registrering for lisensnummer : for sesongen.

Jan Egil Hansen

Spilte den sesongen for Larvik BK i klasse A

Registreringer for sesongen 2019-2020

nr. Dato Turnering Hall Segment Plass Pinnefall Serier Snitt TPinnefall TSerier TSnitt
1 25.Aug-19 Mester`n Open Mestern Larv PP finale 2 1554 7 222.00 1554 7 222.00
2 25.Aug-19 Mester`n Open Mestern Larv Standard 7 1290 6 215.00 2844 13 218.77
3 25.Aug-19 Mester`n Open Mestern Larv Standard 1250 6 208.33 4094 19 215.47
4 01.Sep-19 Charles Minnecup - w Centrum Tron Standard 31 1099 6 183.17 5193 25 207.72
5 01.Sep-19 Charles Minnecup - w Centrum Tron Standard 1093 6 182.17 6286 31 202.77
6 02.Sep-19 1. runde Mestern Larv Veteranliga 608 3 202.67 6894 34 202.76
7 08.Sep-19 Tigers Open 2019 Bowling 1 Dr Standard 5 1650 8 206.25 8544 42 203.43
8 09.Sep-19 2. runde Mestern Larv Veteranliga 580 3 193.33 9124 45 202.76
9 14.Sep-19 1.div runde 1 Mestern Larv NBF menn 781 4 195.25 9905 49 202.14
10 14.Sep-19 1.div runde 1 Mestern Larv NBF menn 877 4 219.25 10782 53 203.43
11 16.Sep-19 3. runde Mestern Larv Veteranliga 666 3 222.00 11448 56 204.43
12 26.Sep-19 Torsdagscup 3 Bowling 1 Dr Standard 22 883 5 176.60 12331 61 202.15
13 28.Sep-19 1.div runde 2 Sandvika Bow NBF menn 830 4 207.50 13161 65 202.48
14 28.Sep-19 1.div runde 2 Hønefoss Bo NBF menn 918 4 229.50 14079 69 204.04
15 30.Sep-19 4. runde Mestern Larv Veteranliga 693 3 231.00 14772 72 205.17
16 06.Oct-19 Østfold-touren nr 2 Sarpsborg Bo Standard 2 1474 6 245.67 16246 78 208.28
17 07.Oct-19 5. runde Mestern Larv Veteranliga 762 3 254.00 17008 81 209.98
18 28.Oct-19 7. runde Mestern Larv Veteranliga 651 3 217.00 17659 84 210.23
19 02.Nov-19 1.div runde 4 Bowl it NBF menn 978 4 244.50 18637 88 211.78
20 04.Nov-19 8. runde Mestern Larv Veteranliga 712 3 237.33 19349 91 212.63
21 10.Nov-19 Jarlsberg Cup Vallø Bowli PP-finale 7 1436 7 205.14 20785 98 212.09
22 10.Nov-19 Jarlsberg Cup Vallø Bowli Standard 6 1353 6 225.50 22138 104 212.87
23 10.Nov-19 Jarlsberg Cup Vallø Bowli Standard 1241 6 206.83 23379 110 212.54
24 17.Nov-19 Østfold-touren nr 3 Bowling 1 Mo Standard 13 1376 6 229.33 24755 116 213.41
25 17.Nov-19 Larvik Open 2019 Mestern Larv Standard 17 1247 6 207.83 26002 122 213.13
26 17.Nov-19 Larvik Open 2019 Mestern Larv Standard 1240 6 206.67 27242 128 212.83
27 24.Nov-19 NM klubblag 2019 Lucky Bowl V Finale Herrer (Round 17 995 5 199.00 28237 133 212.31
28 24.Nov-19 NM klubblag 2019 Lucky Bowl V Innledende 41 617 3 205.67 28854 136 212.16
29 24.Nov-19 NM klubblag 2019 Lucky Bowl V Kvartfinale 56 583 3 194.33 29437 139 211.78
30 24.Nov-19 NM klubblag 2019 Lucky Bowl V Semifinale Herrer 11 636 3 212.00 30073 142 211.78
31 25.Nov-19 9. runde Mestern Larv Veteranliga 729 3 243.00 30802 145 212.43
32 30.Nov-19 1.div runde 5 Mestern Larv NBF menn 840 4 210.00 31642 149 212.36
33 14.Dec-19 1.div runde 6 Bowlingsente NBF menn 873 4 218.25 32515 153 212.52
34 29.Dec-19 Drammen X-Mas tourna Lucky Bowl D Finalespill Herrer 5 894 5 178.80 33409 158 211.45
35 29.Dec-19 Drammen X-Mas tourna Lucky Bowl D Mellomspill Herrer 2 666 3 222.00 34075 161 211.65
36 29.Dec-19 Drammen X-Mas tourna Lucky Bowl D Standard 9 1244 6 207.33 35319 167 211.49
37 29.Dec-19 Drammen X-Mas tourna Lucky Bowl D Standard 1221 6 203.50 36540 173 211.21
38 29.Dec-19 Kongsvinger Open Bowlingsente Mellomspill 2 6 636 3 212.00 37176 176 211.23
39 29.Dec-19 Kongsvinger Open Bowlingsente Standard 6 1386 6 231.00 38562 182 211.88
40 29.Dec-19 Kongsvinger Open Bowlingsente Standard 1279 6 213.17 39841 188 211.92
41 06.Jan-20 10. runde Mestern Larv Veteranliga 584 3 194.67 40425 191 211.65
42 12.Jan-20 2.div avd B runde 7 Mestern Larv NBF menn 935 4 233.75 41360 195 212.10
43 12.Jan-20 2.div avd B runde 7 Mestern Larv NBF menn 823 4 205.75 42183 199 211.97
44 13.Jan-20 11. runde Mestern Larv Veteranliga 741 3 247.00 42924 202 212.50
