Resultater fra Triosmesterskap


Finale - F

Plass Lisens Navn Klubb Klasse Score Ser Snitt Rank Endring rank
124049Anne BjørlykkeFyllingen BCC2031203,001381,091,51
214454Janne MonsenAskøy BKB1711171,001731,19-0,31
322005Stine Helene PalmèrFyllingen BCC-U231571157,001553,48-0,15
41040Grethe JohnsenFyllingen BCD-P1421142,001312,870,35
524401Torill TvedtAskøy BKB1341134,001623,80-0,69
614627Randi HansenAskøy BKC-P1201120,001535,66-0,72

Finale - M

Plass Lisens Navn Klubb Klasse Score Ser Snitt Rank Endring rank
125104Jon Ingi RagnarssonCross BKB-U232781278,001805,842,26
212101Jan GabrielsenVepsaA1961196,001845,991,16
313742Sigbjørn SkjævelandCross BKB1861186,001758,070,80
412794Geir OmdalVepsaB1621162,001677,230,53
512204Terje BergeVepsaA1381138,001803,84-4,01
624894Arnar David JonssonCross BKB-Jr1361136,001858,79-0,74

Innledende - F

Plass Lisens Navn Klubb Klasse Score Ser Snitt Rank Endring rank
114454Janne MonsenAskøy BKB10796179,831731,192,10
224401Torill TvedtAskøy BKB10566176,001623,800,88
322005Stine Helene PalmèrFyllingen BCC-U2310396173,171553,480,98
414627Randi HansenAskøy BKC-P10166169,331535,660,27
524216Bodhild EngebretsenFyllingen BCD9886164,671400,18-1,72
61040Grethe JohnsenFyllingen BCD-P5264131,501312,87-0,92
724049Anne BjørlykkeFyllingen BCC3913130,331381,09-1,61

Innledende - M

Plass Lisens Navn Klubb Klasse Score Ser Snitt Rank Endring rank
125104Jon Ingi RagnarssonCross BKB-U2313576226,171805,8415,57
224894Arnar David JonssonCross BKB-Jr12526208,671858,794,84
321610Jon Ståle Meland SellægMascot BKB-U2312246204,001861,443,14
414481Stefan PalmèrMascot BKA12066201,002164,22-1,44
512204Terje BergeVepsaA12016200,171803,847,96
613254Alf NorlandStavanger BKC11976199,501447,0523,12
712101Jan GabrielsenVepsaA11876197,831845,991,98
812261Jørn Rune HagenVepsaE11746195,671289,3223,12
913490Knut LønnumCross BKB-P11706195,001767,761,38
1012028Bernt BreistølVepsaB11376189,501782,670,13
1114038Arvid SandalHaugesund BKB-P11286188,001690,741,60
1213313Arve SørensenHaugesund BKB11186186,331741,76-0,01
1314599Bjarte LygreMascot BKA11096184,831976,94-4,63
1412103Kjetil HagenVepsaC11096184,831663,91-1,41
1513742Sigbjørn SkjævelandCross BKB10806180,001758,07-5,09
1614607Theodor HallandMascot BKB10786179,671636,61-10,03
1720052Half LampeHaugesund BKB10736178,831622,12-1,30
1825068Ove KarlsenStavanger BKD10676177,831366,426,43
1925041Sindre Tytingvåg Stavanger BKD-U2310646177,331432,752,13
2012794Geir OmdalVepsaB10636177,171677,23-8,03
2113424Osmund BirkelandHaugesund BKC10636177,171382,76-0,16
223291Per Reidar KarlsenCross BKB-P10516175,171807,51-7,32
2313052Bjørn JohansenCross BKB-P10486174,671654,46-7,18
2421602Raymond TakleMascot BKA10386173,001881,74-16,24
2523620Bård HorgenMascot BKB10316171,831709,45-7,64
2625110John SkarholmHaugesund BKB9566159,331591,51-6,08
2725317Bjørnar Wannberg SkarholmHaugesund BKD-U238536142,171329,88-14,82

Mellomspill - F

Plass Lisens Navn Klubb Klasse Score Ser Snitt Rank Endring rank
114454Janne MonsenAskøy BKB5933197,671731,191,48
222005Stine Helene PalmèrFyllingen BCC-U235843194,671553,481,71
314627Randi HansenAskøy BKC-P5143171,331535,660,52
424049Anne BjørlykkeFyllingen BCC1691169,001381,090,93
524401Torill TvedtAskøy BKB4843161,331623,80-0,35
624216Bodhild EngebretsenFyllingen BCD3002150,001400,18-2,47
71040Grethe JohnsenFyllingen BCD-P4313143,671312,87-1,81

Mellomspill - M

Plass Lisens Navn Klubb Klasse Score Ser Snitt Rank Endring rank
114481Stefan PalmèrMascot BKA6963232,002164,220,94
225104Jon Ingi RagnarssonCross BKB-U236853228,331805,846,27
314599Bjarte LygreMascot BKA6693223,001976,941,09
412103Kjetil HagenVepsaC6043201,331663,917,24
524894Arnar David JonssonCross BKB-Jr5983199,331858,791,13
613742Sigbjørn SkjævelandCross BKB5843194,671758,071,70
712101Jan GabrielsenVepsaA5823194,001845,99-2,27
812028Bernt BreistølVepsaB5633187,671782,67-1,57
921610Jon Ståle Meland SellægMascot BKB-U235573185,671861,44-0,81
1012204Terje BergeVepsaA5483182,671803,84-10,44
1112794Geir OmdalVepsaB5333177,671677,23-1,85
1212261Jørn Rune HagenVepsaE4763158,671289,32-1,42

Semifinale - F

Plass Lisens Navn Klubb Klasse Score Ser Snitt Rank Endring rank
122005Stine Helene PalmèrFyllingen BCC-U231941194,001553,481,40
224401Torill TvedtAskøy BKB1801180,001623,800,28
324049Anne BjørlykkeFyllingen BCC1711171,001381,090,84
414454Janne MonsenAskøy BKB1561156,001731,19-1,39
514627Randi HansenAskøy BKC-P1531153,001535,66-0,19
61040Grethe JohnsenFyllingen BCD-P1151115,001312,87-0,94

Semifinale - M 1

Plass Lisens Navn Klubb Klasse Score Ser Snitt Rank Endring rank
124894Arnar David JonssonCross BKB-Jr2091209,001858,790,70
212103Kjetil HagenVepsaC1961196,001663,911,87
313742Sigbjørn SkjævelandCross BKB1951195,001758,070,26
425104Jon Ingi RagnarssonCross BKB-U231791179,001805,84-1,01
512261Jørn Rune HagenVepsaE1711171,001289,320,77
612028Bernt BreistølVepsaB1251125,001782,67-2,59

Semifinale - M 2

Plass Lisens Navn Klubb Klasse Score Ser Snitt Rank Endring rank
112101Jan GabrielsenVepsaA2251225,001845,991,94
212204Terje BergeVepsaA2071207,001803,841,63
314481Stefan PalmèrMascot BKA1961196,002164,22-0,96
412794Geir OmdalVepsaB1871187,001677,23-0,14
521610Jon Ståle Meland SellægMascot BKB-U231851185,001861,44-1,03
614599Bjarte LygreMascot BKA1781178,001976,94-1,45