registrering for lisensnummer : for sesongen.

Erland Lund

Spilte den sesongen for Briskebyen BK i klasse A

Registreringer for sesongen 2018-2019

nr. Dato Turnering Hall Segment Plass Pinnefall Serier Snitt TPinnefall TSerier TSnitt
1 14.Aug-18 5`er cup nr 1 Hamar Bowling 1 Ha Standard 8 1328 6 221.33 1328 6 221.33
2 15.Sep-18 Macronliga runde 1 Lucky Bowl NBF menn 575 3 191.67 1903 9 211.44
3 16.Sep-18 Macronliga runde 1 Bowling 1 Ve NBF menn 635 3 211.67 2538 12 211.50
4 29.Sep-18 Macronliga runde 2 Bowlinghalle NBF menn 626 3 208.67 3164 15 210.93
5 30.Sep-18 Macronliga runde 2 Hønefoss Bo NBF menn 365 2 182.50 3529 17 207.59
6 30.Sep-18 Macronliga runde 2 Lucky Bowl V NBF menn 602 3 200.67 4131 20 206.55
7 02.Oct-18 5`er cup nr 3 Hamar Bowling 1 Ha Standard 5 1351 6 225.17 5482 26 210.85
8 20.Oct-18 Macronliga runde 3 Bowling 1 Ha NBF menn 701 3 233.67 6183 29 213.21
9 21.Oct-18 Macronliga runde 3 Bowling 1 Ha NBF menn 675 3 225.00 6858 32 214.31
10 04.Nov-18 Macronliga runde 4 Bowling 1 Ha NBF menn 739 3 246.33 7597 35 217.06
11 06.Nov-18 5`er cup nr 4 Hamar Bowling 1 Ha Standard 2 1412 6 235.33 9009 41 219.73
12 18.Nov-18 NM klubblag 2018 Bowling 1 He Innledende 10 670 3 223.33 9679 44 219.98
13 18.Nov-18 NM klubblag 2018 Bowling 1 He Kvartfinale 39 623 3 207.67 10302 47 219.19
14 18.Nov-18 NM klubblag 2018 Bowling 1 He Semifinale 37 593 3 197.67 10895 50 217.90
15 04.Dec-18 5`er cup nr 5 Hamar Bowling 1 Ha Standard 11 1292 6 215.33 12187 56 217.63
16 08.Dec-18 Macronliga runde 6 Bowling 1 Ha NBF menn 726 3 242.00 12913 59 218.86
17 08.Jan-19 5`er cup nr 6 Hamar Bowling 1 Ha Standard 4 1386 6 231.00 14299 65 219.98
18 13.Jan-19 Macronliga runde 7 Bowling & Sq NBF menn 567 3 189.00 14866 68 218.62
19 03.Feb-19 Macronliga runde 8 Dora Bowling NBF menn 664 3 221.33 15530 71 218.73
20 03.Feb-19 Macronliga runde 8 Centrum Tron NBF menn 516 3 172.00 16046 74 216.84
21 05.Feb-19 5`er cup nr 7 Hamar Bowling 1 Ha Standard 13 1227 6 204.50 17273 80 215.91
22 05.Mar-19 5`er cup nr 8 Hamar Bowling 1 Ha Standard 3 1399 6 233.17 18672 86 217.12
23 16.Mar-19 Macronliga runde 11 Bowlingsente NBF menn 555 3 185.00 19227 89 216.03
24 17.Mar-19 Macronliga runde 11 Bowling 1 Ha NBF menn 707 3 235.67 19934 92 216.67
25 17.Mar-19 Macronliga runde 11 Bowling 1 Ha NBF menn 745 3 248.33 20679 95 217.67
26 24.Mar-19 Briskebyen Open Bowling 1 Ha Finale 1 7 658 3 219.33 21337 98 217.72
27 24.Mar-19 Briskebyen Open Bowling 1 Ha Semifinale 5 650 3 216.67 21987 101 217.69
28 24.Mar-19 Briskebyen Open Bowling 1 Ha Standard 16 1400 6 233.33 23387 107 218.57
29 24.Mar-19 Briskebyen Open Bowling 1 Ha Standard 1385 6 230.83 24772 113 219.22
30 24.Mar-19 Briskebyen Open Bowling 1 Ha Standard 1376 6 229.33 26148 119 219.73
31 24.Mar-19 Briskebyen Open Bowling 1 Ha Standard 1368 6 228.00 27516 125 220.13
32 24.Mar-19 Briskebyen Open Bowling 1 Ha Standard 1242 6 207.00 28758 131 219.53
33 24.Mar-19 Briskebyen Open Bowling 1 Ha Standard 1172 6 195.33 29930 137 218.47
34 31.Mar-19 Elverum Open Bowling 1 El Karusellfinale 3 718 4 179.50 30648 141 217.36
