registrering for lisensnummer : for sesongen.

Frank Andersen

Spiller denne sesongen for Sofiemyr BK i klasse B

Registreringer for sesongen 2019-2020

nr. Dato Turnering Hall Segment Plass Pinnefall Serier Snitt TPinnefall TSerier TSnitt
1 10.Sep-19 Veitvet Dbl Tour Lucky Bowl V Standard 2 1035 5 207.00 1035 5 207.00
2 14.Sep-19 2.div avd C runde 1 Lucky Bowl V NBF menn 324 2 162.00 1359 7 194.14
3 18.Sep-19 1. runde Lucky Bowl V Osloliga 761 4 190.25 2120 11 192.73
4 22.Sep-19 Elverum 50+ (hcp 1 Bowling 1 El Standard 45 1021 6 170.17 3141 17 184.76
5 24.Sep-19 Tirsdags cupen 1 Lucky Bowl V Standard 6 938 5 187.60 4079 22 185.41
6 28.Sep-19 2.div avd C runde 2 Aspmyra Bowl NBF menn 0 0 0.00 4079 22 185.41
7 28.Sep-19 2.div avd C runde 2 Aspmyra Bowl NBF menn 699 4 174.75 4778 26 183.77
8 29.Sep-19 2.div avd C runde 2 Sletterkulo NBF menn 202 1 202.00 4980 27 184.44
9 02.Oct-19 2. runde Bowling 1 St Osloliga 713 4 178.25 5693 31 183.65
10 06.Oct-19 Østfold-touren nr 2 Sarpsborg Bo Standard 22 1166 6 194.33 6859 37 185.38
11 15.Oct-19 Veitvet Dbl Tour Lucky Bowl V Standard 2 1058 5 211.60 7917 42 188.50
12 16.Oct-19 3. runde Lucky Bowl L Osloliga 696 4 174.00 8613 46 187.24
13 19.Oct-19 3.div Øst 3 Avd B Bowlinghalle NBF menn 641 4 160.25 9254 50 185.08
14 19.Oct-19 3.div Øst 3 Avd B Bowlinghalle NBF menn 486 3 162.00 9740 53 183.77
15 22.Oct-19 Tirsdags cupen 2 Lucky Bowl V Standard 6 1012 5 202.40 10752 58 185.38
16 27.Oct-19 NM klubblag Veteran Bowlinghalle Innledende 141 464 3 154.67 11216 61 183.87
17 30.Oct-19 4. runde Sandvika Bow Osloliga 801 4 200.25 12017 65 184.88
18 03.Nov-19 2.div avd C runde 4 Lucky Bowl V NBF menn 682 4 170.50 12699 69 184.04
19 03.Nov-19 2.div avd C runde 4 Lucky Bowl V NBF menn 732 4 183.00 13431 73 183.99
20 05.Nov-19 Veitvet Dbl Tour Lucky Bowl V Standard 12 949 5 189.80 14380 78 184.36
21 10.Nov-19 Høstmester`n 2019 Lucky Bowl V Standard 1 1778 8 222.25 16158 86 187.88
22 13.Nov-19 5. runde Lucky Bowl V Osloliga 840 4 210.00 16998 90 188.87
23 17.Nov-19 Østfold-touren nr 3 Bowling 1 Mo Standard 23 1256 6 209.33 18254 96 190.15
24 27.Nov-19 6. runde Bowling 1 St Osloliga 759 4 189.75 19013 100 190.13
25 03.Dec-19 Veitvet Dbl Tour Lucky Bowl V Standard 6 1040 5 208.00 20053 105 190.98
26 08.Dec-19 Østfold-touren nr 1 Kongsten Bow Standard 24 1123 6 187.17 21176 111 190.77
27 11.Dec-19 7. runde Lucky Bowl L Osloliga 696 4 174.00 21872 115 190.19
28 14.Dec-19 2.div avd C runde 6 Lucky Bowl V NBF menn 234 1 234.00 22106 116 190.57
29 14.Dec-19 2.div avd C runde 6 Lucky Bowl V NBF menn 0 0 0.00 22106 116 190.57
30 17.Dec-19 Tirsdags cupen 4 Lucky Bowl V Standard 17 838 5 167.60 22944 121 189.62
31 07.Jan-20 Veitvet Dbl Tour Lucky Bowl V Standard 3 1089 5 217.80 24033 126 190.74
32 08.Jan-20 8. runde Sandvika Bow Osloliga 747 4 186.75 24780 130 190.62
