Vis tabell for

Macronliga 2019-2020

Pl.LagKretsPinnerSerierSnittKVUTBanep.Kampp.
1TrondheimTBKr41063198207,411100194,020,0
2Drammen TigersBuBK40435198204,21170477,014,0
3MunkenTBKr40974198206,91170473,014,0
4SolørHOBK40125198202,71152467,012,0
5SolliOBK40415198204,11143469,011,0
6BriskebyenHOBK40366198203,91151566,011,0
7Arctic StrikeTBK35557180197,51050559,010,0
8CrossRBK38781198195,91123654,07,0
9VepsaABK34374180191,01022643,06,0
10MascotBBK38475198194,31111944,03,0

Kamper Macronliga runde 10

9.-15. Mars 2020
Briskebyen -Solli lø. kl.1100 Edge korta ned til 38 fothttp://www.ntba.ca/wp-content/uploads/2017/01/edge-pattern.pdf
Drammen Tigers -Solli sø. kl.1100USBC Masters 2012
Mascot -Solør sø. kl.1100
Vepsa -Cross sø. kl.1100