registrering for lisensnummer : for sesongen.

Jan Egil Hansen

Spiller denne sesongen for Larvik BK i klasse A

Registreringer for sesongen 2018-2019

nr. Dato Turnering Hall Segment Plass Pinnefall Serier Snitt TPinnefall TSerier TSnitt
1 19.Aug-18 Mester`n Open 2018 Mestern Larv Innledende 2 1370 6 228.33 1370 6 228.33
2 19.Aug-18 Mester`n Open 2018 Mestern Larv Innledende 1277 6 212.83 2647 12 220.58
3 19.Aug-18 Mester`n Open 2018 Mestern Larv PP-finale 3 1492 7 213.14 4139 19 217.84
4 03.Sep-18 1. runde Mestern Larv Veteranliga 688 3 229.33 4827 22 219.41
5 09.Sep-18 Tigers Open 2018 Bowling 1 Dr Standard 9 1720 8 215.00 6547 30 218.23
6 10.Sep-18 2. runde Kongsten Bow Veteranliga 652 3 217.33 7199 33 218.15
7 17.Sep-18 3. runde Mestern Larv Veteranliga 648 3 216.00 7847 36 217.97
8 29.Sep-18 2.div avd B runde 2 Mestern Larv NBF menn 896 4 224.00 8743 40 218.58
9 29.Sep-18 2.div avd B runde 2 Mestern Larv NBF menn 1004 4 251.00 9747 44 221.52
10 01.Oct-18 4. runde Mestern Larv Veteranliga 599 3 199.67 10346 47 220.13
11 07.Oct-18 Kongsberg Open 2018 Lucky Bowl K Karusellfinale herre 2 1584 7 226.29 11930 54 220.93
12 07.Oct-18 Kongsberg Open 2018 Lucky Bowl K Standard 8 1274 6 212.33 13204 60 220.07
13 08.Oct-18 5. runde Mestern Larv Veteranliga 614 3 204.67 13818 63 219.33
14 14.Oct-18 EBT 12 Norwegian Ope Lucky Bowl V Qualifying 40 1344 6 224.00 15162 69 219.74
15 14.Oct-18 EBT 12 Norwegian Ope Lucky Bowl V Qualifying 1231 6 205.17 16393 75 218.57
16 14.Oct-18 EBT 12 Norwegian Ope Lucky Bowl V Qualifying 1168 6 194.67 17561 81 216.80
17 14.Oct-18 EBT 12 Norwegian Ope Lucky Bowl V Semi Final 28 1112 6 185.33 18673 87 214.63
18 20.Oct-18 1.div runde 3 Mestern Larv NBF menn 693 3 231.00 19366 90 215.18
19 20.Oct-18 1.div runde 3 Mestern Larv NBF menn 663 3 221.00 20029 93 215.37
20 22.Oct-18 6. runde Mestern Larv Veteranliga 683 3 227.67 20712 96 215.75
21 28.Oct-18 NM klubblag Veteran Lucky Bowl V Innledende 46 577 3 192.33 21289 99 215.04
22 03.Nov-18 1.div runde 4 Centrum Tron NBF menn 659 3 219.67 21948 102 215.18
23 04.Nov-18 1.div runde 4 Panorama Bow NBF menn 720 3 240.00 22668 105 215.89
24 05.Nov-18 7. runde Mestern Larv Veteranliga 654 3 218.00 23322 108 215.94
25 11.Nov-18 Larvik Open 2018 Mestern Larv PP-finale 4 1472 7 210.29 24794 115 215.60
26 11.Nov-18 Larvik Open 2018 Mestern Larv Standard 1 1421 6 236.83 26215 121 216.65
27 12.Nov-18 8. runde Mestern Larv Veteranliga 614 3 204.67 26829 124 216.36
28 19.Nov-18 9. runde Mestern Larv Veteranliga 663 3 221.00 27492 127 216.47
29 02.Dec-18 Ringerike Open 2018 Hønefoss Bo Semifinale 9 861 4 215.25 28353 131 216.44
30 02.Dec-18 Ringerike Open 2018 Hønefoss Bo Standard 12 1391 6 231.83 29744 137 217.11
31 02.Dec-18 Ringerike Open 2018 Hønefoss Bo Standard 1299 6 216.50 31043 143 217.08
32 09.Dec-18 2.div avd B runde 6 Hønefoss Bo NBF menn 821 4 205.25 31864 147 216.76
