Vis tabell for

X-Ide liga 2021-2022

Pl.LagKretsPinnerSerierSnittKVUTBanep.Kampp.
1Arctic StrikeTBK739236205,3210111,02,0
2Drammen TigersBuBK390718217,1110011,02,0
3SolørIBK368918204,9110011,02,0
4BriskebyenIBK392818218,211008,02,0
5TrondheimTBKr399618222,010106,01,0
6MascotBBK390218216,810106,01,0
7GlåmdalIBK366818203,810015,00,0
8OsloOBK650236180,620022,00,0
9MunkenTBKr000,000000,00,0
10VepsaABK000,000000,00,0

Kamper X-Ide liga runde 11

18.-24. April 2022
Vepsa -Arctic Strike lø. kl.1030
Glåmdal -Trondheim lø. kl.1100
Mascot -Drammen Tigers lø. kl.1100
Solør -Munken lø. kl.1100
Glåmdal -Munken lø. kl.1400
Solør -Trondheim lø. kl.1400
Briskebyen -Trondheim sø. kl.1100Edge kortet ned til 38 fot http://www.ntba.ca/wp-content/uploads/2017/01/edge-pattern.pdf
Drammen Tigers -Oslo sø. kl.1100
Briskebyen -Munken sø. kl.1330Edge kortet ned til 38 fot http://www.ntba.ca/wp-content/uploads/2017/01/edge-pattern.pdf