Vis tabell for

3.Divisjon Østlandet 2 Avdeling A 2020-2021

Pl.LagKretsPinnerSerierSnittKVUTBanep.Kampp.
1Elverum 2IBK1799196187,4651052,011,0
2Solør 2IBK1630196169,8632142,08,0
3Bekkelaget 2IBK1145264178,9420229,04,0
4Glåmdal 3IBK1620796168,8620426,04,0
5Solør 3IBK502632157,120117,01,0
6Bekkelaget 3IBK1059764165,6400411,00,0

Alle kamper

1 Bekkelaget 3 -Bekkelaget 2 2497 - 28122,0  -  10,0
1 Bekkelaget 3 -Bekkelaget 2 2643 - 28972,0  -  10,0
1 Solør 2 -Solør 3 2743 - 28766,0  -  6,0
1 Solør 2 -Solør 3 2641 - 215011,0  -  1,0
1 Elverum 2 -Glåmdal 3 3019 - 27748,0  -  4,0
1 Elverum 2 -Glåmdal 3 2886 - 271811,0  -  1,0
2 Bekkelaget 2 -Elverum 2 3040 - 30665,0  -  7,0
2 Bekkelaget 2 -Elverum 2 2703 - 27764,0  -  8,0
2 Solør 2 -Glåmdal 3 2667 - 24879,0  -  3,0
2 Solør 2 -Glåmdal 3 2699 - 253010,0  -  1,0
3 Glåmdal 3 -Bekkelaget 3 2846 - 259010,0  -  2,0
3 Glåmdal 3 -Bekkelaget 3 2852 - 28677,0  -  5,0
3 Bekkelaget 2 -Solør 3 sø. 01.11 kl.1100Legg til resultat
3 Elverum 2 -Solør 2 2877 - 27836,0  -  6,0
3 Elverum 2 -Solør 2 3367 - 276812,0  -  0,0
3 Bekkelaget 2 -Solør 3 sø. 01.11 kl.1400Legg til resultat
4 Solør 2 -Bekkelaget 3 Legg til resultat
4 Solør 2 -Bekkelaget 3 Legg til resultat
4 Glåmdal 3 -Bekkelaget 2 sø. 15.11 kl.1300Legg til resultat
4 Glåmdal 3 -Bekkelaget 2 sø. 15.11 kl.1515Legg til resultat
4 Elverum 2 -Solør 3 utsatt til to. 31.12 kl.0000Legg til resultat
4 Elverum 2 -Solør 3 utsatt til to. 31.12 kl.0000Legg til resultat
5 Bekkelaget 2 -Solør 2 lø. 28.11 kl.1100Legg til resultat
5 Bekkelaget 2 -Solør 2 lø. 28.11 kl.1400Legg til resultat
5 Solør 3 -Bekkelaget 3 Legg til resultat
5 Solør 3 -Bekkelaget 3 Legg til resultat
6 Bekkelaget 3 -Elverum 2 lø. 12.12 kl.1100Legg til resultat
6 Bekkelaget 3 -Elverum 2 lø. 12.12 kl.1400Legg til resultat
6 Solør 3 -Glåmdal 3 Legg til resultat
6 Solør 3 -Glåmdal 3 Legg til resultat
7 Bekkelaget 2 -Bekkelaget 3 ti. 05.01 kl.1700Legg til resultat
7 Bekkelaget 2 -Bekkelaget 3 ti. 05.01 kl.1900Legg til resultat
7 Glåmdal 3 -Elverum 2 lø. 09.01 kl.1300Legg til resultat
7 Glåmdal 3 -Elverum 2 lø. 09.01 kl.1515Legg til resultat
7 Solør 2 -Bekkelaget 2 Legg til resultat
7 Solør 3 -Solør 2 Legg til resultat
7 Solør 3 -Solør 2 Legg til resultat
8 Elverum 2 -Bekkelaget 3 lø. 06.02 kl.1100Legg til resultat
8 Solør 2 -Elverum 2 Legg til resultat
8 Solør 2 -Elverum 2 Legg til resultat
8 Solør 3 -Bekkelaget 2 Legg til resultat
8 Solør 3 -Bekkelaget 2 Legg til resultat
8 Bekkelaget 3 -Glåmdal 3 sø. 07.02 kl.1100Legg til resultat
8 Glåmdal 3 -Solør 3 sø. 07.02 kl.1300Legg til resultat
8 Bekkelaget 3 -Glåmdal 3 sø. 07.02 kl.1400Legg til resultat
9 Bekkelaget 3 -Solør 3 sø. 28.02 kl.1000Legg til resultat
9 Elverum 2 -Bekkelaget 2 sø. 28.02 kl.1200Legg til resultat
9 Glåmdal 3 -Solør 2 sø. 28.02 kl.1200Legg til resultat
9 Bekkelaget 3 -Solør 3 sø. 28.02 kl.1300Legg til resultat
9 Glåmdal 3 -Solør 2 sø. 28.02 kl.1415Legg til resultat
9 Elverum 2 -Bekkelaget 2 sø. 28.02 kl.1430Legg til resultat
10 Solør 3 -Elverum 2 Legg til resultat
10 Solør 3 -Elverum 2 Legg til resultat
10 Bekkelaget 2 -Glåmdal 3 sø. 07.03 kl.1100Legg til resultat
10 Bekkelaget 3 -Solør 2 sø. 07.03 kl.1100Legg til resultat
10 Bekkelaget 2 -Glåmdal 3 sø. 07.03 kl.1400Legg til resultat
10 Bekkelaget 3 -Solør 2 sø. 07.03 kl.1400Legg til resultat
11 Solør 2 -Bekkelaget 2 Legg til resultat
11 Elverum 2 -Bekkelaget 3 sø. 11.04 kl.1200Beaten Path, 41
11 Glåmdal 3 -Solør 3 sø. 11.04 kl.1300