33 09.Dec-18 2.div avd B runde 6 Pers Hotell NBF menn 888 4 222.00 32752 151 216.90
34 30.Dec-18 Drammen X-Mas tourna Lucky Bowl D Standard 11 1296 6 216.00 34048 157 216.87
35 30.Dec-18 Drammen X-Mas tourna Lucky Bowl D Standard 1208 6 201.33 35256 163 216.29
36 30.Dec-18 Drammen X-Mas tourna Lucky Bowl D Standard 1158 6 193.00 36414 169 215.47
37 07.Jan-19 10. runde Mestern Larv Veteranliga 730 3 243.33 37144 172 215.95
38 12.Jan-19 1.div runde 7 Bowl it NBF menn 633 3 211.00 37777 175 215.87
39 13.Jan-19 1.div runde 7 Askøy Bowli NBF menn 617 3 205.67 38394 178 215.70
40 14.Jan-19 11. runde Mestern Larv Veteranliga 667 3 222.33 39061 181 215.81
41 20.Jan-19 EBT 3 31th Irish Ope Utenlands 1272 6 212.00 40333 187 215.68
42 20.Jan-19 EBT 3 31th Irish Ope Utenlands 1198 6 199.67 41531 193 215.19
43 20.Jan-19 EBT 3 31th Irish Ope Utenlands 1236 6 206.00 42767 199 214.91
44 20.Jan-19 EBT 3 31th Irish Ope Utenlands 1167 6 194.50 43934 205 214.31
45 20.Jan-19 EBT 3 31th Irish Ope Utenlands 873 4 218.25 44807 209 214.39
46 20.Jan-19 EBT 3 31th Irish Ope Utenlands 831 4 207.75 45638 213 214.26
47 20.Jan-19 EBT 3 31th Irish Ope Utenlands 435 2 217.50 46073 215 214.29
48 20.Jan-19 EBT 3 31th Irish Ope Utenlands 2 418 2 209.00 46491 217 214.24
49 27.Jan-19 Drammen Open 2019 Bowling 1 Dr Innledende 25 1288 6 214.67 47779 223 214.26
50 28.Jan-19 12. runde Mestern Larv Veteranliga 616 3 205.33 48395 226 214.14
51 03.Feb-19 1.div runde 8 Mestern Larv NBF menn 620 3 206.67 49015 229 214.04
52 03.Feb-19 1.div runde 8 Mestern Larv NBF menn 553 3 184.33 49568 232 213.66
53 04.Feb-19 13. runde Mestern Larv Veteranliga 619 3 206.33 50187 235 213.56
54 10.Feb-19 Skjærgårdsspillet Vallø Bowli PP-finale 6 1371 7 195.86 51558 242 213.05
55 10.Feb-19 Skjærgårdsspillet Vallø Bowli Standard 2 1801 8 225.13 53359 250 213.44
56 18.Feb-19 14. runde Mestern Larv Veteranliga 667 3 222.33 54026 253 213.54
57 23.Feb-19 1.div runde 9 Bowlinghalle NBF menn 470 3 156.67 54496 256 212.88
58 24.Feb-19 1.div runde 9 Mestern Larv NBF menn 672 3 224.00 55168 259 213.00
59 04.Mar-19 15. runde Mestern Larv Veteranliga 692 3 230.67 55860 262 213.21
60 09.Mar-19 1.div runde 10 Mestern Larv NBF menn 631 3 210.33 56491 265 213.17
61 11.Mar-19 16. runde Mestern Larv Veteranliga 573 3 191.00 57064 268 212.93
62 19.Mar-19 17. runde Mestern Larv Veteranliga 693 3 231.00 57757 271 213.13
63 23.Mar-19 Ringeriksmaraton 201 Hønefoss Bo Standard 2 5195 24 216.46 62952 295 213.40
64 24.Mar-19 Briskebyen Open Bowling 1 Ha Standard 67 1231 6 205.17 64183 301 213.23
65 24.Mar-19 Jarlsberg Open Vallø Bowli PP-Finale 2 1462 7 208.86 65645 308 213.13
66 24.Mar-19 Jarlsberg Open Vallø Bowli Standard 6 1323 6 220.50 66968 314 213.27
67 31.Mar-19 Stanghjørnet Cup 20 Mestern Larv PP finale 3 1433 7 204.71 68401 321 213.09
68 31.Mar-19 Stanghjørnet Cup 20 Mestern Larv Standard 1 1375 6 229.17 69776 327 213.38
69 07.Apr-19 1.div runde 12 Mestern Larv NBF menn 586 3 195.33 70362 330 213.22
