Vis tabell for

Macronliga damer 2020-2021

Pl.LagKretsPinnerSerierSnittKVUTBanep.Kampp.
1TrondheimTBKr1553780194,2550050,010,0
2GlåmdalIBK1237364193,3421129,05,0
3MunkenTBKr18654112166,6720535,04,0
4Blue StrikeNBK1124164175,6411218,03,0
5SolørIBK842148175,4311117,03,0
6MoldeTBKr834248173,8311115,03,0
7Fyllingen (Trukket)BBK000,000000,00,0
8Arctic StrikeTBK000,010010,00,0
9FrognerOBK000,010010,00,0

Kamper Macron damer runde 9

22.-28. Februar 2021
Blue Strike -Glåmdal lø. kl.1100Legg til resultat
Molde -Munken lø. kl.1100Legg til resultat
Arctic Strike -Frogner lø. kl.1200Legg til resultat
Blue Strike -Solør lø. kl.1330Legg til resultat
Molde -Trondheim lø. kl.1330Legg til resultat
Arctic Strike -Fyllingen Strøket p.g.a. trukket lag