Vis tabell for

OSLO-liga 1. divisjon 2019-2020

Pl.LagPinnerSerierSnittKVUTPoeng
1Solli 11509572209,7640221,0
2Solli 21469172204,0640219,0
3Frogner 11435772199,4640217,0
4Sofiemyr 11424572197,8640215,5
5Drammen Tigers 11443472200,5630315,0
6Fridjof1453172201,8620412,0
7Red Crown 11416572196,7610510,5
8Red Crown 21425972198,0620410,0

Kamper 9. runde - Lucky Bowl Veitvet

22. Januar 2020
Red Crown 1 -Frogner 1 on. 22.01 kl.1900
Red Crown 2 -Fridjof on. 22.01 kl.1900
Sofiemyr 1 -Drammen Tigers 1 on. 22.01 kl.1900
Solli 1 -Solli 2 on. 22.01 kl.1900