70 22.Apr-19 Rolvsøy Open 2019 Kongsten Bow Innledende 10 1281 6 213.50 71643 336 213.22
71 22.Apr-19 Rolvsøy Open 2019 Kongsten Bow Innledende 1230 6 205.00 72873 342 213.08
72 22.Apr-19 Rolvsøy Open 2019 Kongsten Bow Innledende 1204 6 200.67 74077 348 212.86
  Totalt Hjemme Borte
Type Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnfall  Serier   Snitt  
Samlet 74077348212,86 26578122217,85 47499226210,17
Turnering 51879245211,75 984045218,67 42039200210,19
NBF menn 1112652213,96 631829217,86 480823209,04
Veteranliga 1107251217,10 1042048217,08 6523217,33
Hall20022003200420052006200720082009201020112012201320142015201620172018
Panorama Bowling217,67192,00221,33240,00
Pers Hotell222,00
Lucky Bowl Kongsberg219,85
Centrum Trondheim197,33198,00189,33216,00208,00219,67
Mestern Larvik182,64189,05187,36185,09194,55202,99204,47206,80213,41203,14210,81209,96213,46214,27202,47214,07217,85
Hønefoss Bowling194,71182,00222,08215,07220,56220,78210,95217,43
Bowling 1 Drammen188,17180,00188,00197,38204,69194,50204,71194,52214,75221,85218,46200,07227,97206,60210,04214,86
Vallø Bowling215,21208,22216,89208,78211,00212,75
Bowl it199,33225,33211,00
Kongsten Bowling219,93211,40207,95
Utenlands181,33205,38206,39
Askøy Bowling176,33205,67
Bowling 1 Hamar212,00215,00202,33239,00190,67190,33207,07218,10225,33205,17
Lucky Bowl Drammen195,80189,70219,95225,33207,87202,80209,75203,44
Lucky Bowl Veitvet181,12209,33186,65206,91212,50213,01197,43198,47187,85198,63212,48205,77207,09208,37209,55197,05201,19
Bowlinghallen Solør201,33183,00188,00156,67
Bowling 1 Vestkanten206,00210,33200,67198,00232,33231,67237,00
Bowling 1 Moss239,50199,62203,58226,33205,41
Bowlingsenteret Kongsving173,67204,33
Arendal Bowling177,33234,00194,33
Dora Bowling191,00197,00198,50205,21186,00208,33221,75172,67199,83177,67
Bowling 1 Heimdal198,50212,67217,73202,67188,67213,89
Down Town220,77220,88219,12193,12224,04209,64216,75226,00187,50
Bowling & Squash, Tromsø178,50221,00198,67182,00221,33207,00199,33157,33172,67
Hannevika Bowling201,00185,00212,33209,00203,33
TP Bowlingsenter199,00
Bowling 1 Gjøvik195,00227,17233,33
Metro Sandefjord200,12192,36190,44192,75193,86213,82201,09200,92200,02199,56196,25224,41
Sarpsborg Bowlingsenter204,31203,25
Sletterkulo Bowling205,67195,00
Åsnes188,33187,33187,67191,33186,00
Lucky Bowl Åsen194,20188,33206,67227,33234,00185,67
Bowlingen Orkla205,33
Sjøsenteret-Tønsberg194,97196,12192,12198,20207,76200,69233,33207,69225,47202,79
Svolvær Bowlingsenter188,33
Uregistrert198,73205,73196,75215,15
Evje Bowling195,00194,58211,67203,30
Lucky Bowl Lørenskog190,67205,33146,67213,00
Sheiken Bowling & Biljard183,28196,67213,33
Magic Bowling199,02196,41220,07204,00
Lille Paris201,81213,07197,29208,12199,00
Lucky Bowl Holmen208,00196,67
Levanger Bowling204,00
Steinkjer Bowling197,33
Bowling 1 Strømmen198,67
Stadion Bowling182,00189,33
Bergen - Sandsli159,33
Metro Egersund195,33
snitt