NM Junior

  GUTTER (1 klasse)
1973: Terje Olsen
1974: Øivind Christiansen
1975: Morten Thoresen
1976: Alf Toftevåg
1977: Per Einar Walstad
1978: Trond Manskow
1979: Torfinn Eilertsen
1980: Torfinn Eilertsen
1981: Espen Hegle
   
  GUTTER ELDRE
1982: Sigve Johansen
1883: Tore Jakobsen
1984: Geir O. Wærsland
1985: Helge Jakobsen
1986: Vegard Horgmo
1987: Frode Aaneby
1988: Yngvar Kostøl
1989: Glenn Hagmansen
1990: Arne E. Olsen
1991: Sigbjørn Dugal
1992: Thomas Aakermann
1993: Thomas Danielsen
1994: Vegard Lappebakken
1995: Tommy Eidebakken
1996: Christopher Hobæk
1997: Kim Asbjørn Haugen
1998: Anders Paulsen
1999: Audun Kleven
2000: Ole Anders Ingvoldstad
2001: Jahn Kåre Haugen
2002: Kenneth Larsen
2003: Kent Andre Wenes
2004: Martin Olsen
2005: Martin Olsen
2006: Carl Magnus Pettersen, Frogner BK
2007: André Langrin Hansen, Sølvkula BK
2008: Alexander Halvorsen, Gokstad BK
2009: Lars-Christian Nygård, Frogner BK
2010: Robin Nordås Grindvik, Verdal BK
2011: Arnar David Jonsson, Cross BK
2012: Øyvin Kulseng, Larvik BK
2013: Øyvin Kulseng, Larvik BK
2014: Arvid Espen, Trondheim BK
2015: Jens Mathiesen, Solør BK
2016: Jens Mathiesen, Solør BK
2017: Jonas Dammen, Solør BK
2018: Georg Skryten, Cross BK
   
  GUTTER YNGRE
1982: Olav Leivestad
1983: Tore Torgersen
1984: Tore Torgersen
1985: Greger Brattås
1986: Per K. Hermansen
1987: Per K. Hermansen
1988: Per K. Hermansen
1989: Jon Fundingsrud
1990: Knut Hansen
1991: Kent Iversen
1992: Kent Iversen
1993: Rolf Galdal
1994: Øyvind Hasseløy
1995: Carl Martin Graf
1996: Rune Andersen
1997: Ole A. Ingvoldstad
1998: Jahn Kåre Haugen
1999: Kenneth A Larsen
2000: Marius Syvertsen
2001: Thomas Johannesen
2002: Morten Dyrland
2003: Mads Sandbækken
2004: Carl Magnus Pettersen
2005: Carl Magnus Pettersen
2006: André Langrin Hansen, Sølvkula BK og
  Simen S. Jensen, Vågan BK
2007: Lars Christian Nygård, Sarpsborg BK
2008 John-Øyvind Hafeld, Polar Team BK
2009: Pål Selvnes, Orkla BK
2010: Øyvin Kulseng, Larvik BK
2011: Jonas Baardsen, Narvik BK
2012: Lars Kofstad, Vågan BK
2013: Brian Kjær, Nygård BC
2014: Jens Mathiesen, Solør BK
2015: Jonas Dammen, Solør BK
2016: Jonas Dammen, Solør BK
2017: Thomas Nilsen, Mascot BK
2018: Thomas Nilsen, Mascot BK
   
  GUTTER ELDRE DOUBLE
1982: H. Jakobsen/G.O. Wærsland
1983: H. Jakobsen/G.O. Wærsland
1984: O. Leivestad/S. Johansen
1985: T. Torgersen/T. Vaaland
1986: P. Sivertsen/E. Olsen
1987: R. Singdahlsen/R. Pettersen
1988: R. Pedersen/O. Olsen
1989: G. Hagmansen/A.E. Olsen
1990: S. Østensen/H.Olsnes
1991: T. Thoresen/J.V. Bakker
1992: E. Pedersen/J.A. Simonsen
1993: T. Danielsen/O.C. Hermandsen
1994: T. Eidebakken/K. Sørensen
1995: T. Eidebakken/K. Sørensen
1996: R. Andersen/F. Lønne
1997: K.A.Haugen/J.K.Haugen
1998: A. Kleven/C.M. Graf
1999: T. C. Bjercke/D. Ekanger
2000: K. A. Larsen/O. P. Reiersen
2001: G.M. Pedersen/E. Høland
2002: M. Syvertsen/A. Wahl
2003: A. Bruun/A. Wahl
2004: M. Skouge/M. Olsen
2005: M. Olsen/Chr. Nikolaisen
2006: A. L. Hansen/F.S. Berge, Sølvkula BK
2007: C.M. Pettersen/S.Å. Ek, Frogner BK
2008: C Evensen/K A Holmen Hovde, Drammen Tigers BK
2009: Tony Opsand/Julius Emil Hopka, Brage BK
2010: Robin N.Grindvik/Jon S.M.Sellæg, Verdal BK
2011: Mathias Reinertsen/Pål Mastervik, Syv Søstre BK
   
