Resultater fra NM sgl/dbl Junior 2019


Innledende - Eldre Gutt

Plass Lisens Navn Klubb Klasse Score Ser Snitt Rank Endring rank
123545Jonas DammenSolør BKA-Jr12266204,332147,08-0,01
226056Thomas NilsenAskøy BKB-Jr11666194,331799,314,90
325074Mikkel B. BerntsenBekkelaget BKE-Jr11416190,171185,5616,61
426146Vetle VålbekkenSolør BKB-Jr11286188,001796,932,88
526119Jonas KarlstadSolør BKB-Jr11186186,331776,45-0,01
626574Viktor Brentebråten MortensenSofiemyr BKB-Jr11056184,171715,55-0,01
725760Eirik Bjørnstad SkoglundSolør BKB-Jr10806180,001768,41-0,01
825902Brage NeseAskøy BKD-Jr10116168,501298,7111,68
925469Casper BrochmannCross BKB-Jr9686161,331652,75-0,01
1025691Jørgen HillestadStord BKB-Jr9676161,171747,89-0,50
1125506Thomas Talgø OlsenCross BKC-Jr9586159,671391,628,22
1224615Joachim Larsen EinarsrudSolør BKB-Jr9456157,501666,66-0,47
1326305Sigve Sandlie HoltetSolør BKE-Jr9246154,001155,4716,52
1425480Johannes BottenHaugesund BKC-Jr9236153,831395,453,45
1525513Martin LarsenCross BKC-Jr9156152,501371,023,27
1626908Sander Nilssen Ligaard Harstad BKC-Jr9086151,331381,76-0,01
1726865Fredrik Myrvang ØdegårdLarvik BKC-Jr8866147,671427,75-2,15
1826496Sander BendenGrenland BKC-Jr8846147,331453,05-4,25
1926451Halvar Hagen NilsenBlue StrikeB-Jr8816146,831643,42-1,48
2026503Robin KravSolør BKE-Jr8686144,671199,54-2,87
2127009Adrian Fallhei TronesRana BKD-Jr8626143,671335,56-13,39
2226638Ludvig Baumann KarlsenGokstad BKE-Jr8436140,501213,86-4,26
2326702René Andersen TronerudRingerike BKE-Jr8366139,331170,17-8,47
2426089Magnus Sandvik JakobsenGokstad BKE-Jr8336138,831215,44-11,88
2527007Jonas K GuttormsenRana BKC-Jr8266137,671452,17-14,10
2626742Sebastian JohnsenTrondheim BKE-Jr7376122,831234,15-14,10

Innledende - Eldre Jent

Plass Lisens Navn Klubb Klasse Score Ser Snitt Rank Endring rank
124794Sofia HultstedtNarvik BKB-Jr11406190,001627,991,82
225696Vilde HillestadHaugesund BKC-Jr10886181,331453,001,62
326167Nora KjellåsSolør BKB-Jr10846180,671641,17-0,01
426166Andrea KvernhusløkkenSolør BKC-Jr10206170,001522,86-0,01
525767Hanne Buran SpetsTrondheim BKC-Jr9256154,171490,57-0,32
626266Sofia ArenasGrenland BKD-Jr6176102,831279,02-3,28

