registrering for lisensnummer : for sesongen.

Roald Finstad

Spiller denne sesongen for Oslo BK i klasse C

Registreringer for sesongen 2021-2022

nr. Dato Turnering Hall Segment Plass Pinnefall Serier Snitt TPinnefall TSerier TSnitt
1 29.Aug-21 NM sgl/dbl Veteran Lucky Bowl V Standard 30 1058 6 176.33 1058 6 176.33
2 06.Sep-21 1. runde Lucky Bowl V Veteranliga 483 3 161.00 1541 9 171.22
3 07.Sep-21 Tirsdags cupen 1 Lucky Bowl V Standard 18 823 5 164.60 2364 14 168.86
4 13.Sep-21 2. runde Lucky Bowl V Veteranliga 419 2 209.50 2783 16 173.94
5 18.Sep-21 X-Ide liga runde 1 Bowlinghalle NBF menn 592 3 197.33 3375 19 177.63
6 19.Sep-21 X-Ide liga runde 1 Lucky Bowl V NBF menn 642 3 214.00 4017 22 182.59
7 21.Sep-21 Veitvet Dbl Tour Lucky Bowl V Standard 15 894 5 178.80 4911 27 181.89
8 22.Sep-21 Omgang 1 Lucky Bowl V Osloliga 706 4 176.50 5617 31 181.19
9 03.Oct-21 X-Ide liga runde 2 Lucky Bowl V NBF menn 0 0 0.00 5617 31 181.19
10 03.Oct-21 X-Ide liga runde 2 Lucky Bowl V NBF menn 341 2 170.50 5958 33 180.55
11 06.Oct-21 Omgang 2 Lucky Bowl L Osloliga 688 4 172.00 6646 37 179.62
12 11.Oct-21 5. runde Lucky Bowl V Veteranliga 531 3 177.00 7177 40 179.43
13 19.Oct-21 Veitvet Dbl Tour Lucky Bowl V Standard 10 965 5 193.00 8142 45 180.93
14 24.Oct-21 NM klubblag Veteran Dora Bowling Innledende 6 653 3 217.67 8795 48 183.23
15 24.Oct-21 NM klubblag Veteran Dora Bowling Semi 33 548 3 182.67 9343 51 183.20
16 08.Nov-21 7. runde Lucky Bowl V Veteranliga 448 3 149.33 9791 54 181.31
17 10.Nov-21 Omgang 4 Lucky Bowl V Osloliga 733 4 183.25 10524 58 181.45
18 14.Nov-21 Høstmester`n 2021 Lucky Bowl V Standard 21 1396 8 174.50 11920 66 180.61
19 15.Nov-21 8. runde Lucky Bowl V Veteranliga 625 3 208.33 12545 69 181.81
20 16.Nov-21 Veitvet Dbl Tour Lucky Bowl V Standard 10 910 5 182.00 13455 74 181.82
21 28.Nov-21 3.div Øst 1 Avd A Lucky Bowl V NBF menn 763 4 190.75 14218 78 182.28
22 28.Nov-21 3.div Øst 1 Avd A Lucky Bowl V NBF menn 378 2 189.00 14596 80 182.45
  Totalt Hjemme Borte
Type Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnfall  Serier   Snitt  
Samlet 1459680182,45 1211567180,82 248113190,85
Turnering 724740181,18 604634177,82 12016200,17
NBF menn 271614194,00 212411193,09 5923197,33
Veteranliga 250614179,00 250614179,00 000,00
Osloliga 212712177,25 14398179,88 6884172,00
Hall20022003200420052006200720082009201020112012201320142015201620172018201920202021
Dora Bowling205,67196,75190,50155,00188,38179,91200,17
Bowlinghallen Solør180,00184,67168,78197,33
Lucky Bowl Veitvet195,87192,63186,99189,61189,07193,24189,84190,54191,24189,33191,43192,05186,70189,62187,67191,97192,47190,27187,88180,82
Lucky Bowl Lørenskog182,06189,88199,75197,19182,38188,68197,19197,00181,06175,42191,00192,25188,50180,75188,38172,00
Sarpsborg Bowlingsenter191,33197,00197,00184,43
Bowling 1 Hamar186,33191,33197,58197,00196,40181,00195,00184,43201,27208,17191,00206,92
Sandvika Bowling190,50194,00
Bowling 1 Drammen195,38176,43182,17175,50190,76185,18202,00176,73177,00189,00
Bowling 1 Strømmen191,21181,33183,06180,33185,38166,17198,06194,19184,08178,50192,75186,12190,00183,50211,25199,75186,42
Bowlingsenteret Kongsving199,00216,75201,25172,50
Bowling 1 Gjøvik190,67221,67186,88202,50
Bowling 1 Heimdal174,67197,58195,25180,17187,50
Down Town177,00
Lucky Bowl Drammen150,00175,00
Utenlands202,17185,11186,91190,10180,25188,00185,25204,62191,10189,17191,83179,83172,08181,42169,17
Karla`s Bowling216,00
Lucky Bowl Kongsberg205,00181,000,00167,000,00195,00
Lucky Bowl Holmen182,33178,33194,36197,29192,17186,62185,43190,83201,58191,12185,40192,17174,25180,38186,67172,75
Hønefoss Bowling185,00212,27195,00189,00188,50172,17
Kongsten Bowling161,00160,00158,67
Bowl it0,000,00
Tromsø Bowling & Biljard194,33187,00190,67191,17220,25201,00168,67
Arctic Bowling179,50195,50
Aspmyra Bowling176,00189,33191,00192,62
TP Bowlingsenter174,00158,33
Metro Sandefjord189,00186,33197,67208,67182,00156,33
Lillestrøm Bowlingsenter188,67184,33194,75
Bardu Bowling166,50
Orkland Bowling192,33200,33
Panorama Bowling178,33193,00
Rabalder187,50
Levanger Bowling183,00
Bowling 1 Moss176,75182,92204,00
Sheiken Bowling & Biljard203,67158,00200,00
Sjøsenteret-Tønsberg214,75194,45193,29
Lucky Bowl Åsen157,00192,33168,00181,67178,33166,92
Pers Hotell0,00
Bergen - Sandsli179,50189,00161,000,00
Åsnes173,67179,00200,00
GSK Bowling170,33196,00
Bowling 1 Elverum189,00182,62178,33
Mestern Skreppestadveien169,91169,17171,67196,20
Evje Bowling189,50
Arendal Bowling170,00183,00146,00
Uregistrert196,72205,50197,30
Lille Paris208,32205,44194,65199,33191,04
Hannevika Bowling181,00
Førtito Bar & Bowling200,00
Drammen Bowling202,50178,25
Stadion Bowling154,50
Bowlinghallen.no-Stjørdal191,33
Metro Skøyen190,67
snitt