Vis tabell for

Macronliga damer 2020-2021

Pl.LagKretsPinnerSerierSnittKVUTBanep.Kampp.
1TrondheimTBKr1553780194,2550050,010,0
2GlåmdalIBK1237364193,3421129,05,0
3MunkenTBKr18654112166,6720535,04,0
4Blue StrikeNBK1124164175,6411218,03,0
5SolørIBK842148175,4311117,03,0
6MoldeTBKr834248173,8311115,03,0
7Fyllingen (Trukket)BBK000,000000,00,0
8Arctic StrikeTBK000,010010,00,0
9FrognerOBK000,010010,00,0

Kamper Macron damer runde 5

23.-29. November 2020
Munken -Blue Strike 2619 - 27134,0  -  8,0
Trondheim -Frogner lø. kl.1000Legg til resultat
Molde -Glåmdal lø. kl.1100Legg til resultat
Munken -Frogner 2953 - 012,0  -  0,0
Trondheim -Blue Strike 3164 - 279410,0  -  2,0
Molde -Frogner sø. kl.1000Legg til resultat
Molde -Solør sø. kl.1230Legg til resultat