Klassemesterskap

  KLASSEMESTER DAMER A 
1998  Irene Kragh Eckell  Porsgrunn BK 
1999  Britt Sæthrang  Strike BK 
2000  Marianne Haukås  Solli BK 
2001  Siv Jakobsen  Haugesund BK 
     
  KLASSEMESTER DAMER B 
1998  Kari Øwre  Strike BK 
1999  Kari Øwre  Strike BK 
2000  Anne Grete Haga  Stavanger BK 
2001  Inger Rødli  Kristiansand BK 
2002  Lillian Larsen  Bekkelaget BK 
2003  Inger Rødli  Vepsa BK 
2004  Mariann Enroth  Brage BK 
2005  Marit Strøm  Sølvkula BK 
2006  Vigdis Borch Olsen  Brage BK 
2007  Cathrine Arnesen  Sju Spare BK 
2008  Jeanette Bogen Lauvlid  Frogner BK 
2009 Bodhild Mjaatvedt Fyllingen BK
2010    
2011 Grace Kristiansen Gjøvik BK
2012 Line Berg Almesyrand Solli BK
2013 Grethe Barbro Bergersen Glåmdal BK
     
  KLASSEMESTER DAMER C 
1998  Linda Sofie Haugen  Evje BK 
1999  Irene Lundeby  Strømmen BK 
2000  Lillian Larsen  Bekkelaget BK 
2001  Lillian Larsen  Bekkelaget BK 
2002  Mona Wold  Evje BK 
2003  Sissel Olsen  Åsane BK 
2004  Inger Hage  Lillestrøm BK 
2005  Ulla Pettersen  Lillestrøm BK 
2006  Mona Wold  Frogner BK 
2007  Jeanett H. Johansen  Frogner BK 
2008  Elisabeth E. Egeli  CrossBK 
2009 Line Berg Almestrand Solli BK
2010 Marthe Hegna Karberg Larvik BK
2011 Monica Lislien  Solli BK
2012 Mette Ertsgaard Heimdal BK 
2013    
     
  KLASSEMESTER DAMER D 
1998  Tove Elise Apeland  Haugesund BK 
1999  Ellen Ring  Gokstad BK 
2000  Mona Vold  Evje BK 
2001  Else Sem  Steinkjer BK 
2002  Merete Granum  Lillestrøm BK 
2003  Christine Folkestad  Åsane BK 
2004  Guro C. Olsen  Jarlsberg BK 
2005  Fredrikke Bøe  Oppdal BK 
2006  Ingrid Giskås  Steinkjer BK 
2007  Ewa Elisabeth L. Ryberg  Red Crown BK 
2008  Emma Svensson Brage BK
2009 Linda Mari Dammen Askøy BK
2010 Åse Jacobsen  Trondheim BK 
2011 Åse Jakobsen  Trondheim BK 
2012 Toril Dammen Solør BK 
2013 Celine Larsen  Askøy BK 
     
  KLASSEMESTER HERRER A 
1998  Tore Torgersen  Frogner BK 
1999  Petter Hansen  Solli BK 
2000  Ulf Arnesen  Strike BK 
2001  Eirik Borgersrud  Red Crown BK 
     
  KLASSEMESTER HERRER B 
1998  John Fossum  Briskebyen BK 
1999  Bernt Breistøl  Kristiansand BK 
2000  Stian Olsen  Briskebyen BK 
2001  Tommy Bjerke  Strømmen BK 
2002  Osmund Birkeland  Araber BK 
2003  Øivind Harang  Strømmen BK 
2004  Øivind Skoglund  Strømmen BK 
2005  Ronny Kallvik  Sølvkula BK 
2006  Audun Boye Hansen  Dr. Tigers BK 
2007  Ørjan Bårdsen  Askøy BK 
2008  Tomi Nitti  Molde BK 
2009 Patrik Angen Walstad Trondheim BK
2010 Arve Sørensen Haugesund BK
2011

Julius Emil Hopka

Drammen Tigers BK 
2012 Truls M L Klausen Sofiemyr BK
2013 Arild Gundersen Dora BK
     
  KLASSEMESTER HERRER C 
1998  Leif Arne Stenstad  Sandnes BK 
1999  Vegar Johnsen  Frogner BK 
2000  Geir Ståle Kristiansen  Bekkelaget BK 
2001  Kjell Ivar Olsen  Mosjøen BK 
2002  Leif Breidvik  Fyllingen BK 
2003  Daniel Frantzen  Fyllingen BK 
2004  Kent Inge Hagfors  Mosjøen BK 
2005  Ronny Olavesen  Sofiemyr BK 
2006  Oddgeir Aakvik  Dora BK 
2007  Øyvind Sand  Red Crown BK 
2008  Svein Oddvar Karlsen  Larvik BK 
2009 Thomas Johannesen Drammen Tigers BK
2010 Truls Jakobsen Sørlands-Strike BK
2011 Roar Klevanger  Sofiemyr BK 
2012 Gaute Hoff  Orkla BK 
2013 Stian Jensen  Molde
     
  KLASSEMESTER HERRER D 
1998  Odd A. Olsen  Bryne BK 
1999  Thor Morten Bjørge  Gokstad BK 
2000  Stian Gjøsund  Molde BK 
2001  Ola Rosenlund  Gjøvik BK 
2002  Vegard Furuvald  Notodden BK 
2003  Jerker Täpp  Mascot BK 
2004  Anders Ø Larsen  Drammen Tigers BK 
2005  Olav Leirvik  Bjugn BK 
2006  Bjørn Einar Rudshagen  Solør BK 
2007  Truls M.L. Klausen  Sofiemyr BK 
2008  Anders Kouhia  Hook BK 
2009 Rune Marthinsen Gjøvik BK
2010 Andreas Kalgraff  Varna BK 
2011 Jan Helge Hagmansen Gokstad BK 
2012    
2013  Morten Herøy Ringerike