Norges Bowlingforbunds komitéer og utvalg

I tillegg til styre og administrasjon består NBF av både oppnevnte og tingvalgte komitéer.

Sanksjonsutvalg

Tittel Navn e-Post Telefon
Leder Osmund Birkeland osmund.birkeland@barilla.com 91785834
Medlem Gina Larsen gihlar73@gmail.com 95171268
Medlem Thor Morten Bjørge tmbjorge@sandefjordbredband.net 99002460
Varamedlem Tore Anderssen tore@buskerudinjeksjon.no 92017979
Varamedlem Hilde Heikkilæ heh970@hotmail.com 91333263

Ankeutvalg

Tittel Navn e-Post Telefon
Leder Inge Sneberg ingsberg.is@gmail.com 91710155
Medlem Grace Kristiansen gracekristiansen@yahoo.no 46833562
Medlem Didrik Vatne didvat@gmail.com 41007909
Medlem Lillian Larsen lillibow@live.no 41521726
Medlem Tommy Pedersen tpbowlingsenter@gmail.com 91683933
Varamedlem Christin Andersen Löfman chris.fos@hotmail.com 48029687
Varamedlem Knut Atle Skoglund knut.atle.skoglund@brednett.no 90657499

Kontrollkomitéen

Tittel Navn e-Post Telefon
Leder Olav J. Olsen olav.olsen@frognerbk.no 91148405
Medlem Marita Berglund mkb@okonomibistand.no 95118331
Medlem Yngve Lorentsen yngve@lorentsen.com 41921211
Varamedlem Kjetil Johansen drmtiger@online.no 48205855
Varamedlem Heidi Thorstensen heidi@thorstensen.as 91714911

Lovkomitéen

Tittel Navn e-Post Telefon
Leder Ingrid Sletvold Hansen ingrhans@gmail.com 97714576
Medlem Vidar Rise vidar.rise@gmail.com 41853308
Medlem Egil Toftaker etoftake@online.no 90179270
Varamedlem Svein Åke Ek ake.ek@live.com 92617273

Valgkomitéen

Tittel Navn e-Post Telefon
Leder Jan Edvardsen janedv@online.no 91147473
Medlem John-Arne Jakobsen john.arne.jakobsen@bowling.no 90848544
Medlem Marte Zetlitz Lien marte.lien@icloud.com 98816729
Varamedlem Anne Bjørlykke anne.bjorlykke@gmail.com 95996331

Seriekomitéen

Tittel Navn e-Post Telefon
Leder Per Kaare Halvorsen per.bmw@online.no 94980506
Medlem Ingar Gabrielsen ingar_gabrielsen@hotmail.com 97199286
Medlem Kirsti Rørvik kirsti@snekkernbuvika.no 93085053

Teknisk komité

Tittel Navn e-Post Telefon
Leder Rolf Gunnar Bøe rolf.gunnar.boe@bowling.no 90969700
Medlem Geir Ståle Kristiansen gs.kristiansen@gmail.com 90223979

Ungdomsutvalg

Tittel Navn e-Post Telefon
Leder Lars Kofstad lars.kofstad@gmail.com 40061689
Medlem Karoline Fjellstad karo_13_01@hotmail.com 93495594
Medlem Ronja Mørch Petersen Ronja.petersen1997@gmail.com 98808449
Medlem Mathias Reinertsen mathiasreinertsen@yahoo.no 45864056
Varamedlem Andreas Lyngra Faanes andreas.faanes@gmail.com 92431081

Veteranutvalg

Tittel Navn e-Post Telefon
Leder Ola Bjørtomt o-bjoert@online.no 95083213
Medlem Magnar Dyrnes magnar.dyrnes@gmail.com 90193525
Medlem Ingrid Sletvold Hansen ingrhans@gmail.com 97714576

Inkluderingsutvalg

Tittel Navn e-Post Telefon
Medlem Andrea E. Hansen andreaehansen@live.no 91378322

Trenerutvalg

Tittel Navn e-Post Telefon
Leder Leif Espen Skjegstad l.e.s@online.no 91714283

Døveutvalg

Tittel Navn e-Post Telefon
Medlem Egil Allan Marthinussen egilallanmart@gmail.com 92038804
Medlem Kjell Ivar Mesics kimess11@gmail.com 90608804
Medlem Stein Erik Wroldsen stein.wroldsen@gmail.com 92296167