Norges Bowlingforbunds komitéer og utvalg

I tillegg til styre og administrasjon består NBF av både oppnevnte og tingvalgte komitéer.

Sanksjonsutvalg

Tittel Navn e-Post Telefon
Leder Osmund Birkeland osmund.birkeland@barilla.com 91785834
Medlem Gina Larsen gihlar73@gmail.com 95171268
Medlem Thor Morten Bjørge tmbjorge@sandefjordbredband.net 99002460
Varamedlem Tore Anderssen tore@buskerudinjeksjon.no 92017979
Varamedlem Hilde Heikkilæ heh970@hotmail.com 91333263

Ankeutvalg

Tittel Navn e-Post Telefon
Leder Inge Sneberg ingsberg.is@gmail.com 91710155
Medlem Rune Barmark rune.barmark@gmail.com 97971733
Medlem Lillian Larsen lillibow@live.no 41521726
Medlem Tommy Pedersen tpbowlingsenter@gmail.com 91683933
Varamedlem Andrea Eliassen Hansen andreaehansen@live.no 91378322
Varamedlem Knut Atle Skoglund b.skoglund14@gmail.com 90657499

Kontrollkomitéen

Tittel Navn e-Post Telefon
Leder Olav J. Olsen olav.olsen@frognerbk.no 91148405
Medlem Geir Ståle Kristiansen gs.kristiansen@gmail.com 90223979
Medlem Heidi Thorstensen heidi@thorstensen.as 91714911
Varamedlem Marita Berglund mkb@okonomibistand.no 95118331
Varamedlem Sven Tore Iversen sven.tore.iversen@bowling.no 91534124

Lovkomitéen

Tittel Navn e-Post Telefon
Leder Ingrid Sletvold Hansen ingrhans@gmail.com 97714576
Medlem Vidar Rise vidar.rise@gmail.com 41853308
Medlem Egil Toftaker etoftake@online.no 90179270
Varamedlem Veronica Sundberg veronica1979@hotmail.com 93053223

Valgkomitéen

Tittel Navn e-Post Telefon
Leder Yngve Lorentsen yngve@lorentsen.com 41921211
Medlem Frank Berge frankberge55@hotmail.com 90051070
Medlem Sylvi Bergtun Berge sylvi.bergtun.berge@kongsberg.com 98297612

Seriekomitéen

Tittel Navn e-Post Telefon
Leder Per Kaare Halvorsen per.bmw@online.no 94980506
Medlem Roshild Jensen roshildj@infotek.no 40240998
Medlem Kirsti Rørvik kirsti@snekkernbuvika.no 93085053
Varamedlem Rolf Gunnar Bøe rolf.gunnar.boe@bowling.no 90969700

Teknisk komité

Tittel Navn e-Post Telefon
Leder Geir Ståle Kristiansen gs.kristiansen@gmail.com 90223979
Medlem Tom Ingholm post@tomingholm.no 90165435

Ungdomsutvalg

Tittel Navn e-Post Telefon
Leder Jørgen Mathiesen jorgenmathiesen00@gmail.com 99118038
Medlem Vilde Hillestad vildehi02@hotmail.no 90554858
Medlem Sander Kastås-Lindstad sankas03@icloud.com 45496332
Medlem Silje Kofstad silje00@hotmail.no 47507391

Veteranutvalg

Tittel Navn e-Post Telefon
Leder Ola Bjørtomt o-bjoert@online.no 95083213
Medlem Magnar Dyrnes magnar.dyrnes@gmail.com 90193525
Medlem Ingrid Sletvold Hansen ingrhans@gmail.com 97714576

Inkluderingsutvalg

Tittel Navn e-Post Telefon
Leder Kjetil Johansen drmtiger@online.no 48205855
Medlem Yngvar Gudmundsen yngvar.gudmundsen@kongsberg.com 95049040
Medlem Janne Monsen janne368@gmail.com 48261331

Trenerutvalg

Tittel Navn e-Post Telefon
Leder Leif Espen Skjegstad l.e.s@online.no 91714283
Medlem Grethe Barbro Bergersen gre-oeve@online.no 99096521
Medlem Tore Danielsen tore.danielsen@glamox.com 95219749

Døveutvalg

Tittel Navn e-Post Telefon
Leder Kjell Ivar Mesics kimess11@gmail.com 90608804
Medlem Ine Lorentzen 98667086 sms
Medlem Stein Erik Wroldsen stein.wroldsen@gmail.com 92296167