  GUTTER YNGRE DOUBLE
1982: T. Vaaland/K. Karlsen
1983: P. Sivertsen/E. Olsen
1984: P. Sivertsen/E. Olsen
1985: G. Brattås/R. Pettersen
1986: O.M.Bjerkebakke/J. Skåksrud
1987: A.E. Olsen/R. Fjørtoft
1988: M. Næss/T. Svendsen
1989: M. Hinna/L. Normann
1990: K. Hansen/O. Mardal
1991: O.C. Hermansen/T. Danielsen
1992: K.H. Iversen/E. Rudi
1993: Ø. Hasseløy/K. Sørensen
1994: A. Kleven/C. Hobæk
1995: E. Dahle/K.I. Grøndahl
1996: A. Kleven/C.M. Graf
1997: O.A. Ingvoldstad/E. Lund
1998: A.C. Dovland/J.K. Haugen
1999: K. A. Larsen/O. P. Reiersen
2000: M. Syvertsen/ A. Wahl
2001: T. Johannesen/J.A. Haugland
2002: R. Barkmark/M. Jørgensen
2003: C.M.Pettersen/M. Sandbækken
2004: R.J. Vikse/A. Kvinnesland
2005: Chr. Jakobsen/S.S. Jensen
2006: Chr. Jakobsen/Simen S.Jensen, Vågan BK
2007: T.K.Ø. Solberg/H.A. Oseth, Solli BK
2008: Olav Solbu Knudsen/Pål Selvnes, Orkla BK
2009: Pål Selvnes/Stian Hoff, Orkla BK
2010: Arvid Espen/Stian Hoff, Orkla BK
2011: Stian L.Tjønndal/Lars Kofstad, Vågan BK
   
  PIKER (1 klasse)
1976: Tove Walstad
1977: Anniken Greger
1978: Oddny Gehrken
1979: Beate Fritsvold
1980: Mette Hermansen
1981: Aud Inger Jakobsen
   
  PIKER ELDRE
1982: Mette Hermansen
1983: Lene Hermansen
1984: Nina Martinsen
1985: Nina Martinsen
1986: Torill Pedersen
1987: Hilde Simonsen
1988: Hilde Simonsen
1989: Hilde Simonsen
1990: Linda Grimstad
1991: Mary Ann Aamodt
1992: Tina C. Gudmundsen
1993: Ingunn Øien
1994: Lene Arnli
1995: Lene Arnli
1996: Camilla Strøm
1997: Annette Dahle
1998: Pernille Gunnerud
1999: Hilde Karlsen
2000: Tove Elise Apeland
2001: Eva Jørgensen
2002: Mona Wold
2003: Ann Veronica Gyllensten
2004: Ann Louise Haugen
2005: Ann Louise Haugen
2006: Ann Louise Haugen, Evje BK
2007: Renate Jakobsen, Stavanger BK
2008: Jeanett Haavelmoen Johansen, Frogner BK
2009: Jeanett Haavelmoen Johansen, Frogner BK
2010: Marthe Hegna Karlberg, Larvik BK
2011: Sofie Laksekjøn Miettinen, Jarlsberg BK
2012: Andrea E.Hansen, Vågan BK
2013: Andrea E.Hansen, Vågan BK
2014: Celine Larsen, Askøy BK
2015: Celine Larsen, Askøy BK
2016: Merethe Olsen Gulløy, Molde BK
2017: Sofia Hultstedt, Narvik BK
2018: Nora Kjellås, Soleør BK
   
  PIKER YNGRE
1982: Nina Pettersen
1983: Nina Pettersen
1984: Kathrine Gjertsen
1985: Hilde Simonsen
1986: Kathrine Gjertsen
1987: Sonja Samsonsen
1988: Linda Grimstad
1989: Tina Gudmundsen
1990: Tina Gudmundsen
1991: Ingunn Øien
1992: Anneli Øyfoss
1993: Annette Dahle
1994: Annette Dahle
1995: Anne Evensen
1996: Hilde Karlsen
1997: Martine van Dam
1998: Tove Elise Apeland
1999: Trine Ø. Berntsen
2000: Cathrine Bjercke
2001: Kristin Bøe
2002: Cathrine Bjercke
2003: Ann Louise Haugen
2004: Renate Jakobsen
2005: Monica Lislien
2006: Jeanett Haavelmoen Johansen, Jarlsberg BK
2007: Jeanett Haavelmoen Johansen, Frogner BK
2008: Lindsey Warland, Stavanger BK
2009: Line Berg Almestrand, Ringerike BK
2010: Andrea E.Hansen, Polar Team BK
2011: Line Berg Almestrand, Solli BK
2012: Celine Larsen, Askøy BK
2013: Celine Larsen, Askøy BK
2014: Emilie Mathisen, Larvik BK
2015: Sofia Hultstedt, Narvik BK
2016: Sofia Hultstedt, Narvik BK
2017: Nora Kjellås, Solør BK
2018: Jenny Mathiesen, Solør BK
   
