registrering for lisensnummer : for sesongen.

Frank Andersen

Spiller denne sesongen for Sofiemyr BK i klasse B

Registreringer for sesongen 2020-2021

nr. Dato Turnering Hall Segment Plass Pinnefall Serier Snitt TPinnefall TSerier TSnitt
  Totalt Hjemme Borte
Type Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnfall  Serier   Snitt  
Samlet 000,00 000,00 000,00
Hall200220032004200520062007200820092010201120122013201420152016201720182019
Bowling 1 Moss190,00185,42181,00198,00159,00204,67190,79200,00203,60
Lucky Bowl Veitvet189,96184,74164,73187,10197,79191,36190,71175,67193,06201,28198,50203,16190,70194,83190,89192,34190,00199,11
Sletterkulo Bowling187,33202,00
Bowling 1 Strømmen179,22189,81188,40200,00198,12178,38170,25194,50198,38193,38188,50178,17193,69209,25189,50194,50194,75
Sarpsborg Bowlingsenter180,91169,67210,50194,33
Kongsten Bowling182,67207,33170,89188,42
Sandvika Bowling190,62187,75
Bowling 1 Hamar194,17191,92186,25187,50219,67185,67210,75206,67187,42
Lucky Bowl Lørenskog188,94182,06188,88185,25186,69174,67195,38184,62179,33199,88206,25191,56201,00193,83201,50183,00
Aspmyra Bowling193,00174,75
Bowling 1 Elverum170,17
Bowlinghallen Solør197,33159,10
Hønefoss Bowling215,50186,00212,24
Bowling 1 Heimdal198,67
Lucky Bowl Kongsberg197,83202,67179,33200,33138,50183,33162,00184,00
Førtito Bar & Bowling166,67205,67
Lucky Bowl Holmen176,61191,77180,19216,75193,25190,00154,67186,67179,00209,25194,63198,50186,12190,38202,83
Bowling 1 Drammen181,67187,83183,54164,53202,44198,83159,50177,60202,18199,33
Askøy Bowling154,67196,00
Centrum Trondheim203,00184,00209,33195,00
Bowling 1 Gjøvik200,33201,00170,33199,00204,86186,00
Bowling & Squash, Tromsø170,33165,33176,33
Lucky Bowl Åsen157,40211,67190,33178,00169,20
Bowl it170,67198,00212,33
Mestern Larvik163,19185,67198,92141,00178,67
TP Bowlingsenter171,67
Hannevika Bowling165,67
Dora Bowling197,72164,33173,88161,00203,33
Bowlingsenteret Kongsving188,44183,83
Lucky Bowl Drammen171,50211,67141,00
Karla`s Bowling183,330,00
Metro Sandefjord176,83206,00218,67182,17191,33136,00
Vallø Bowling182,33
Panorama Bowling199,67209,00179,33
Orkland Bowling174,67
Pers Hotell203,67
Sjøsenteret-Tønsberg212,67206,00
Bergen - Sandsli161,50195,33
Lillestrøm Bowlingsenter172,00195,33181,67
Sheiken Bowling & Biljard160,33167,67
Evje Bowling188,93195,67
Uregistrert183,82179,70190,43198,80174,67
Arendal Bowling163,33
Lille Paris199,81194,50186,26188,87183,60
Magic Bowling174,33
Vennesla Bowling179,25
Drammen Bowling182,32189,62
Stadion Bowling221,37165,00
Metro Skøyen196,50
snitt