Resultater fra NM sgl/dbl Ungdom


Innledende - Gutt U-21

Plass Lisens Navn Klubb Klasse Score Ser Snitt Rank Endring rank
125209Georg Skryten Cross BKA-U2313586226,331965,125,67
224449Alexander BeckSolør BKA-U2312696211,502081,872,09
326795Henrik SvartholtSolør BKB-Jr12036200,501755,996,49
426197Max ØstberghRana BKA-U2311636193,831923,405,90
525506Thomas Talgø OlsenCross BKB-U2311616193,501615,6811,91
626267Andreas Engan AasTrondheim BKB-Jr11606193,331809,994,28
723545Jonas DammenTrondheim BKA-U2311436190,502166,27-0,18
826183Anders JohansenMunken BKB-Jr11326188,671900,821,41
923547Jørgen MathiesenSolør BKA-U2311066184,331986,59-0,01
1025124Thomas Hodel-Olsen ØrevikÅsane BKC-Jr11046184,001536,706,09
1126664Gaute Skar-HovdeMolde BKA-Jr10966182,671886,47-0,01
1226378Gaute Øye MelstveitKvam BKB-Jr10686178,001700,642,79
1325787Sander Kastås-LindstadMunken BKB-Jr10636177,171762,82-0,01
1426919Mathias Danielsen OttingMolde BKC-Jr10376172,831467,105,94
1525224Marius OlsenSolør BKC-Jr10356172,501526,084,83
1624215Thomas Økland HinnaCross BKB-U2310136168,831744,42-8,81
1725417Sondre Talgø OlsenDrammen Tigers BKB-Jr9966166,001778,98-1,88
1825902Brage NeseÅsane BKC-U239806163,331433,204,73
1925760Eirik Bjørnstad SkoglundMunken BKB-U239786163,001769,51-11,13
2026496Sander BendenGrenland BKC-U239626160,331429,89-1,48
2126574Viktor Brentebråten MortensenOslo BKB-U239406156,671827,26-2,71
2227350Håvard M. FosnesSølvkula BKD-U239286154,671289,89-0,01
2325937Kristoffer Berg NilsenDrammen Tigers BKD-Jr9246154,001297,082,25
2426961Henrik Nordang LarsenSarpsborg BKB-Jr8716145,171555,51-5,38
2526778Lars HerstadhagenSolør BKC-Jr8606143,331498,41-2,52
2627045Sindre SaastadVarna BKC-U238586143,001370,65-8,95
2725882Tobias Fransson-LarønningenGrenland BKC-Jr8416140,171445,99-2,47
2826938Kristian Joboten DahlOrkla BKE-Jr8096134,831239,29-10,30
2926336Petter HansenGrenland BKD-Jr7566126,001288,57-9,94

Innledende - Gutt U-26

Plass Lisens Navn Klubb Klasse Score Ser Snitt Rank Endring rank
124019Ronny E. LygreCross BKA12456207,501953,862,00
222385Arvid EspenTrondheim BKA12216203,502103,460,84
324758Adrian KindervaagCross BKA11486191,332045,580,41
424195Ruben Hansen SælenStord BKA11046184,001926,930,31
522778Stian HoffTrondheim BKA10546175,671980,36-1,12
624881Sindre Eike KarlsenCross BKA-U239916165,171877,18-0,35
725247Ådne EkrheimCross BKC9806163,331371,705,72
826440Daniel RøssumRingerike BKD-U239536158,831338,023,63
926293Reimon LøvsjøGrenland BKC-U238756145,831476,39-3,08
1024627Preben Hodel-Olsen ØrevikÅsane BKC-U238306138,331459,72-0,55
1126125Kristian HansenGrenland BKD-U237876131,171285,61-4,61
1227220Henning Johan HenriksenRingerike BKE7126118,671239,78-3,19

Innledende - Jente U-21

Plass Lisens Navn Klubb Klasse Score Ser Snitt Rank Endring rank
125696Vilde HillestadMolde BKC-U2310116168,501478,145,09
225089Jenny MathiesenSolør BKB-Jr9776162,831682,561,08
325767Hanne Buran SpetsTrondheim BKB-U239686161,331591,371,24
426167Nora KjellåsSolør BKB-U239556159,171663,02-0,57
526166Andrea KvernhusløkkenSolør BKB-U239436157,171566,00-0,01
626558Sanne ØrdalOslo BKC-Jr9116151,831370,37-0,01
726957Ingvild Engan AasOrkla BKD-Jr6566109,331245,76-2,38
826952Mia Linnea Waldahl LillegjæreOrkla BKD-Jr587697,831284,57-5,13

Innledende - Jente U-26

Plass Lisens Navn Klubb Klasse Score Ser Snitt Rank Endring rank
123514Ronja Mørch PetersenTrondheim BKE10746179,001241,162,47
222377Andrea Eliassen HansenArctic Strike BKA10476174,501958,27-0,35
322367Line Berg AlmestrandTrondheim BKC9856164,171634,44-2,12

