Vis tabell for

X-Ide liga 2021-2022

Pl.LagKretsPinnerSerierSnittKVUTBanep.Kampp.
1Arctic StrikeTBK739236205,3210111,02,0
2Drammen TigersBuBK390718217,1110011,02,0
3SolørIBK368918204,9110011,02,0
4BriskebyenIBK392818218,211008,02,0
5TrondheimTBKr399618222,010106,01,0
6MascotBBK390218216,810106,01,0
7GlåmdalIBK366818203,810015,00,0
8OsloOBK650236180,620022,00,0
9MunkenTBKr000,000000,00,0
10VepsaABK000,000000,00,0

Kamper X-Ide liga runde 5

3.-9. Januar 2022
Glåmdal -Briskebyen lø. kl.1100
Mascot -Arctic Strike lø. kl.1100
Solør -Drammen Tigers lø. kl.1100
Glåmdal -Drammen Tigers lø. kl.1400
Briskebyen -Drammen Tigers sø. kl.1100Edge kortet ned til 38 fot http://www.ntba.ca/wp-content/uploads/2017/01/edge-pattern.pdf
Munken -Arctic Strike sø. kl.110040 fot:pdf.https://.bowling.no/dokumenter?Id=8434
Glåmdal -Solør sø. kl.1200
Briskebyen -Oslo sø. kl.1300Edge kortet ned til 38 fot http://www.ntba.ca/wp-content/uploads/2017/01/edge-pattern.pdf
Trondheim -Arctic Strike sø. kl.1330