45 20.Jan-20 12. runde Mestern Larv Veteranliga 674 3 224.67 43598 205 212.67
46 26.Jan-20 Drammen Open 2020 Bowling 1 Dr Standard 23 1211 6 201.83 44809 211 212.36
47 26.Jan-20 Drammen Open 2020 Bowling 1 Dr Standard 1108 6 184.67 45917 217 211.60
48 02.Feb-20 Skjærgårdsspillet Vallø Bowli PP-Finale 2 1690 7 241.43 47607 224 212.53
49 02.Feb-20 Skjærgårdsspillet Vallø Bowli Standard 1 1998 8 249.75 49605 232 213.81
50 02.Feb-20 Skjærgårdsspillet Vallø Bowli Standard 1769 8 221.13 51374 240 214.06
51 03.Feb-20 13. runde Mestern Larv Veteranliga 656 3 218.67 52030 243 214.12
52 08.Feb-20 1.div runde 8 Metro Sandef NBF menn 914 4 228.50 52944 247 214.35
53 16.Feb-20 NM sgl/dbl Veteran 2 Bowling 1 Ha Innledende 15 1297 6 216.17 54241 253 214.39
54 20.Feb-20 14. runde Mestern Larv Veteranliga 686 3 228.67 54927 256 214.56
55 23.Feb-20 Clever Points Lucky Bowl V Standard 6 2053 10 205.30 56980 266 214.21
56 02.Mar-20 15. runde Mestern Larv Veteranliga 705 3 235.00 57685 269 214.44
57 08.Mar-20 Jarlsberg Open Vallø Bowli Standard 5 2601 12 216.75 60286 281 214.54
58 09.Mar-20 16. runde Mestern Larv Veteranliga 737 3 245.67 61023 284 214.87
  Totalt Hjemme Borte
Type Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnfall  Serier   Snitt  
Samlet 61023284214,87 2102196218,97 40002188212,78
Turnering 42070199211,41 658131212,29 35489168211,24
NBF menn 876940219,22 425620212,80 451320225,65
Veteranliga 1018445226,31 1018445226,31 000,00
Hall200220032004200520062007200820092010201120122013201420152016201720182019
Sarpsborg Bowlingsenter204,31203,25245,67
Bowl it199,33225,33211,00244,50
Hønefoss Bowling194,71182,00222,08215,07220,56220,78210,95217,43229,50
Bowling 1 Moss239,50199,62203,58226,33205,41229,33
Metro Sandefjord200,12192,36190,44192,75193,86213,82201,09200,92200,02199,56196,25224,41228,50
Vallø Bowling215,21208,22216,89208,78211,00212,75223,85
Bowlingsenteret Kongsving173,67204,33219,68
Bowling 1 Hamar212,00215,00202,33239,00190,67190,33207,07218,10225,33205,17216,17
Mestern Larvik182,64189,05187,36185,09194,55202,99204,47206,80213,41203,14210,81209,96213,46214,27202,47214,07217,85218,97
Sandvika Bowling207,50
Lucky Bowl Veitvet181,12209,33186,65206,91212,50213,01197,43198,47187,85198,63212,48205,77207,09208,37209,55197,05201,19203,50
Lucky Bowl Drammen195,80189,70219,95225,33207,87202,80209,75203,44201,25
Bowling 1 Drammen188,17180,00188,00197,38204,69194,50204,71194,52214,75221,85218,46200,07227,97206,60210,04214,86194,08
Centrum Trondheim197,33198,00189,33216,00208,00219,67182,67
Panorama Bowling217,67192,00221,33240,00
Pers Hotell222,00
Lucky Bowl Kongsberg219,85
Utenlands181,33205,38206,39
Kongsten Bowling219,93211,40207,95
Askøy Bowling176,33205,67
Bowlinghallen Solør201,33183,00188,00156,67
Bowling 1 Vestkanten206,00210,33200,67198,00232,33231,67237,00
Arendal Bowling177,33234,00194,33
Dora Bowling191,00197,00198,50205,21186,00208,33221,75172,67199,83177,67
Bowling 1 Heimdal198,50212,67217,73202,67188,67213,89
Down Town220,77220,88219,12193,12224,04209,64216,75226,00187,50
Bowling & Squash, Tromsø178,50221,00198,67182,00221,33207,00199,33157,33172,67
Hannevika Bowling201,00185,00212,33209,00203,33
TP Bowlingsenter199,00
Bowling 1 Gjøvik195,00227,17233,33
Sletterkulo Bowling205,67195,00
Åsnes188,33187,33187,67191,33186,00
Lucky Bowl Åsen194,20188,33206,67227,33234,00185,67
Orkland Bowling205,33
Sjøsenteret-Tønsberg194,97196,12192,12198,20207,76200,69233,33207,69225,47202,79
Svolvær Bowlingsenter188,33
Uregistrert198,73205,73196,75215,15
Evje Bowling195,00194,58211,67203,30
Lucky Bowl Lørenskog190,67205,33146,67213,00
Sheiken Bowling & Biljard183,28196,67213,33
Magic Bowling199,02196,41220,07204,00
Lille Paris201,81213,07197,29208,12199,00
Lucky Bowl Holmen208,00196,67
Levanger Bowling204,00
Steinkjer Bowling197,33
Bowling 1 Strømmen198,67
Stadion Bowling182,00189,33
Bergen - Sandsli159,33
Metro Egersund195,33
snitt