Vis tabell for

Macronliga damer 2020-2021

Pl.LagKretsPinnerSerierSnittKVUTBanep.Kampp.
1TrondheimTBKr1553780194,2550050,010,0
2GlåmdalIBK1237364193,3421129,05,0
3MunkenTBKr18654112166,6720535,04,0
4Blue StrikeNBK1124164175,6411218,03,0
5SolørIBK842148175,4311117,03,0
6MoldeTBKr834248173,8311115,03,0
7Fyllingen (Trukket)BBK000,000000,00,0
8Arctic StrikeTBK000,010010,00,0
9FrognerOBK000,010010,00,0

Kamper Macron damer runde 3

26.Oktober -1.November 2020
Arctic Strike -Molde lø. kl.1000Legg til resultat
Fyllingen -Solør Strøket p.g.a. trukket lag
Solør -Glåmdal 3006 - 29986,0  -  6,0
Fyllingen -Glåmdal Strøket p.g.a. trukket lag
Trondheim -Molde 3169 - 266212,0  -  0,0
Munken -Molde 2768 - 27733,0  -  9,0