33 12.Jan-20 2.div avd C runde 7 Lucky Bowl V NBF menn 766 4 191.50 25546 134 190.64
34 12.Jan-20 2.div avd C runde 7 Lucky Bowl V NBF menn 794 4 198.50 26340 138 190.87
35 19.Jan-20 Østfold-touren nr 4 Kongsten Bow Standard 21 1138 6 189.67 27478 144 190.82
36 22.Jan-20 9. runde Lucky Bowl V Osloliga 858 4 214.50 28336 148 191.46
  Totalt Hjemme Borte
Type Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnfall  Serier   Snitt  
Samlet 28336148191,46 1572879199,09 1260869182,72
Turnering 1590581196,36 973748202,85 616833186,91
NBF menn 556031179,35 353219185,89 202812169,00
Osloliga 687136190,86 245912204,92 441224183,83
Hall200220032004200520062007200820092010201120122013201420152016201720182019
Bowling 1 Moss190,00185,42181,00198,00159,00204,67190,79200,00209,33
Lucky Bowl Veitvet189,96184,74164,73187,10197,79191,36190,71175,67193,06201,28198,50203,16190,70194,83190,89192,34190,00199,09
Sletterkulo Bowling187,33202,00
Sarpsborg Bowlingsenter180,91169,67210,50194,33
Sandvika Bowling190,62193,50
Kongsten Bowling182,67207,33170,89188,42
Bowling 1 Strømmen179,22189,81188,40200,00198,12178,38170,25194,50198,38193,38188,50178,17193,69209,25189,50194,50184,00
Aspmyra Bowling193,00174,75
Lucky Bowl Lørenskog188,94182,06188,88185,25186,69174,67195,38184,62179,33199,88206,25191,56201,00193,83201,50174,00
Bowling 1 Elverum170,17
Bowlinghallen Solør197,33159,10
Hønefoss Bowling215,50186,00212,24
Bowling 1 Hamar194,17191,92186,25187,50219,67185,67210,75206,67
Bowling 1 Heimdal198,67
Lucky Bowl Kongsberg197,83202,67179,33200,33138,50183,33162,00184,00
Førtito Bar & Bowling166,67205,67
Lucky Bowl Holmen176,61191,77180,19216,75193,25190,00154,67186,67179,00209,25194,63198,50186,12190,38202,83
Bowling 1 Drammen181,67187,83183,54164,53202,44198,83159,50177,60202,18199,33
Askøy Bowling154,67196,00
Centrum Trondheim203,00184,00209,33195,00
Bowling 1 Gjøvik200,33201,00170,33199,00204,86186,00
Bowling & Squash, Tromsø170,33165,33176,33
Lucky Bowl Åsen157,40211,67190,33178,00169,20
Bowl it170,67198,00212,33
Mestern Larvik163,19185,67198,92141,00178,67
TP Bowlingsenter171,67
Hannevika Bowling165,67
Dora Bowling197,72164,33173,88161,00203,33
Bowlingsenteret Kongsving188,44183,83
Lucky Bowl Drammen171,50211,67141,00
Karla`s Bowling183,330,00
Metro Sandefjord176,83206,00218,67182,17191,33136,00
Vallø Bowling182,33
Panorama Bowling199,67209,00179,33
Orkland Bowling174,67
Pers Hotell203,67
Sjøsenteret-Tønsberg212,67206,00
Bergen - Sandsli161,50195,33
Lillestrøm Bowlingsenter172,00195,33181,67
Sheiken Bowling & Biljard160,33167,67
Evje Bowling188,93195,67
Uregistrert183,82179,70190,43198,80174,67
Arendal Bowling163,33
Lille Paris199,81194,50186,26188,87183,60
Magic Bowling174,33
Vennesla Bowling179,25
Drammen Bowling182,32189,62
Stadion Bowling221,37165,00
Metro Skøyen196,50
snitt