Innledende - Yngre Gutt

Plass Lisens Navn Klubb Klasse Score Ser Snitt Rank Endring rank
125787Sander Kastås-LindstadMunken BKB-Jr11076184,501607,185,88
226664Gaute Skar-HovdeHaram BKB-Jr10936182,171618,566,93
326267Andreas Engan AasTrondheim BKB-Jr10806180,001730,19-0,01
425417Sondre Talgø OlsenCross BKB-Jr10436173,831648,14-0,01
526183Anders JohansenMunken BKB-Jr10406173,331647,82-0,01
626795Henrik SvartholtSolør BKC-Jr10376172,831460,608,57
724263Jonas BøhaugenFossen BKB-Jr10266171,001748,27-0,01
826378Gaute Øye MelstveitKvam BKC-Jr9516158,501484,737,26
925986Joachim HinnaCross BKC-Jr9456157,501432,056,21
1025124Thomas Hodel-Olsen ØrevikÅsane BKE-Jr9356155,831233,299,70
1126591Jonas SølandGokstad BKD-Jr9246154,001275,5015,35
1225882Tobias Fransson-LarønningenGrenland BKC-Jr9136152,171352,975,89
1326147William VålbekkenSolør BKC-Jr9066151,001478,75-0,01
1426736Adrian GarderJarlsberg BKC-Jr9016150,171418,88-0,01
1525224Marius OlsenSolør BKC-Jr8956149,171430,58-0,01
1625977Bamo Kalik HamidGokstad BKE-Jr8066134,331180,5910,39
1725883Mathias BallestadGrenland BKE-Jr7976132,831238,20-0,01
1826961Henrik Nordang LarsenSarpsborg BKD-Jr7786129,671285,79-13,27
1926336Petter HansenGrenland BKE-Jr7656127,501235,32-1,19
2025976Namo Kalik HamidGokstad BKD-Jr7626127,001295,04-4,97
2126833Christoffer Johnerud SchauRingerike BKE-Jr7506125,001196,74-1,70
2226571Edvin Martinsen BrynhildsenGrenland BKE-Jr7366122,671215,60-13,27
2326399Jonas Erlandsen LønningRingerike BKE-Jr7356122,501228,02-13,27
2426973Eirik Schau MikkelsenGokstad BKE-Jr6786113,001233,59-13,27
2527042Jan Willy RønningenGrenland BKD-Jr6506108,331246,78-13,27
2626947Simon Kallevik RøssehaugHaugesund BKD-Jr6496108,171293,80-13,27
2726920Benjamin JohnsenTrondheim BKD-Jr577696,171260,98-13,27

Innledende - Yngre Jent

Plass Lisens Navn Klubb Klasse Score Ser Snitt Rank Endring rank
125089Jenny MathiesenSolør BKB-Jr10446174,001604,770,69
226558Sanne ØrdalSofiemyr BKD-Jr8476141,171281,742,67
326565Vivill Sandlie HoltetSolør BKE-Jr6626110,331161,312,06
426207Rebecca LarsenCross BKD-Jr589698,171303,92-2,71
527047Mette Karoline RandenRingerike BKE-Jr467677,831153,19-2,71

PP-finale - Eldre Gutt

Plass Lisens Navn Klubb Klasse Score Ser Snitt Rank Endring rank
123545Jonas DammenSolør BKA-Jr10185203,602147,080,09
226056Thomas NilsenAskøy BKB-Jr9995199,801799,310,98
325760Eirik Bjørnstad SkoglundSolør BKB-Jr9405188,001768,41-0,31
426146Vetle VålbekkenSolør BKB-Jr9965199,201796,930,10
526574Viktor Brentebråten MortensenSofiemyr BKB-Jr9065181,201715,55-0,51
625074Mikkel B. BerntsenBekkelaget BKE-Jr8395167,801185,56-0,35

PP-finale - Eldre Jent

Plass Lisens Navn Klubb Klasse Score Ser Snitt Rank Endring rank
124794Sofia HultstedtNarvik BKB-Jr8425168,401627,99-0,01
225696Vilde HillestadHaugesund BKC-Jr8605172,001453,002,28
326166Andrea KvernhusløkkenSolør BKC-Jr8455169,001522,861,09
426167Nora KjellåsSolør BKB-Jr7835156,601641,17-0,73
525767Hanne Buran SpetsTrondheim BKC-Jr8035160,601490,57-0,01
626266Sofia ArenasGrenland BKD-Jr5865117,201279,02-3,10

PP-finale - Yngre Gutt

Plass Lisens Navn Klubb Klasse Score Ser Snitt Rank Endring rank
126664Gaute Skar-HovdeHaram BKB-Jr9755195,001618,560,94
226267Andreas Engan AasTrondheim BKB-Jr9865197,201730,190,67
326795Henrik SvartholtSolør BKC-Jr9405188,001460,600,47
426183Anders JohansenMunken BKB-Jr9675193,401647,820,07
525787Sander Kastås-LindstadMunken BKB-Jr8635172,601607,18-0,67
624263Jonas BøhaugenFossen BKB-Jr8035160,601748,27-1,48

PP-finale - Yngre Jent

Plass Lisens Navn Klubb Klasse Score Ser Snitt Rank Endring rank
125089Jenny MathiesenSolør BKB-Jr8815176,201604,77-0,01
226558Sanne ØrdalSofiemyr BKD-Jr7095141,801281,743,05
326565Vivill Sandlie HoltetSolør BKE-Jr5755115,001161,31-0,77
426207Rebecca LarsenCross BKD-Jr6145122,801303,92-1,40
527047Mette Karoline RandenRingerike BKE-Jr413582,601153,19-2,12