  PIKER ELDRE DOUBLE
1982: M. Hermansen/H. Olsen
1983: M. Hermansen/L. Hermansen
1984: L. Hermansen/H. Andreassen
1985: T. Pedersen/M. Martinsen
1986: M. Kjeksrud/A.B. Olsen
1987: S. Samsonsen/B. Olsen
1988: L. Ingebrigtsen/L. Grimstad
1989: T. Gudmundsen/I. Hansen
1990: I. Øien/S. Jacobsen
1991: T.C. Gudmundsen/I. Øien
1992: T.C. Gudmundsen/I. Øien
1993: T.C. Gudmundsen/I. Øien
1994: G.A. Eikild/L.S. Haugen
1995: A. Evensen/G.A. Eikild
1996: I. Lundeby/S. Reiss
1997: P. Gunnerud/K. Indresand
1998: L. Johansen/L. Mikalsen
1999: A.C. Karlsen/T.Ø. Berntsen
2000: I. Amundsen/ M. Van Dam
2001: A.V. Gyllensten/T.L. Reiersen
2002: A.L. Haugen/M. Wold
2003: M. Lislien/M. Haugerud
2004: G.C. Olsen/Chr. Heltne
2005: C. Bjercke/M. Lislien
2006: R. Jakobsen/A. Obrestad, Stavanger BK
2007: A. Olafsson/H. Hagen, Sørlands-Strike BK
2008: J Bogen Lavlid/J H Johansen, Frogener BK
2009: Lindsey Warland/Sonja Karin Vikse, Stavanger BK
2010: Malen Bakken/Sandra Bakken, Frogner BK
2011: Sandra C.B.Skarholm/Caroline Bakke, Cross BK
   
  PIKER YNGRE DOUBLE
1982: T. Uthuslien/N. Martinsen
1983: M. Kristensen/L. Klemetsen
1984: T. Gudmundsen/Å. Teigen
1985: S. Samsonsen/B. Olsen
1986: T. Gudmundsen/T. Arnesen
1987: T. Gudmundsen/T. Arnesen
1988: V. Hansen/H. Eriksen
1989: M.A. Aamodt/I.L. Åmot
1990: T. Gudmundsen/S. Syse
1991: I. Kindervåg/R. Økland
1992: A. Øyfoss/G.A. Mathisen
1993: Ingen deltagere
1994: Ingen deltagere
1995: P. Gunnerud/L. Murud
1996: A.C Karlsen/T. Østby
1997: A.V. Gyllensten/A.B. Økland
1998: I. Amundsen/M. van Dam
1999: A.V. Gyllensten/A. B. Økland
2000: A.V. Gyllensten/A. B. Økland
2001: M. Wold/A-L Haugen
2002: C. Pettersen/B. Johannessen
2003: C. Bjercke/K. Nilsen
2004: Renate Jakobsen/Annette Obrestad, Cross BK
2005: Stine E. Olsen/Torbjørg Petersen, Munken BK
2006: Henriette Hagen/Amanda Olafsson, Sørlands-Strike BK
2007: Jeanette B.Lauvlid/Jeanett H.Johansen, Frogner BK
2008: Sandra Bakken/Karoline Fjellstad, Frognar BK
2009: Karoline S.Helgesen/Andrea E.Hansen, Polar Team BK
2010: Karoline S.Helgesen/Andrea E.Hansen, Polar Team BK
2011: Nina Mortensen/Karoline S.Helgesen, Polar Team BK
   
  ELDRE DOUBLE
2012: Patrick G.Emblem/Jonathan H.Hamrin, Molde BK
2013: Arvid Espen/Hanne Hoff, Orkla BK
2014: Brian Kjær/Ruben Sælen Hansen, Mascot BK
2015: Jens Mathiesen/Jonas Dammen, Solør BK
 
  YNGRE DOUBLE
2012: Lars Kofstad/Tord Hermansen, Vågan BK
2013: Jens Mathiesen/Jørgen Mathiesen, Solør BK
2014: Jens Mathiesen/Jonas Dammen, Solør BK
2015: Alexander Beck/Benjamin Brendingen, Glåmdal BK
   
  GUTTER DOUBLE
2016: Jens Mathiesen/Jonas Dammen, Solør BK
2017: Alexander Back/Jonas Dammen, Solør BK
2018: Alexander Back/Jonas Dammen, Solør BK
   
  JENTER DOUBLE
2016: Helene Johanne Johnsrud/ Ine Renathe Iversen, Ringerike BK
2017: Helene Johanne Johnsrud/ Ine Renathe Iversen, Ringerike BK
2018: Andrea Kvernhusløkken/ Nora Kjellås, Solør BK

NM Jr

  • 2011 Stavanger
  • 2010 Hønefoss
  • 2009 Trondheim
  • 2008 Oslo
  • 2007 Hamar
  • 2006 Moss
  • 2005 Stavanger
  • 2004 Vennesla
  • 2003 Drammen
  • 2002 Steinkjer
  • 2001 Hamar
  • 2000 Oslo