RR-Finale - Gutt U-21

Plass Lisens Navn Klubb Klasse Score Ser Snitt Rank Endring rank
123545Jonas DammenTrondheim BKA-U2311405228,002166,270,49
225209Georg Skryten Cross BKA-U239655193,001965,12-0,56
324449Alexander BeckSolør BKA-U239835196,602081,87-0,07
426795Henrik SvartholtSolør BKB-Jr10275205,401755,991,72
526183Anders JohansenMunken BKB-Jr9435188,601900,82-0,52
626378Gaute Øye MelstveitKvam BKB-Jr8795175,801700,64-1,05

RR-Finale - Gutt U-26

Plass Lisens Navn Klubb Klasse Score Ser Snitt Rank Endring rank
124019Ronny E. LygreCross BKA12326205,331953,860,85
222385Arvid EspenTrondheim BKA13276221,172103,461,35
324195Ruben Hansen SælenStord BKA11856197,501926,93-1,96
424758Adrian KindervaagCross BKA12226203,672045,58-0,24

RR-Finale - Jente U-21

Plass Lisens Navn Klubb Klasse Score Ser Snitt Rank Endring rank
125089Jenny MathiesenSolør BKB-Jr10566176,001682,56-0,31
225696Vilde HillestadMolde BKC-U2310856180,831478,142,14
325767Hanne Buran SpetsTrondheim BKB-U239836163,831591,37-1,86
426558Sanne ØrdalOslo BKC-Jr10026167,001370,370,03

Semifinale - Gutt U-21

Plass Lisens Navn Klubb Klasse Score Ser Snitt Rank Endring rank
126378Gaute Øye MelstveitKvam BKB-Jr12216203,501700,647,84
225209Georg Skryten Cross BKA-U2312106201,671965,122,42
323545Jonas DammenTrondheim BKA-U2312066201,002166,27-0,11
426183Anders JohansenMunken BKB-Jr11906198,331900,821,00
524449Alexander BeckSolør BKA-U2311796196,502081,87-0,54
625124Thomas Hodel-Olsen ØrevikÅsane BKC-Jr11396189,831536,702,23
726795Henrik SvartholtSolør BKB-Jr11396189,831755,990,85
826197Max ØstberghRana BKA-U2310986183,001923,40-4,98
923547Jørgen MathiesenSolør BKA-U2310606176,671986,59-1,88
1026267Andreas Engan AasTrondheim BKB-Jr10516175,171809,99-1,90
1126664Gaute Skar-HovdeMolde BKA-Jr10216170,171886,47-2,34
1225506Thomas Talgø OlsenCross BKB-U239256154,171615,68-2,59

Semifinale - Gutt U-26

Plass Lisens Navn Klubb Klasse Score Ser Snitt Rank Endring rank
124019Ronny E. LygreCross BKA13256220,831953,861,76
224195Ruben Hansen SælenStord BKA12356205,831926,932,88
322385Arvid EspenTrondheim BKA11706195,002103,46-0,39
422778Stian HoffTrondheim BKA11346189,001980,36-0,52
524758Adrian KindervaagCross BKA10986183,002045,58-1,25
624881Sindre Eike KarlsenCross BKA-U239486158,001877,18-0,85
725247Ådne EkrheimCross BKC9076151,171371,70-1,64

Semifinale - Jente U-21

Plass Lisens Navn Klubb Klasse Score Ser Snitt Rank Endring rank
125089Jenny MathiesenSolør BKB-Jr10796179,831682,560,98
225767Hanne Buran SpetsTrondheim BKB-U2310376172,831591,371,34
326558Sanne ØrdalOslo BKC-Jr10116168,501370,371,84
425696Vilde HillestadMolde BKC-U239616160,171478,140,31
526166Andrea KvernhusløkkenSolør BKB-U239566159,331566,00-0,69
626167Nora KjellåsSolør BKB-U239456157,501663,02-3,78

Semifinale - Jente U-26

Plass Lisens Navn Klubb Klasse Score Ser Snitt Rank Endring rank
122367Line Berg AlmestrandTrondheim BKC11066184,331634,441,80
222377Andrea Eliassen HansenArctic Strike BKA10696178,171958,27-1,02
323514Ronja Mørch PetersenTrondheim BKE9916165,171241,16-0,78

Stegfinale 1 - Jente U-26

Plass Lisens Navn Klubb Klasse Score Ser Snitt Rank Endring rank
122367Line Berg AlmestrandTrondheim BKC1821182,001634,440,14
223514Ronja Mørch PetersenTrondheim BKE1491149,001241,16-0,14

Stegfinale 2 - Jente U-26

Plass Lisens Navn Klubb Klasse Score Ser Snitt Rank Endring rank
122367Line Berg AlmestrandTrondheim BKC3792189,501634,440,97
222377Andrea Eliassen HansenArctic Strike BKA3542177,001958,27-0,97