Semifinale - Eldre Gutt

Plass Lisens Navn Klubb Klasse Score Ser Snitt Rank Endring rank
123545Jonas DammenSolør BKA-Jr12216203,502147,080,34
225760Eirik Bjørnstad SkoglundSolør BKB-Jr11926198,671768,411,75
326056Thomas NilsenAskøy BKB-Jr11436190,501799,311,79
426574Viktor Brentebråten MortensenSofiemyr BKB-Jr11256187,501715,550,97
525469Casper BrochmannCross BKB-Jr10646177,331652,751,75
626146Vetle VålbekkenSolør BKB-Jr10636177,171796,93-0,56
725506Thomas Talgø OlsenCross BKC-Jr10326172,001391,624,79
826119Jonas KarlstadSolør BKB-Jr10026167,001776,45-1,60
925074Mikkel B. BerntsenBekkelaget BKE-Jr9906165,001185,564,84
1025691Jørgen HillestadStord BKB-Jr9686161,331747,89-2,98
1124615Joachim Larsen EinarsrudSolør BKB-Jr9626160,331666,66-2,73
1226305Sigve Sandlie HoltetSolør BKE-Jr8896148,171155,470,57
1325902Brage NeseAskøy BKD-Jr8806146,671298,71-1,52
1425480Johannes BottenHaugesund BKC-Jr8636143,831395,45-7,39

Semifinale - Eldre Jent

Plass Lisens Navn Klubb Klasse Score Ser Snitt Rank Endring rank
124794Sofia HultstedtNarvik BKB-Jr11016183,501627,991,82
225696Vilde HillestadHaugesund BKC-Jr10346172,331453,001,62
326167Nora KjellåsSolør BKB-Jr9946165,671641,17-0,01
426166Andrea KvernhusløkkenSolør BKC-Jr9846164,001522,86-0,01
525767Hanne Buran SpetsTrondheim BKC-Jr9756162,501490,57-0,32
626266Sofia ArenasGrenland BKD-Jr6546109,001279,02-3,28

Semifinale - Yngre Gutt

Plass Lisens Navn Klubb Klasse Score Ser Snitt Rank Endring rank
126795Henrik SvartholtSolør BKC-Jr11676194,501460,607,05
226267Andreas Engan AasTrondheim BKB-Jr11196186,501730,191,49
326664Gaute Skar-HovdeHaram BKB-Jr11076184,501618,562,46
424263Jonas BøhaugenFossen BKB-Jr10886181,331748,27-0,01
526147William VålbekkenSolør BKC-Jr10856180,831478,753,23
625787Sander Kastås-LindstadMunken BKB-Jr10486174,671607,18-0,01
726378Gaute Øye MelstveitKvam BKC-Jr10406173,331484,731,63
826183Anders JohansenMunken BKB-Jr10296171,501647,82-1,15
925417Sondre Talgø OlsenCross BKB-Jr10206170,001648,14-2,00
1025882Tobias Fransson-LarønningenGrenland BKC-Jr9906165,001352,970,94
1125224Marius OlsenSolør BKC-Jr9096151,501430,58-0,82
1226736Adrian GarderJarlsberg BKC-Jr8936148,831418,88-2,77
1325124Thomas Hodel-Olsen ØrevikÅsane BKE-Jr8806146,671233,29-0,01
1425986Joachim HinnaCross BKC-Jr8506141,671432,05-2,69
1526591Jonas SølandGokstad BKD-Jr7706128,331275,50-8,48

Semifinale - Yngre Jent

Plass Lisens Navn Klubb Klasse Score Ser Snitt Rank Endring rank
125089Jenny MathiesenSolør BKB-Jr10176169,501604,77-0,01
226558Sanne ØrdalSofiemyr BKD-Jr9396156,501281,743,28
326207Rebecca LarsenCross BKD-Jr6966116,001303,92-1,58
426565Vivill Sandlie HoltetSolør BKE-Jr6496108,171161,31-0,90
527047Mette Karoline RandenRingerike BKE-Jr6136102,171153,19-2,10