863 4 215.75 24964 118 211.56
32 11.Mar-19 16. runde Hønefoss Bo Veteranliga 748 3 249.33 25712 121 212.50
33 18.Mar-19 17. runde Hønefoss Bo Veteranliga 660 3 220.00 26372 124 212.68
34 23.Mar-19 Ringeriksmaraton 201 Hønefoss Bo Standard 1 5303 24 220.96 31675 148 214.02
35 31.Mar-19 Iwaki Open Lucky Bowl V Kvart Finale 11 382 2 191.00 32057 150 213.71
36 31.Mar-19 Iwaki Open Lucky Bowl V Standard 6 703 3 234.33 32760 153 214.12
37 31.Mar-19 Iwaki Open Lucky Bowl V Standard 624 3 208.00 33384 156 214.00
38 31.Mar-19 Iwaki Open Lucky Bowl V Standard 621 3 207.00 34005 159 213.87
39 31.Mar-19 Iwaki Open Lucky Bowl V Standard 603 3 201.00 34608 162 213.63
40 06.Apr-19 2.div avd B runde 1 Lucky Bowl D NBF menn 635 4 158.75 35243 166 212.31
41 11.Apr-19 Ringerikscup 10 Hønefoss Bo Standard 6 904 5 180.80 36147 171 211.39
42 14.Apr-19 Ringerike 50+ Hønefoss Bo Standard 4 1177 6 196.17 37324 177 210.87
43 14.Apr-19 Ringerike 50+ Hønefoss Bo Steg 1 2 164 1 164.00 37488 178 210.61
44 25.Apr-19 Ringerikscup finale Hønefoss Bo MP1 1 634 3 211.33 38122 181 210.62
45 25.Apr-19 Ringerikscup finale Hønefoss Bo MP2 1 439 2 219.50 38561 183 210.72
46 25.Apr-19 Ringerikscup finale Hønefoss Bo MP3 2 669 3 223.00 39230 186 210.91
47 05.May-19 NM sgl/dbl 2019 Bowling 1 Ha Innledende 124 1166 6 194.33 40396 192 210.40
  Totalt Hjemme Borte
Type Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnfall  Serier   Snitt  
Samlet 40396192210,40 30933145213,33 946347201,34
Turnering 24940120207,83 1686480210,80 807640201,90
NBF menn 458724191,12 395220197,60 6354158,75
Veteranliga 1086948226,44 1011745224,82 7523250,67
Hall20022003200420052006200720082009201020112012201320142015201620172018
Mestern Larvik149,33179,12188,75205,00250,67
Lucky Bowl Veitvet194,50181,51193,15204,11197,08201,92200,90200,83197,36210,93201,04210,42200,98207,18192,21211,55
Hønefoss Bowling193,76199,75191,48215,92220,65203,93223,00211,56212,72210,09210,76213,33
Bowling 1 Hamar190,33203,91204,14204,11215,46209,00211,03209,50193,83210,57215,72218,33194,33
Pers Hotell216,13214,23225,67215,35211,22229,60191,75
Bowlingsenteret Kongsving221,08188,89225,89206,50203,50190,83
Lucky Bowl Drammen218,08194,12158,75
Bowling 1 Drammen178,67195,30201,58196,91205,86195,90174,25181,12188,70205,60212,00
Oppdal Bowling201,76208,80211,17204,25
Karla`s Bowling219,83200,91231,67
Kongsten Bowling213,00220,64214,50196,33218,82208,59208,23211,42
Bowling 1 Elverum191,67212,50212,33204,83226,83206,67
Bowling 1 Heimdal196,27196,17
Uregistrert187,95192,33181,86174,83208,89224,07199,74225,33181,83212,33
Bowling 1 Gjøvik197,67194,37207,00198,74221,25217,13180,78199,81185,86200,25206,30212,53
Dora Bowling204,86178,67187,00
Bowling & Squash, Tromsø189,00216,00208,14202,67164,67
Aspmyra Bowling194,67179,50237,67
Sletterkulo Bowling193,67219,00
Lucky Bowl Holmen171,36189,50206,03193,67194,25209,67
Evje Bowling196,46199,22
Lucky Bowl Åsen164,33204,67207,00198,00
Lucky Bowl Lørenskog177,58197,38182,00177,57189,64182,94163,33192,14
Bergen - Sandsli191,33207,83191,00
Åsnes165,00
Bowling 1 Strømmen204,60189,75205,45187,62195,11200,25
GSK Bowling186,83
Arendal Bowling141,00223,67
Hannevika Bowling200,67
Magic Bowling193,69198,33
Lille Paris197,34196,11186,07194,97194,73
Bowling 1 Vestkanten185,67194,00
Levanger Bowling207,33
Sjøsenteret-Tønsberg174,75190,62
Panorama Bowling189,67
Athletica Bowling188,75
Utenlands188,54
Bowling 1 Moss168,92184,54187,40
Førtito Bar & Bowling164,50158,67183,67
Sarpsborg Bowlingsenter168,31183,67
Metro Sandefjord174,33174,50
Vennesla Bowling195,88
Drammen Bowling218,30
Sheiken Bowling & Biljard178,67180,00
Stadion Bowling174,33
Lucky Bowl Kongsberg183,33
Lillestrøm Bowlingsenter161,00
snitt