registrering for lisensnummer : for sesongen.

Kjell Myhre

Spiller denne sesongen for Gokstad BK i klasse C

Registreringer for sesongen 2021-2022

nr. Dato Turnering Hall Segment Plass Pinnefall Serier Snitt TPinnefall TSerier TSnitt
  Totalt Hjemme Borte
Type Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnfall  Serier   Snitt  
Samlet 000,00 000,00 000,00
Hall2002200320042005200620072008200920102011201220132014201520162017
Metro Sandefjord176,68171,61175,46181,76185,41198,37201,05185,07197,34186,75193,29190,73153,33191,21184,36196,54
Bowling 1 Hamar199,17198,33187,53188,00182,06179,33194,00
Mestern Skreppestadveien173,94176,61170,67171,04174,11189,26186,55185,59185,75186,11174,75167,08175,17176,29183,83
Vallø Bowling177,68204,86186,50183,75176,67182,77
Down Town186,75187,75175,38182,89183,40177,12
Lucky Bowl Åsen229,50172,67171,33193,92200,67171,50
Lucky Bowl Veitvet188,00160,33168,83180,65183,85188,20176,07193,00178,00163,17
Bowl it183,00162,50
Sheiken Bowling & Biljard181,67186,83153,25157,75
Bowling 1 Vestkanten198,67208,75
Dora Bowling196,83222,00199,67
Bergen - Sandsli185,67170,33172,33177,380,00190,12
Tromsø Bowling & Biljard200,33211,67171,67214,67182,67
Lucky Bowl Drammen157,67147,67
Lucky Bowl Kongsberg189,00179,62185,67189,22202,33
Bowling 1 Gjøvik181,00
Lucky Bowl Kristiansand202,50
Hannevika Bowling161,50189,75
Arendal Bowling133,00181,67171,25
Hønefoss Bowling183,88199,83171,50197,17
Sjøsenteret-Tønsberg181,71176,50185,95183,98179,54180,60188,05197,16196,84179,97
Åsnes178,50173,33171,33
Bowling 1 Drammen191,17180,41171,67176,50187,44183,61186,89185,88165,330,00
Svolvær Bowlingsenter171,33
Bowling 1 Heimdal192,67
Lucky Bowl Lørenskog169,68
Magic Bowling158,67183,09182,04179,51192,62
GSK Bowling186,13
Bowling 1 Elverum185,50
Evje Bowling177,67
Uregistrert188,38179,25186,88195,46
Askøy Bowling175,67
Bowling 1 Moss178,83
Lucky Bowl Holmen184,67
Sletterkulo Bowling178,00
Bowling 1 Strømmen175,00
Lille Paris189,38
Stadion Bowling187,33
Athletica Bowling178,13
Falkum175,12
Sarpsborg Bowlingsenter209,50
Lucky Bowl Hana198,67
Drammen Bowling179,88
snitt