35 31.Mar-19 Elverum Open Bowling 1 El Mellomspill 6 630 3 210.00 31278 144 217.21
36 31.Mar-19 Elverum Open Bowling 1 El Standard 2 1401 6 233.50 32679 150 217.86
37 31.Mar-19 Elverum Open Bowling 1 El Standard 1209 6 201.50 33888 156 217.23
38 07.Apr-19 Macronliga runde 12 Bowling 1 Ha NBF menn 659 3 219.67 34547 159 217.28
39 05.May-19 NM sgl/dbl 2019 Bowling 1 Ha Innledende 49 1261 6 210.17 35808 165 217.02
40 05.May-19 NM sgl/dbl 2019 Bowling 1 Ha Mellomspill 41 1256 6 209.33 37064 171 216.75
  Totalt Hjemme Borte
Type Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnfall  Serier   Snitt  
Samlet 37064171216,75 26115117223,21 1094954202,76
Turnering 27007124217,80 2116396220,45 584428208,71
NBF menn 1005747213,98 495221235,81 510526196,35
Hall200220032004200520062007200820092010201120122013201420152016201720182019
Bowling 1 Hamar217,64213,91212,84218,64222,40221,98219,20225,20221,33200,52214,50216,94213,42212,81218,85220,02223,21191,50
Dora Bowling190,00188,10174,00223,67212,00215,39180,00185,67170,67209,17207,00221,33
Bowling 1 Vestkanten212,00196,67195,67191,33211,67208,00221,33195,00204,00191,00210,000,00201,33211,67
Bowling 1 Heimdal221,33222,33210,67219,50167,00233,00198,83209,56
Bowlinghallen Solør208,27182,00168,00208,67
Bowling 1 Elverum216,50197,63195,67223,43220,73229,64226,14206,40228,67220,64203,50250,00232,78202,56208,32
Lucky Bowl Veitvet223,12211,76197,50204,12220,73207,55206,93199,36208,33201,81203,06196,33207,82194,17197,76208,93200,67
Lucky Bowl Åsen175,33197,67204,67189,75176,33204,83221,33197,94191,67
Bowling & Squash, Tromsø223,33184,67216,00257,33208,33242,00180,67201,72189,00
Bowlingsenteret Kongsving198,22171,00200,20187,67185,00
Hønefoss Bowling187,38188,67218,61202,63183,84182,50
Centrum Trondheim210,00193,00217,00207,00193,33172,00
Mestern Larvik164,00214,00210,67208,00210,33199,33192,33213,67
Lucky Bowl Drammen205,84221,07
Panorama Bowling217,70186,25188,67189,33
Askøy Bowling175,33
Bowling 1 Gjøvik202,52194,27203,52215,29207,07211,29227,77217,16204,77218,26218,18225,54
Bowling 1 Drammen189,45186,55208,20212,04209,68207,38224,33206,33256,67229,67241,67230,00228,00214,50
Uregistrert195,17201,72188,00227,00221,08231,95224,13216,50203,00
Sletterkulo Bowling194,00207,33
Åsnes225,48183,00214,47178,42222,83
Metro Sandefjord220,33202,67207,67
Bowlingen Orkla178,33
Bowling 1 Kongsvinger209,17
Svolvær Bowlingsenter158,00
Bergen - Sandsli190,83
GSK Bowling206,33225,75203,75220,36199,62203,31208,64
Hannevika Bowling173,67205,33185,00222,00242,33205,67
Lucky Bowl Lørenskog201,44185,00193,57208,06193,21194,67194,33
Karla`s Bowling208,94
Lucky Bowl Holmen188,78175,33192,50205,67197,00
Sheiken Bowling & Biljard198,00193,33181,33194,67
Arendal Bowling230,33
Bowling 1 Strømmen214,44219,05208,00206,62220,67
Magic Bowling189,67201,33
Aspmyra Bowling211,22
Bowling 1 Moss216,88202,83208,83
Utenlands191,73205,39
Sarpsborg Bowlingsenter191,88187,33
Kongsten Bowling192,00
Sjøsenteret-Tønsberg189,25
Drammen Bowling185,00
Evje Bowling178,67
snitt