Vis tabell for

Macronliga damer 2020-2021

Pl.LagKretsPinnerSerierSnittKVUTBanep.Kampp.
1TrondheimTBKr1553780194,2550050,010,0
2GlåmdalIBK1237364193,3421129,05,0
3MunkenTBKr18654112166,6720535,04,0
4Blue StrikeNBK1124164175,6411218,03,0
5SolørIBK842148175,4311117,03,0
6MoldeTBKr834248173,8311115,03,0
7Fyllingen (Trukket)BBK000,000000,00,0
8Arctic StrikeTBK000,010010,00,0
9FrognerOBK000,010010,00,0

Alle kamper

1 Blue Strike -Fyllingen Strøket p.g.a. trukket lag
1 Glåmdal -Trondheim 3164 - 31944,0  -  8,0
1 Blue Strike -Molde 2908 - 29076,0  -  6,0
1 Solør -Trondheim 2698 - 30632,0  -  10,0
1 Arctic Strike -Trondheim utsatt til sø. 13.12 kl.1500Legg til resultat
1 Arctic Strike -Munken 0 - 24810,0  -  8,0
1 Frogner -Glåmdal utsatt til to. 31.12 kl.0000Legg til resultat
1 Frogner -Solør utsatt til to. 31.12 kl.0000Legg til resultat
2 Fyllingen -Arctic Strike Strøket p.g.a. trukket lag
2 Glåmdal -Munken 3071 - 28329,0  -  3,0
2 Fyllingen -Molde Strøket p.g.a. trukket lag
2 Solør -Munken 2717 - 24829,0  -  3,0
3 Arctic Strike -Molde lø. 31.10 kl.1000Legg til resultat
3 Fyllingen -Solør Strøket p.g.a. trukket lag
3 Solør -Glåmdal 3006 - 29986,0  -  6,0
3 Fyllingen -Glåmdal Strøket p.g.a. trukket lag
3 Trondheim -Molde 3169 - 266212,0  -  0,0
3 Munken -Molde 2768 - 27733,0  -  9,0
4 Glåmdal -Arctic Strike lø. 14.11 kl.1100Legg til resultat
4 Solør -Blue Strike lø. 14.11 kl.1200Legg til resultat
4 Solør -Arctic Strike lø. 14.11 kl.1430Legg til resultat
4 Glåmdal -Blue Strike 3140 - 282610,0  -  2,0
4 Munken -Fyllingen Strøket p.g.a. trukket lag
4 Frogner -Arctic Strike sø. 15.11 kl.1100Legg til resultat
4 Trondheim -Fyllingen Strøket p.g.a. trukket lag
4 Frogner -Blue Strike sø. 15.11 kl.1430Legg til resultat
5 Munken -Blue Strike 2619 - 27134,0  -  8,0
5 Trondheim -Frogner lø. 28.11 kl.1000Legg til resultat
5 Molde -Glåmdal lø. 28.11 kl.1100Legg til resultat
5 Munken -Frogner 2953 - 012,0  -  0,0
5 Trondheim -Blue Strike 3164 - 279410,0  -  2,0
5 Molde -Frogner sø. 29.11 kl.1000Legg til resultat
5 Molde -Solør sø. 29.11 kl.1230Legg til resultat
6 Trondheim -Munken 2947 - 251910,0  -  2,0
6 Arctic Strike -Blue Strike sø. 13.12 kl.1100Legg til resultat
6 Frogner -Fyllingen Strøket p.g.a. trukket lag
7 Munken -Arctic Strike lø. 09.01 kl.1000Legg til resultat
7 Fyllingen -Blue Strike Strøket p.g.a. trukket lag
7 Glåmdal -Frogner lø. 09.01 kl.1100Legg til resultat
7 Trondheim -Arctic Strike lø. 09.01 kl.1300Legg til resultat
7 Solør -Frogner lø. 09.01 kl.1500Legg til resultat
7 Molde -Arctic Strike sø. 10.01 kl.1100Legg til resultat
8 Blue Strike -Munken lø. 06.02 kl.1100Legg til resultat
8 Glåmdal -Molde lø. 06.02 kl.1100Legg til resultat
8 Solør -Fyllingen Strøket p.g.a. trukket lag
8 Blue Strike -Trondheim lø. 06.02 kl.1330Legg til resultat
8 Glåmdal -Fyllingen Strøket p.g.a. trukket lag
8 Solør -Molde lø. 06.02 kl.1500Legg til resultat
8 Frogner -Molde sø. 07.02 kl.1100Legg til resultat
9 Blue Strike -Glåmdal lø. 27.02 kl.1100Legg til resultat
9 Molde -Munken lø. 27.02 kl.1100Legg til resultat
9 Arctic Strike -Frogner lø. 27.02 kl.1200Legg til resultat
9 Blue Strike -Solør lø. 27.02 kl.1330Legg til resultat
9 Molde -Trondheim lø. 27.02 kl.1330Legg til resultat
9 Arctic Strike -Fyllingen Strøket p.g.a. trukket lag
10 Blue Strike -Frogner lø. 06.03 kl.1100Legg til resultat
10 Molde -Fyllingen Strøket p.g.a. trukket lag
10 Munken -Glåmdal sø. 07.03 kl.0900Legg til resultat
10 Trondheim -Solør sø. 07.03 kl.0900Legg til resultat
10 Munken -Solør sø. 07.03 kl.1200Legg til resultat
10 Trondheim -Glåmdal sø. 07.03 kl.1200Legg til resultat
11 Frogner -Munken lø. 10.04 kl.1100Legg til resultat
11 Molde -Blue Strike lø. 10.04 kl.1100Legg til resultat
11 Arctic Strike -Solør lø. 10.04 kl.1200Legg til resultat
11 Frogner -Trondheim lø. 10.04 kl.1330Legg til resultat
11 Fyllingen -Munken Strøket p.g.a. trukket lag
11 Arctic Strike -Glåmdal sø. 11.04 kl.1130Legg til resultat
11 Fyllingen -Trondheim Strøket p.g.a. trukket lag
12 Blue Strike -Arctic Strike sø. 25.04 kl.1300Legg til resultat
12 Fyllingen -Frogner Strøket p.g.a. trukket lag
12 Glåmdal -Solør sø. 25.04 kl.1300Legg til resultat
12 Munken -Trondheim sø. 25.04 kl.1300Legg til resultat