registrering for lisensnummer : for sesongen.

Jan Egil Hansen

Spiller denne sesongen for Larvik BK i klasse A

Registreringer for sesongen 2019-2020

nr. Dato Turnering Hall Segment Plass Pinnefall Serier Snitt TPinnefall TSerier TSnitt
1 25.Aug-19 Mester`n Open Mestern Larv PP finale 2 1554 7 222.00 1554 7 222.00
2 25.Aug-19 Mester`n Open Mestern Larv Standard 7 1290 6 215.00 2844 13 218.77
3 25.Aug-19 Mester`n Open Mestern Larv Standard 1250 6 208.33 4094 19 215.47
4 01.Sep-19 Charles Minnecup - w Centrum Tron Standard 31 1099 6 183.17 5193 25 207.72
5 01.Sep-19 Charles Minnecup - w Centrum Tron Standard 1093 6 182.17 6286 31 202.77
6 02.Sep-19 1. runde Mestern Larv Veteranliga 608 3 202.67 6894 34 202.76
7 08.Sep-19 Tigers Open 2019 Bowling 1 Dr Standard 5 1650 8 206.25 8544 42 203.43
8 09.Sep-19 2. runde Mestern Larv Veteranliga 580 3 193.33 9124 45 202.76
9 14.Sep-19 1.div runde 1 Mestern Larv NBF menn 781 4 195.25 9905 49 202.14
10 14.Sep-19 1.div runde 1 Mestern Larv NBF menn 877 4 219.25 10782 53 203.43
11 16.Sep-19 3. runde Mestern Larv Veteranliga 666 3 222.00 11448 56 204.43
12 26.Sep-19 Torsdagscup 3 Bowling 1 Dr Standard 22 883 5 176.60 12331 61 202.15
13 28.Sep-19 1.div runde 2 Sandvika Bow NBF menn 830 4 207.50 13161 65 202.48
14 28.Sep-19 1.div runde 2 Hønefoss Bo NBF menn 918 4 229.50 14079 69 204.04
15 30.Sep-19 4. runde Mestern Larv Veteranliga 693 3 231.00 14772 72 205.17
16 06.Oct-19 Østfold-touren nr 2 Sarpsborg Bo Standard 2 1474 6 245.67 16246 78 208.28
17 07.Oct-19 5. runde Mestern Larv Veteranliga 762 3 254.00 17008 81 209.98
  Totalt Hjemme Borte
Type Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnfall  Serier   Snitt  
Samlet 1700881209,98 906142215,74 794739203,77
Turnering 1029350205,86 409419215,47 619931199,97
NBF menn 340616212,88 16588207,25 17488218,50
Veteranliga 330915220,60 330915220,60 000,00
Hall200220032004200520062007200820092010201120122013201420152016201720182019
Sarpsborg Bowlingsenter204,31203,25245,67
Hønefoss Bowling194,71182,00222,08215,07220,56220,78210,95217,43229,50
Mestern Larvik182,64189,05187,36185,09194,55202,99204,47206,80213,41203,14210,81209,96213,46214,27202,47214,07217,85215,74
Sandvika Bowling207,50
Bowling 1 Drammen188,17180,00188,00197,38204,69194,50204,71194,52214,75221,85218,46200,07227,97206,60210,04214,86194,85
Centrum Trondheim197,33198,00189,33216,00208,00219,67182,67
Panorama Bowling217,67192,00221,33240,00
Pers Hotell222,00
Lucky Bowl Kongsberg219,85
Vallø Bowling215,21208,22216,89208,78211,00212,75
Bowl it199,33225,33211,00
Utenlands181,33205,38206,39
Kongsten Bowling219,93211,40207,95
Askøy Bowling176,33205,67
Bowling 1 Hamar212,00215,00202,33239,00190,67190,33207,07218,10225,33205,17
Lucky Bowl Drammen195,80189,70219,95225,33207,87202,80209,75203,44
Lucky Bowl Veitvet181,12209,33186,65206,91212,50213,01197,43198,47187,85198,63212,48205,77207,09208,37209,55197,05201,19
Bowlinghallen Solør201,33183,00188,00156,67
Bowling 1 Vestkanten206,00210,33200,67198,00232,33231,67237,00
Bowling 1 Moss239,50199,62203,58226,33205,41
Bowlingsenteret Kongsving173,67204,33
Arendal Bowling177,33234,00194,33
Dora Bowling191,00197,00198,50205,21186,00208,33221,75172,67199,83177,67
Bowling 1 Heimdal198,50212,67217,73202,67188,67213,89
Down Town220,77220,88219,12193,12224,04209,64216,75226,00187,50
Bowling & Squash, Tromsø178,50221,00198,67182,00221,33207,00199,33157,33172,67
Hannevika Bowling201,00185,00212,33209,00203,33
TP Bowlingsenter199,00
Bowling 1 Gjøvik195,00227,17233,33
Metro Sandefjord200,12192,36190,44192,75193,86213,82201,09200,92200,02199,56196,25224,41
Sletterkulo Bowling205,67195,00
Åsnes188,33187,33187,67191,33186,00
Lucky Bowl Åsen194,20188,33206,67227,33234,00185,67
Orkland Bowling205,33
Sjøsenteret-Tønsberg194,97196,12192,12198,20207,76200,69233,33207,69225,47202,79
Svolvær Bowlingsenter188,33
Uregistrert198,73205,73196,75215,15
Evje Bowling195,00194,58211,67203,30
Lucky Bowl Lørenskog190,67205,33146,67213,00
Sheiken Bowling & Biljard183,28196,67213,33
Magic Bowling199,02196,41220,07204,00
Lille Paris201,81213,07197,29208,12199,00
Lucky Bowl Holmen208,00196,67
Levanger Bowling204,00
Steinkjer Bowling197,33
Bowling 1 Strømmen198,67
Stadion Bowling182,00189,33
Bergen - Sandsli159,33
Metro Egersund195,33
snitt