Norges Bowlingforbunds komitéer og utvalg

I tillegg til styre og administrasjon består NBF av både oppnevnte og tingvalgte komitéer.

Sanksjonsutvalg

Tittel Navn e-Post Telefon
Leder Osmund Birkeland osmund.birkeland@barilla.com 91785834
Medlem Thor Morten Bjørge tmb@multicase.no 99002460
Medlem Janne Monsen janne368@gmail.com 48261331
Varamedlem Grethe Andersen Grethe.Andersen@ski.kommune.no 90540951
Varamedlem Terje Vestby Andresen terje.andresen@no.abb.com 90520311

Ankeutvalg

Tittel Navn e-Post Telefon
Leder Inge Sneberg bluestrikebk@gmail.com 91710155
Medlem Didrik Vatne did30@hotmail.com 41007909
Medlem Roshild Jensen roshildj@infotek.no 40240998
Medlem Lillian Larsen lillibow@live.no 41521726
Medlem Tommy Pedersen tpbowlingsenter@gmail.com 91683933
Varamedlem Christin Andersen Löfman chris.fos@hotmail.com 48029687
Varamedlem Olav J. Olsen olav.olsen@frognerbk.no 91148405

Kontrollkomitéen

Tittel Navn e-Post Telefon
Leder Mathias Lauritzen mathlau1993@gmail.com 96227444
Medlem Tore Anderssen tore@buskerudinjeksjon.no 92017979
Medlem Reidun Sandal sandy@zell.no 97094510
Varamedlem Hilde Heikkilæ heh970@hotmail.com 91333263
Varamedlem Half Lampe dimlight@haugnett.no 99734929

Lovkomitéen

Tittel Navn e-Post Telefon
Leder Ingrid S Hansen ingrhans@gmail.com 97714576
Medlem Vidar Rise vidar.rise@gmail.com 41853308
Medlem Eivind Vermøy Vermei@hotmail.com 48000625
Varamedlem Egil Toftaker etoftake@online.no 90179270

Valgkomitéen

Tittel Navn e-Post Telefon
Leder Grethe Barbro Bergersen gre-oeve@online.no 99096521
Medlem Håkon Kofstad kofstad@lofotkraft.net 95736577
Medlem Knut Atle Skoglund knut.atle.skoglund@brednett.no 90657499
Varamedlem Monica Lislien monica.lislien@gmail.com 98815092

Seriekomitéen

Tittel Navn e-Post Telefon
Leder Per Kaare Halvorsen per.bmw@online.no 94980506
Medlem Ingar Gabrielsen ingar_gabrielsen@hotmail.com 97199286
Medlem Kirsti Rørvik kirsti@snekkernbuvika.no 93085053

Teknisk komité

Tittel Navn e-Post Telefon
Leder Rolf Gunnar Bøe rolf.gunnar.boe@bowling.no 90969700
Vara Rune Dybesland rune.dybesland@teknoinvest.no 90891723

Ungdomsutvalg

Tittel Navn e-Post Telefon
Leder Åse Jacobsen aase_jacobsen14@hotmail.com 95215586
Medlem Andreas Lyngra Faanes andreas.faanes@gmail.com 92431081
Medlem Andrea E. Hansen andreaehansen@live.no 91378322
Medlem Lars Kofstad kofstad@lofotkraft.net 40061689
Observatør Patrick Gimmestad Emblem patrick.gimmestad@gmail.com 95170680

Veteranutvalg

Tittel Navn e-Post Telefon
Leder Ola Bjørtomt o-bjoert@online.no 95083213
Medlem Magnar Dyrnes magnar.dyrnes@gmail.com 90193525
Medlem Ingrid S Hansen ingrhans@gmail.com 97714576

Inkluderingsutvalg

Tittel Navn e-Post Telefon