Vis tabell for

Macronliga 2018-2019

Pl.LagKretsPinnerSerierSnittKVUTBanep.Kampp.
1TrondheimTBKr45801216212,01291290,019,0
2CrossRBK43630216202,01271482,015,0
3SolørHOBK37034180205,71063173,015,0
4MunkenTBKr43857216203,01270574,014,0
5SolliOBK37687180209,41060475,012,0
6GlåmdalHOBK39953198201,81151568,011,0
7Arctic StrikeTBK46400234198,31350872,010,0
8MascotBBK44760216207,21250762,010,0
9BriskebyenHOBK44478216205,91240859,08,0
10RingerikeBuBK31794180176,610001025,00,0

Kamper Macronliga runde 12

1.-7. April 2019
Arctic Strike -Glåmdal sø. kl.1300
Briskebyen -Solør sø. kl.1300
Cross -Mascot sø. kl.1300Husprofil 40 fot pdf
Ringerike -Solli sø. kl.1300
Trondheim -Munken sø. kl.1300