Norges Bowlingforbunds komitéer og utvalg

I tillegg til styre og administrasjon består NBF av både oppnevnte og tingvalgte komitéer.

Sanksjonsutvalg

Tittel Navn e-Post Telefon
Leder Osmund Birkeland osmund.birkeland@barilla.com 91785834
Medlem Thor Morten Bjørge tmbjorge@sandefjordbredband.net 99002460
Medlem Gina Larsen gihlar73@gmail.com 95171268
Varamedlem Kurt Bertelsen kurt-bertelsen@hotmail.com 93814720
Varamedlem Hilde Heikkilæ heh970@hotmail.com 91333263

Ankeutvalg

Tittel Navn e-Post Telefon
Leder Inge Sneberg ingsberg.is@gmail.com 91710155
Medlem Rune Barmark rune.barmark@gmail.com 97971733
Medlem Lillian Larsen lillibow@live.no 41521726
Medlem Tommy Pedersen tpbowlingsenter@gmail.com 91683933
Varamedlem Andrea Eliassen Hansen andreaehansen@live.no 91378322
Varamedlem Knut Atle Skoglund b.skoglund14@gmail.com 90657499

Kontrollkomitéen

Tittel Navn e-Post Telefon
Leder Olav J. Olsen olav.olsen@frognerbk.no 91148405
Medlem Geir Ståle Kristiansen gs.kristiansen@gmail.com 90223979
Medlem Heidi Thorstensen heidi@thorstensen.as 91714911
Varamedlem Marita Berglund mkb@okonomibistand.no 95118331
Varamedlem Sven Tore Iversen sven.tore.iversen@bowling.no 91534124

Lovkomitéen

Tittel Navn e-Post Telefon
Leder Ingrid Sletvold Hansen ingrhans@gmail.com 97714576
Medlem Egil Toftaker etoftake@online.no 90179270
Medlem Veronica Sundberg veronica1979@hotmail.com 93053223
Varamelem Tara Kristin Wisth Follum tara_follum@me.com 97589780

Valgkomitéen

Tittel Navn e-Post Telefon
Leder Nils Elsrud n@elsrud.com 91566980
Medlem Sigurd Erland Sigurd@erland.org 48017535
Medlem Lill Merethe Haug lill.haug@bkk.no 90648581

Seriekomitéen

Tittel Navn e-Post Telefon
Leder Per Kaare Halvorsen per.bmw@online.no 94980506
Medlem Tor Inge Jansen toringejansen@gmail.com 91147024
Medlem Kirsti Rørvik kirsti@snekkerntrondheim.no 93085053

Teknisk komité

Tittel Navn e-Post Telefon
Leder Geir Ståle Kristiansen gs.kristiansen@gmail.com 90223979
Medlem Tom Ingholm post@tomingholm.no 90165435

Ungdomsutvalg

Tittel Navn e-Post Telefon
Leder Jørgen Mathiesen jorgenmathiesen00@gmail.com 99118038
Medlem Sander Kastås-Lindstad sankas03@icloud.com 45496332
Medlem Silje Kofstad silje00@hotmail.no 47507391
Medlem Gaute Skar-Hovde skar_hovde@outlook.com 94017676

Veteranutvalg

Tittel Navn e-Post Telefon
Leder Ola Bjørtomt o-bjoert@online.no 95083213
Medlem Sylvi Bergtun Berge sylvi.berge@outlook.com 98297612
Medlem Magnar Dyrnes magnar.dyrnes@gmail.com 90193525
Varamedlem Odd Sandberg odd@strade.no 92820103

Inkluderingsutvalg

Tittel Navn e-Post Telefon
Medlem Yngvar Gudmundsen yngvar.gudmundsen@kongsberg.com 95049040
Medlem Christian Johansen chhjohan@gmail.com 91839282

Trenerutvalg

Tittel Navn e-Post Telefon
Leder Leif Espen Skjegstad l.e.s@online.no 91714283
Medlem Grethe Barbro Bergersen gre-oeve@online.no 99096521
Medlem Tore Danielsen tore.danielsen@glamox.com 95219749

Døveutvalg

Tittel Navn e-Post Telefon
Leder Kjell Ivar Mesics kimess11@gmail.com 90608804
Medlem Ine Lorentzen 98667086 sms
Medlem Stein Erik Wroldsen stein.wroldsen@gmail.com 92296167