registrering for lisensnummer : for sesongen.

Øyvind Skoglund

Spiller denne sesongen for Ringerike BK i klasse B

Registreringer for sesongen 2021-2022

nr. Dato Turnering Hall Segment Plass Pinnefall Serier Snitt TPinnefall TSerier TSnitt
1 27.Jun-21 Elverum Open Bowling 1 El Standard 25 1234 6 205.67 1234 6 205.67
2 27.Jun-21 Elverum Open Bowling 1 El Standard 1213 6 202.17 2447 12 203.92
3 27.Jun-21 Elverum Open Bowling 1 El Standard 1167 6 194.50 3614 18 200.78
4 04.Jul-21 Glåmdal 50+ Bowlingsente Standard 15 1274 6 212.33 4888 24 203.67
5 15.Aug-21 Glåmdal Trippel`n Bowlingsente Standard 20 1857 9 206.33 6745 33 204.39
6 15.Aug-21 Glåmdal Trippel`n Bowlingsente Standard 20 566 3 188.67 7311 36 203.08
7 15.Aug-21 Glåmdal Trippel`n Bowlingsente Standard 20 521 3 173.67 7832 39 200.82
8 29.Aug-21 NM sgl/dbl Veteran Lucky Bowl V Standard 22 1129 6 188.17 8961 45 199.13
9 05.Sep-21 Løkka Open Hønefoss Bo Innledende 3x3 1 2207 9 245.22 11168 54 206.81
10 05.Sep-21 Løkka Open Hønefoss Bo Innledende 3x3 1 725 3 241.67 11893 57 208.65
11 05.Sep-21 Løkka Open Hønefoss Bo Innledende 3x3 1 673 3 224.33 12566 60 209.43
12 05.Sep-21 Løkka Open Hønefoss Bo Innledende 3x3 1 653 3 217.67 13219 63 209.83
13 05.Sep-21 Løkka Open Hønefoss Bo Round Robin Herrer 1 1595 7 227.86 14814 70 211.63
  Totalt Hjemme Borte
Type Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnfall  Serier   Snitt  
Samlet 1481470211,63 585325234,12 896145199,13
Turnering 1481470211,63 585325234,12 896145199,13
Hall20022003200420052006200720082009201020112012201320142015201620172018201920202021
Hønefoss Bowling193,76199,75191,48215,92220,65203,93223,00211,56212,72210,09210,76213,33207,09202,28234,12
Bowlingsenteret Kongsving221,08188,89225,89206,50203,50190,83209,56200,86
Bowling 1 Elverum191,67212,50212,33204,83226,83206,67200,78
Lucky Bowl Veitvet194,50181,51193,15204,11197,08201,92200,90200,83197,36210,93201,04210,42200,98207,18192,21211,55186,33188,17
Oppdal Bowling201,76208,80211,17204,25195,93
Bowling 1 Heimdal196,27196,17190,50
Kongsten Bowling213,00220,64214,50196,33218,82208,59208,23211,42185,22
Bowling 1 Hamar190,33203,91204,14204,11215,46209,00211,03209,50193,83210,57215,72218,33194,33232,50
Pers Hotell216,13214,23225,67215,35211,22229,60191,75214,18
Karla`s Bowling219,83200,91231,67203,00
Bowlinghallen Solør197,33
Mestern Skreppestadveien149,33179,12188,75205,00250,67
Lucky Bowl Drammen218,08194,12158,75
Bowling 1 Drammen178,67195,30201,58196,91205,86195,90174,25181,12188,70205,60212,00
Uregistrert187,95192,33181,86174,83208,89224,07199,74225,33181,83212,33
Bowling 1 Gjøvik197,67194,37207,00198,74221,25217,13180,78199,81185,86200,25206,30212,53
Dora Bowling204,86178,67187,00
Tromsø Bowling & Biljard189,00216,00208,14202,67164,67
Aspmyra Bowling194,67179,50237,67
Sletterkulo Bowling193,67219,00
Lucky Bowl Holmen171,36189,50206,03193,67194,25209,67
Evje Bowling196,46199,22
Lucky Bowl Åsen164,33204,67207,00198,00
Lucky Bowl Lørenskog177,58197,38182,00177,57189,64182,94163,33192,14
Bergen - Sandsli191,33207,83191,00
Åsnes165,00
Bowling 1 Strømmen204,60189,75205,45187,62195,11200,25
GSK Bowling186,83
Arendal Bowling141,00223,67
Hannevika Bowling200,67
Magic Bowling193,69198,33
Lille Paris197,34196,11186,07194,97194,73
Bowling 1 Vestkanten185,67194,00
Levanger Bowling207,33
Sjøsenteret-Tønsberg174,75190,62
Panorama Bowling189,67
Athletica Bowling188,75
Utenlands188,54
Bowling 1 Moss168,92184,54187,40
Førtito Bar & Bowling164,50158,67183,67
Sarpsborg Bowlingsenter168,31183,67
Metro Sandefjord174,33174,50
Vennesla Bowling195,88
Drammen Bowling218,30
Sheiken Bowling & Biljard178,67180,00
Stadion Bowling174,33
Lucky Bowl Kongsberg183,33
Lillestrøm Bowlingsenter161,00
snitt